Kdo je to?
Kdo je to, byl Žalobce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žalobce? Lidé, státní správa

Kdo je to Žalobce?

Co znamená a jaký je význam slova Žalobce?

Žalobce je ten, kdo podal žalobu a domáhá se v občanském soudním řízení svého práva. Ten, na koho byla žaloba podána, se nazývá žalovaný. O výsledku rozhoduje soud.Kdo je to, byl Žalobce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Žalobce? Lidé, státní správa

Sdílejte tuto stránku se slovem Žalobce s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Ipod? Vzpomenete si na definici slova BPEJ? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tejpování? Vzpomněli byste si na význam slova Život?

Klíčová slova: termín, kdo to je, přesný význam, wiki, co je to Žalobce?, definice, co znamená, popis, slovo, význam, kdo je Žalobce?, lexikon, odborný výraz, etymologie, přesný výraz, původ slova

Pojem Žalobce je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Žalobce

Vyhledat pojem Žalobce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Žalobce ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Žalobce ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Žalobce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Žalobce například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Žalobce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Žalobce? Kdo to byl Žalobce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Žalobce? Definice pojmu Žalobce je v sekci státní správa. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci státní správa.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?