Kdo je to?
Kdo je to Mukl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mukl? Lidé, zločin

Mukl

Co znamená a jaký je význam slova Mukl?

Mukl je slangový výraz. Jedná se o označení pro vězně, tedy trestance, který byl do vězení pravomocně odsouzen. Mukl může být zařazen do věznice s ostrahou nebo se zvýšenou ostrahou, o tomto kroku vždy rozhoduje soud. O zařazení do určitého oddělení rozhoduje ředitel věznice.
Mladiství muklové bývají umisťováni do zvláštního zařízení, vězení pro mladistvé.Kdo je to Mukl? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Mukl? Lidé, zločin

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Chronologie? Víte co je Kalorie? Znáte termín BCAA? Vzpomněli byste si co označuje výraz ČVUT?

Klíčová slova: co znamená, informace, význam slova, význam pojmu, význam, etymologie, popis, Mukl, formulace, pojem, zločin, wiki, slovo, přesný výraz, heslo, přesný výraz

Pojem Mukl je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Mukl

Hledat heslo Mukl na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Mukl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Mukl ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Mukl na Google.cz

Hledat termín Mukl ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Mukl například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Mukl, definice, vysvětlení pojmu

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Mukl? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Mukl? Definice pojmu Mukl patří do kategorie Zločin

Kategorie zločin, pouta na ruce, mukl, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Mukl hledat i v jiných kategoriích (než zločin).