Kdo je to?
Kdo je to, byl Mukl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mukl? Lidé, zločin

Kdo je to Mukl?

Co znamená a jaký je význam slova Mukl?

Mukl je slangový výraz. Jedná se o označení pro vězně, tedy trestance, který byl do vězení pravomocně odsouzen. Mukl může být zařazen do věznice s ostrahou nebo se zvýšenou ostrahou, o tomto kroku vždy rozhoduje soud. O zařazení do určitého oddělení rozhoduje ředitel věznice.
Mladiství muklové bývají umisťováni do zvláštního zařízení, vězení pro mladistvé.Kdo je to, byl Mukl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Mukl? Lidé, zločin

Sdílejte tuto stránku se slovem Mukl s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Flash player? Rozumíte pojmu Aminokyselina? Znáte termín Geek? Znáte pojem Geriatrie?

Klíčová slova: informace, přesný význam, co znamená, popis, přesný výraz, definice, heslo, pojem, význam pojmu, kdo to je, význam, kdo je Mukl?, lexikon, odborný výraz, popis, synonymum

Pojem Mukl je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Mukl ve Wikimedia Commons

Najít slovo Mukl ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Mukl ve Wikislovníku

Najít výraz Mukl na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Mukl například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Mukl

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Mukl? Kdo to byl Mukl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mukl? Definice pojmu Mukl je v kategorii zločin. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste hledat výraz, definici, slovo, termín například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie zločin.