Kdo je to?
Kdo je to Etoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Etoped? Lidé, psychologie

Kdo je to Etoped?

Jaký je význam slova Etoped? Co to znamená?

Etoped je speciální pedagog. Zabývá se poruchami chování a také emočního prožívání, nejčastěji u dětí a mladistvých. Jeho úkolem je rozpoznat poruchu chování, hledat vhodné nástroje, jak ji řešit, a spolupracovat s rodinou i komunitou dotyčného člověka na zlepšení situace.
Pokud se dítě či mladistvý chová tak, že to není v souladu se společenskými normami, měl by etoped na začátku odhalit příčiny jeho chování. Ty mohou mít původ v rodině či komunitě, být geneticky dané, případně způsobené nemocí nebo psychickou poruchou. Často se práce etopeda týká i projevů agresivity.
Následně etoped stanovuje postup, jak dosáhnout nápravy a možnosti zařazení dané osoby mezi vrstevníky a do běžné společnosti.Kdo je to Etoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Etoped? Lidé, psychologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Etoped sdílet s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Popelec? Znáte termín Konvence? Znáte definici termínu Kontušovka? Víte, co je to SPU?

Klíčová slova: definice, psychologie, formulace, wiki, psychologie, význam slova, co znamená, Etoped, přesný význam, vysvětlení, heslo, význam, termín, popis, přesný výraz, Etoped

Pojem Etoped je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Etoped

Vyhledat termín Etoped ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Etoped na Google.cz

Hledat frázi Etoped na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Etoped ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Etoped ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Etoped například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Etoped

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Etoped? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Etoped? Definice pojmu Etoped se nachází v kategorii Psychologie

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Etoped v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je psychologie.