Kdo je to?
Kdo je to Veronika Vrecionová? Životopis Veronika Vrecionová, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Veronika Vrecionová?

Kdo je to Veronika Vrecionová? Stručný životopis

Veronika Vrecionová je politička a poslankyně, bývalá senátorka a starostka. Je členkou ODS. Poslankyní Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR je od roku 2017, v roce 2019 se stala také poslankyní Evropského parlamentu. Je absolventkou Obchodní fakulty VŠE v Praze. Po studiu pracovala v Kanceláři prezidenta republiky, později se věnovala poradenství.
Veronika Vrecionová bývá někdy považována za kontroverzní političku, protože se zasadila o zmírnění novely zákona o pozemních komunikacích, kdy měly být od dálnic a silnic I. třídy odstraněny billboardy. Kvůli tomuto kroku čelila i nařčení z korupce.Kdo je to Veronika Vrecionová? Životopis Veronika Vrecionová, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Veronika Vrecionová

Národnost: česká
Datum narození: 8. září 1965
Místo narození: České Budějovice

Zaujala vás biografie osobnosti Veronika Vrecionová? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Miserere? Vzpomenete si na definici slova Chucpe? Víte, co je to Býkovec? Vzpomněli byste si na význam slova FTP?

Klíčová slova: lexikon, etymologie, wiki, co je to Veronika Vrecionová?, kdo to je, synonymum, termín, odborný výraz, význam, vysvětlení, informace, popis, co znamená, popis, slovo, definice

Pojem Veronika Vrecionová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Veronika Vrecionová zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít frázi Veronika Vrecionová ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Veronika Vrecionová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Veronika Vrecionová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Veronika Vrecionová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Veronika Vrecionová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Veronika Vrecionová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Veronika Vrecionová? Kdo to byl Veronika Vrecionová? Kdy se narodil Veronika Vrecionová? Kde se narodil Veronika Vrecionová? Veronika Vrecionová se nachází v sekci politici. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Veronika Vrecionová řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Veronika Vrecionová i v jiné kategorii než je politici.