Kdo je to?
Kdo je to, byl Leader? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leader? Lidé, profese

Kdo je to Leader?

Co znamená a jaký je význam slova Leader?

Leader je anglické slovo běžně používané v češtině ve významu vůdce, vůdčí osobnost, např. v souvislosti s politickými stranami.Kdo je to, byl Leader? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leader? Lidé, profese

Tento text (Leader) můžete sdílet se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Fixace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nefrit? Vzpomněli byste si co označuje výraz Genius loci? Znáte termín BPEJ?

Klíčová slova: definice, termín, slovo, etymologie, wiki, co je to Leader?, popis, lexikon, vysvětlení, synonymum, přesný význam, význam slova, kdo to je, Leader, profese, popis

Pojem Leader je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít slovo Leader ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Leader na Google.cz

Vyhledat termín Leader ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Leader ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Leader například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Leader, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Leader? Kdo to byl Leader? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Leader? Definice pojmu Leader je v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?