Kdo je to?
Kdo je to Etoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Etoped? Lidé, psychologie

Kdo je to Etoped?

Jaký je význam slova Etoped? Co to znamená?

Etoped je speciální pedagog. Zabývá se poruchami chování a také emočního prožívání, nejčastěji u dětí a mladistvých. Jeho úkolem je rozpoznat poruchu chování, hledat vhodné nástroje, jak ji řešit, a spolupracovat s rodinou i komunitou dotyčného člověka na zlepšení situace.
Pokud se dítě či mladistvý chová tak, že to není v souladu se společenskými normami, měl by etoped na začátku odhalit příčiny jeho chování. Ty mohou mít původ v rodině či komunitě, být geneticky dané, případně způsobené nemocí nebo psychickou poruchou. Často se práce etopeda týká i projevů agresivity.
Následně etoped stanovuje postup, jak dosáhnout nápravy a možnosti zařazení dané osoby mezi vrstevníky a do běžné společnosti.Kdo je to Etoped? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Etoped? Lidé, psychologie

Sdílejte text pojmu Etoped s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Fotobanka? Znáte pojem Skóre? Znáte definici termínu Erasmus? Vzpomenete si na definici slova Zubní korunka?

Klíčová slova: pojem, lexikon, vysvětlení, význam pojmu, synonymum, význam slova, psychologie, odborný výraz, význam, přesný význam, popis, etymologie, co znamená, slovo, přesný výraz, Etoped

Pojem Etoped je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Etoped

Hledat videa s názvem Etoped na Youtube

Zkusit najít výraz Etoped ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Etoped ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Etoped ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Etoped ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Etoped například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Etoped, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Etoped? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Etoped? Definice pojmu Etoped se nachází v kategorii Psychologie

Text napsán pro Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat informace výraz, slovo, definici, termín řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Psychologie).