Kdo je to?
Kdo je to, byl Žalobce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žalobce? Lidé, státní správa

Kdo je to Žalobce?

Co znamená a jaký je význam slova Žalobce?

Žalobce je ten, kdo podal žalobu a domáhá se v občanském soudním řízení svého práva. Ten, na koho byla žaloba podána, se nazývá žalovaný. O výsledku rozhoduje soud.Kdo je to, byl Žalobce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žalobce? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Žalobce? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Inflace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Stripovač? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mandel? Víte co je Složené úročení?

Klíčová slova: přesný výraz, co znamená, význam pojmu, význam slova, definice, heslo, termín, informace, kdo je Žalobce?, slovo, původ slova, co je to Žalobce?, formulace, kdo to je, význam, etymologie

Pojem Žalobce je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledejte bez špehování slovo Žalobce ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Žalobce ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Žalobce ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Žalobce na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Žalobce například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Žalobce

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Žalobce? Kdo to byl Žalobce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žalobce? Definice pojmu Žalobce patří do sekce státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Žalobce i v jiné sekci než je kategorie státní správa.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?