Kdo je to?
Kdo je to, byl Narcis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Narcis? Lidé, psychologie

Kdo je to Narcis?

Co znamená a jaký je význam slova Narcis?

Narcis je buď vytrvalá jarní květina s bílými nebo žlutými květy, která přezimuje jako cibule,
nebo označení člověka, který trpí poruchou osobnosti zvanou narcismus. Toto označení vychází z antické mytologie. Narcis je charakteristický tím, že přehnaně oceňuje a obdivuje sám sebe a totéž očekává od svého okolí. Nemá schopnost empatie, bývá arogantní a zajímají ho výhradně jeho vlastní cíle.Kdo je to, byl Narcis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Narcis? Lidé, psychologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Narcis? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Gravitace? Víte co je Euforie? Znáte termín Epika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Purin?

Klíčová slova: wiki, popis, psychologie, význam slova, kdo je Narcis?, definice, informace, pojem, původ slova, termín, přesný význam, co je to Narcis?, význam, význam pojmu, etymologie, co znamená

Pojem Narcis je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat heslo Narcis ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Narcis ve Wikipedii

Hledat pojem Narcis ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Narcis ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Narcis například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Narcis, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Narcis? Kdo to byl Narcis? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Narcis? Definice pojmu Narcis je v kategorii psychologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Narcis i v jiné sekci než je kategorie psychologie.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?