Kdo je to?
Kdo je to, byl Žalobce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žalobce? Lidé, státní správa

Kdo je to Žalobce?

Co znamená a jaký je význam slova Žalobce?

Žalobce je ten, kdo podal žalobu a domáhá se v občanském soudním řízení svého práva. Ten, na koho byla žaloba podána, se nazývá žalovaný. O výsledku rozhoduje soud.Kdo je to, byl Žalobce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žalobce? Lidé, státní správa

Zaujalo vás slovo, termín Žalobce? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Ipod? Víte, co je to Zápočtový list? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tejpování? Rozumíte pojmu Národ?

Klíčová slova: kdo to je, informace, Žalobce, vysvětlení, původ slova, kdo je Žalobce?, etymologie, slovo, odborný výraz, popis, heslo, wiki, formulace, přesný význam, význam pojmu, co je to Žalobce?

Pojem Žalobce je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat výraz Žalobce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Žalobce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Žalobce ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Žalobce na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Žalobce například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Žalobce, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Žalobce? Kdo to byl Žalobce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žalobce? Definice pojmu Žalobce se nachází v sekci státní správa. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Žalobce i v jiné sekci než je kategorie státní správa.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?