Kdo je to?
Kdo je to Veronika Vrecionová? Životopis Veronika Vrecionová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Veronika Vrecionová?

Kdo je to Veronika Vrecionová? Stručný životopis

Veronika Vrecionová je politička a poslankyně, bývalá senátorka a starostka. Je členkou ODS. Poslankyní Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR je od roku 2017, v roce 2019 se stala také poslankyní Evropského parlamentu. Je absolventkou Obchodní fakulty VŠE v Praze. Po studiu pracovala v Kanceláři prezidenta republiky, později se věnovala poradenství.
Veronika Vrecionová bývá někdy považována za kontroverzní političku, protože se zasadila o zmírnění novely zákona o pozemních komunikacích, kdy měly být od dálnic a silnic I. třídy odstraněny billboardy. Kvůli tomuto kroku čelila i nařčení z korupce.Kdo je to Veronika Vrecionová? Životopis Veronika Vrecionová, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Veronika Vrecionová

Národnost: česká
Datum narození: 8. září 1965
Místo narození: České Budějovice

Popis osobnosti Veronika Vrecionová můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Fara? Víte, co je to Kritické myšlení? Víte, co je to Kyberšikana? Rozumíte pojmu Dyspepsie?

Klíčová slova: lexikon, synonymum, pojem, etymologie, přesný význam, kdo je Veronika Vrecionová?, slovo, politici, heslo, popis, formulace, význam slova, význam, wiki, Veronika Vrecionová, vysvětlení

Pojem Veronika Vrecionová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít Veronika Vrecionová na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Veronika Vrecionová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Veronika Vrecionová ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Veronika Vrecionová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Veronika Vrecionová například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Veronika Vrecionová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Veronika Vrecionová? Kdo to byl Veronika Vrecionová? Kdy se narodil Veronika Vrecionová? Kde se narodil Veronika Vrecionová? Veronika Vrecionová se nachází v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Veronika Vrecionová dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Veronika Vrecionová i v jiné kategorii než je politici.