Kdo je to?
Kdo je to Mukl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mukl? Lidé, zločin

Kdo je to Mukl?

Co znamená a jaký je význam slova Mukl?

Mukl je slangový výraz. Jedná se o označení pro vězně, tedy trestance, který byl do vězení pravomocně odsouzen. Mukl může být zařazen do věznice s ostrahou nebo se zvýšenou ostrahou, o tomto kroku vždy rozhoduje soud. O zařazení do určitého oddělení rozhoduje ředitel věznice.
Mladiství muklové bývají umisťováni do zvláštního zařízení, vězení pro mladistvé.Kdo je to Mukl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mukl? Lidé, zločin

Líbí se vám definice kdo je to Mukl? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Flash player? Znáte definici termínu Karneval? Znáte termín HAARP? Pamatujete si definici pojmu Feat?

Klíčová slova: formulace, význam pojmu, odborný výraz, Mukl, přesný význam, wikipedie, vysvětlení, slovo, wiki, heslo, informace, definice, zločin, co znamená, původ slova, zločin

Pojem Mukl je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Mukl v následujících zdrojích

Najít pojem Mukl ve Wikislovníku

Najít heslo Mukl na Google.cz

Hledat termín Mukl ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Mukl na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Mukl například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Mukl? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Mukl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mukl? Definice pojmu Mukl se nachází v kategorii Zločin

Sepsáno redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Zločin).