Kdo je to?
Kdo je to, byl Žalobce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žalobce? Lidé, státní správa

Kdo je to Žalobce?

Co znamená a jaký je význam slova Žalobce?

Žalobce je ten, kdo podal žalobu a domáhá se v občanském soudním řízení svého práva. Ten, na koho byla žaloba podána, se nazývá žalovaný. O výsledku rozhoduje soud.Kdo je to, byl Žalobce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žalobce? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Žalobce? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Inflace? Znáte pojem Duální ekonomika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Mandel? Vzpomenete si na definici slova Tupozrakost?

Klíčová slova: formulace, popis, odborný výraz, lexikon, kdo je Žalobce?, Žalobce, co znamená, přesný význam, význam slova, popis, co je to Žalobce?, slovo, státní správa, informace, etymologie, definice

Pojem Žalobce je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Žalobce na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Žalobce ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Žalobce ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Žalobce ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Žalobce například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Žalobce, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Žalobce? Kdo to byl Žalobce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žalobce? Definice pojmu Žalobce je v kategorii státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Žalobce hledat i v jiných kategoriích (než státní správa).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?