Kdo je to?
Kdo je to, byl Narcis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Narcis? Lidé, psychologie

Kdo je to Narcis?

Co znamená a jaký je význam slova Narcis?

Narcis je buď vytrvalá jarní květina s bílými nebo žlutými květy, která přezimuje jako cibule,
nebo označení člověka, který trpí poruchou osobnosti zvanou narcismus. Toto označení vychází z antické mytologie. Narcis je charakteristický tím, že přehnaně oceňuje a obdivuje sám sebe a totéž očekává od svého okolí. Nemá schopnost empatie, bývá arogantní a zajímají ho výhradně jeho vlastní cíle.Kdo je to, byl Narcis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Narcis? Lidé, psychologie

Budeme rádi, pokud budete definici slova Narcis sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Gravitace? Znáte definici termínu Polarizační brýle? Znáte termín Epika? Pamatujete si definici pojmu Developer?

Klíčová slova: vysvětlení, odborný výraz, Narcis, popis, definice, význam slova, co je to Narcis?, termín, lexikon, formulace, slovo, popis, pojem, etymologie, význam pojmu, přesný výraz

Pojem Narcis je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Narcis v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Narcis ve Wikipedii

Hledat heslo Narcis ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Narcis ve vyhledávači Yandex

Najít termín Narcis ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Narcis například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Narcis

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Narcis? Kdo to byl Narcis? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Narcis? Definice pojmu Narcis patří do sekce psychologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než psychologie.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?