Kdo je to?
Kdo je to Etoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Etoped? Lidé, psychologie

Kdo je to Etoped?

Co znamená a jaký je význam slova Etoped?

Etoped je speciální pedagog. Zabývá se poruchami chování a také emočního prožívání, nejčastěji u dětí a mladistvých. Jeho úkolem je rozpoznat poruchu chování, hledat vhodné nástroje, jak ji řešit, a spolupracovat s rodinou i komunitou dotyčného člověka na zlepšení situace.
Pokud se dítě či mladistvý chová tak, že to není v souladu se společenskými normami, měl by etoped na začátku odhalit příčiny jeho chování. Ty mohou mít původ v rodině či komunitě, být geneticky dané, případně způsobené nemocí nebo psychickou poruchou. Často se práce etopeda týká i projevů agresivity.
Následně etoped stanovuje postup, jak dosáhnout nápravy a možnosti zařazení dané osoby mezi vrstevníky a do běžné společnosti.Kdo je to Etoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Etoped? Lidé, psychologie

Definici pojmu Etoped sdílejte s vašimi kamarády, známými a přáteli na svých sociální sítě (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest)..

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Revizionismus? Znáte definici termínu Webinář? Znáte definici termínu Psychedelie? Pamatujete si definici pojmu Rozešívačka?

Klíčová slova: význam, původ slova, slovo, přesný výraz, wiki, psychologie, etymologie, Etoped, popis, vysvětlení, pojem, lexikon, definice, význam pojmu, přesný význam, odborný výraz

Pojem Etoped je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Etoped v následujících vyhledávačích

Vyhledat výraz Etoped ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Etoped ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Etoped v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Etoped ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Etoped ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Etoped například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Etoped, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Etoped? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Etoped? Definice pojmu Etoped je v kategorii Psychologie

Napsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Psychologie.