Kdo je to?
Kdo je to, byl Narcis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Narcis? Lidé, psychologie

Kdo je to Narcis?

Co znamená a jaký je význam slova Narcis?

Narcis je buď vytrvalá jarní květina s bílými nebo žlutými květy, která přezimuje jako cibule,
nebo označení člověka, který trpí poruchou osobnosti zvanou narcismus. Toto označení vychází z antické mytologie. Narcis je charakteristický tím, že přehnaně oceňuje a obdivuje sám sebe a totéž očekává od svého okolí. Nemá schopnost empatie, bývá arogantní a zajímají ho výhradně jeho vlastní cíle.Kdo je to, byl Narcis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Narcis? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Narcis? s vašimi kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Gustin? Znáte pojem Souhvězdí? Znáte termín Crossfit? Vzpomenete si na definici slova Pohrabáč?

Klíčová slova: význam, kdo je Narcis?, popis, kdo to je, co znamená, psychologie, vysvětlení, co je to Narcis?, wiki, formulace, slovo, původ slova, heslo, odborný výraz, přesný význam, popis

Pojem Narcis je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Narcis zkuste tyto odkazy

Zkusit najít frázi Narcis na Google.cz

Hledat heslo Narcis ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Narcis na Youtube

Vyhledat termín Narcis ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Narcis například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Narcis? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Narcis? Kdo to byl Narcis? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Narcis? Definice pojmu Narcis je v sekci psychologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než psychologie.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?