Kdo je to?
Kdo je to, byl Leader? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leader? Lidé, profese

Kdo je to Leader?

Co znamená a jaký je význam slova Leader?

Leader je anglické slovo běžně používané v češtině ve významu vůdce, vůdčí osobnost, např. v souvislosti s politickými stranami.Kdo je to, byl Leader? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leader? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Leader s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Fixace? Vzpomněli byste si na význam slova Koleda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Genius loci? Znáte definici termínu Norma?

Klíčová slova: odborný výraz, popis, význam, termín, kdo je Leader?, co znamená, informace, profese, vysvětlení, co je to Leader?, synonymum, formulace, lexikon, heslo, původ slova, Leader

Pojem Leader je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat termín Leader na Google.cz

Zkusit najít slovo Leader ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Leader ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Leader ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Leader například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Leader? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Leader? Kdo to byl Leader? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Leader? Definice pojmu Leader se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?