Kdo je to?
Kdo je Veronika Vrecionová? Životopis Veronika Vrecionová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Kdo je Veronika Vrecionová?

Kdo je Veronika Vrecionová? Životopis, informace, biografie, politici

Veronika Vrecionová je politička a poslankyně, bývalá senátorka a starostka. Je členkou ODS. Poslankyní Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR je od roku 2017, v roce 2019 se stala také poslankyní Evropského parlamentu. Je absolventkou Obchodní fakulty VŠE v Praze. Po studiu pracovala v Kanceláři prezidenta republiky, později se věnovala poradenství.
Veronika Vrecionová bývá někdy považována za kontroverzní političku, protože se zasadila o zmírnění novely zákona o pozemních komunikacích, kdy měly být od dálnic a silnic I. třídy odstraněny billboardy. Kvůli tomuto kroku čelila i nařčení z korupce.Kdo je Veronika Vrecionová? Životopis Veronika Vrecionová, osobnosti, slavná žena z kategorie politici

Základní údaje o osobě Veronika Vrecionová

Národnost: česká
Datum narození: 8. září 1965
Místo narození: České Budějovice

Zaujala vás biografie osobnosti Veronika Vrecionová? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Fara? Vzpomněli byste si co označuje výraz Osnova? Víte, co je to Duatlon? Znáte termín Antuka?

Klíčová slova: kde se narodila Veronika Vrecionová?, životopis, národnost, zajímavosti, život, místo narození, datum narození, narození, lexikon, kdo je Veronika Vrecionová?, Veronika Vrecionová, vysvětlení, informace, popis, biografie, kdy se narodila Veronika Vrecionová?

Pojem Veronika Vrecionová je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat frázi Veronika Vrecionová ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Veronika Vrecionová na Youtube

Najít pojem Veronika Vrecionová ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Veronika Vrecionová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Veronika Vrecionová na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Veronika Vrecionová například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Yahoo.com, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Životopis, kdo je Veronika Vrecionová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Veronika Vrecionová? Kdy se narodila Veronika Vrecionová? Kde se narodila Veronika Vrecionová? Veronika Vrecionová se nachází v kategorii Politici

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Veronika Vrecionová dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Veronika Vrecionová i v jiné kategorii než je politici.