Kdo je to?
Kdo je to, byl Leader? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leader? Lidé, profese

Kdo je to Leader?

Co znamená a jaký je význam slova Leader?

Leader je anglické slovo běžně používané v češtině ve významu vůdce, vůdčí osobnost, např. v souvislosti s politickými stranami.Kdo je to, byl Leader? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Leader? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Leader? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Firewall? Vzpomněli byste si co označuje výraz CHKO? Vzpomněli byste si co označuje výraz Extrahovat? Znáte termín Lichva?

Klíčová slova: přesný výraz, slovo, význam slova, význam, definice, synonymum, vysvětlení, informace, Leader, wiki, co je to Leader?, termín, kdo to je, kdo je Leader?, heslo, pojem

Pojem Leader je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Leader ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Leader ve Wikimedia Commons

Najít pojem Leader v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Leader ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Leader například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Leader

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Leader? Kdo to byl Leader? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Leader? Definice pojmu Leader je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?