Kdo je to?
Kdo je to, byl Leader? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leader? Lidé, profese

Kdo je to Leader?

Co znamená a jaký je význam slova Leader?

Leader je anglické slovo běžně používané v češtině ve významu vůdce, vůdčí osobnost, např. v souvislosti s politickými stranami.Kdo je to, byl Leader? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leader? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Leader? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Flegmóna? Rozumíte pojmu Modurit? Vzpomněli byste si co označuje výraz Genius loci? Znáte pojem Pohanka?

Klíčová slova: definice, co znamená, význam pojmu, kdo je Leader?, původ slova, profese, význam slova, popis, přesný výraz, přesný význam, termín, pojem, vysvětlení, wiki, heslo, kdo to je

Pojem Leader je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Leader v následujících zdrojích

Vyhledat pojem Leader ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Leader ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Leader na Youtube

Hledat pojem Leader ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Leader například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Leader? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Leader? Kdo to byl Leader? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Leader? Definice pojmu Leader je v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Leader i v jiné kategorii než je sekce profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?