Kdo je to?
Kdo je to, byl Narcis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Narcis? Lidé, psychologie

Kdo je to Narcis?

Co znamená a jaký je význam slova Narcis?

Narcis je buď vytrvalá jarní květina s bílými nebo žlutými květy, která přezimuje jako cibule,
nebo označení člověka, který trpí poruchou osobnosti zvanou narcismus. Toto označení vychází z antické mytologie. Narcis je charakteristický tím, že přehnaně oceňuje a obdivuje sám sebe a totéž očekává od svého okolí. Nemá schopnost empatie, bývá arogantní a zajímají ho výhradně jeho vlastní cíle.Kdo je to, byl Narcis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Narcis? Lidé, psychologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Narcis s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Gustin? Pamatujete si definici pojmu Semestr? Znáte termín Crossfit? Vzpomněli byste si co znamená slovo Archetyp?

Klíčová slova: heslo, wiki, co znamená, etymologie, slovo, přesný význam, definice, odborný výraz, co je to Narcis?, Narcis, význam, kdo to je, psychologie, význam slova, popis, lexikon

Pojem Narcis je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Narcis ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Narcis ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Narcis ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Narcis ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Narcis například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Narcis, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Narcis? Kdo to byl Narcis? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Narcis? Definice pojmu Narcis se nachází v sekci psychologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít výraz, termín, heslo, výraz řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie psychologie.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?