Kdo je to?
Kdo je Ryan Ross? Životopis Ryan Ross, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Ryan Ross

Kdo je Ryan Ross? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Ryan Ross, celým jménem George Ryan Ross III., je americký hudebník, kytarista, zpěvák a skladatel, který se nejvíce proslavil jako člen kapely Panic! At the Disco během let 2004-2009. Ross se narodil v srpnu 1986 na předměstí Las Vegas ve státě Nevada v USA do rodiny bývalého vojáka z Vietnamu George Ryanna Rosse II. a jeho ženy Danielle. Jeho otec George trpěl depresemi, které zaháněl alkoholem.
Od dvanácti let se Ryan učil hrát na kytaru, kterou dostal od rodičů. Společně se svým kamarádem Spencerem Smithem (bicí) založili první kapelu Pet Salamander. Ryan absolvoval soukromou katolickou střední školu Bishop Gorman High School. Jeho spolužákem zde byl právě Smith - jeho budoucí spoluhráč z kapely Panic! At the Disco. Po střední škole začal studovat na Nevadské univerzitě, ale kvůli hudbě nedokončil ani první semestr.
V roce 2004 založili Ryan Ross a Spencer Smith hudební skupinu Panic! At the Disco. Následně se ke kapele připojili Brent Wilson a Brendon Urie. V kapele působil Ross v letech 2004-2009. Debutové album A Fever You Can’t Sweat Out kapela vydala v září 2005. Sám Ross napsal ke všem písním texty. V roce 2008 vyšlo druhé studiové album Pretty. Odd. Na dalších albech se Ross již nepodílel, protože kapelu opustil společně s baskytaristou Jonem Walkerem v roce 2009. V onom roce si založili s Jonem Walkerem skupinu The Young Veins. Debutové a také jediné album kapely s názvem Take a Vacation! bylo vydáno v červnu 2010. O pár měsíců později si oba členové uskupení dali pauzu. Roku 2013 vydal Ross přes platformu Sound Cloud několik skladeb a jedno EP bez názvu.
Ryan Ross kromě hraní na kytaru také zpívá a hraje na klavír.Kdo je Ryan Ross? Životopis Ryan Ross, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Ryan Ross

Národnost: americká
Datum narození: 30. 8. 1986
Místo narození: Las Vegas, Nevada, USA

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ryan Ross sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Kredenc? Pamatujete si definici pojmu Deflegmátor? Vzpomněli byste si co znamená slovo Lež? Vzpomněli byste si co znamená slovo Webinář?

Klíčová slova: biografie, Ryan Ross, život, kdo je Ryan Ross?, vysvětlení, popis, narození, hudba, informace, osobnost, osobnosti, zajímavosti, lexikon, wikipedie, kde se narodil Ryan Ross?, životopis

Pojem Ryan Ross je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Ryan Ross hledejte v níže uvedených zdrojích

Najít termín Ryan Ross ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Ryan Ross na Youtube

Hledat heslo Ryan Ross ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Ryan Ross ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ryan Ross ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ryan Ross například v metavyhledávači Info.com, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v Google obrázcích nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Ryan Ross? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Ryan Ross? Kdy se narodil Ryan Ross? Kde se narodil Ryan Ross? Ryan Ross je v sekci Hudba

Kategorie hudba, oranžová kytara, ryan Ross, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Ryan Ross dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ryan Ross i v jiné kategorii než je hudba.