Kdo je to?
Kdo je to Agresor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Agresor? Lidé, psychologie

Kdo je to Agresor?

Jaký je význam slova Agresor? Co to znamená?

Agresor je člověk, který vyvolává násilné konflikty a terorizuje své okolí.
Za nebezpečnou agresi považujeme takovou, která je fyzická a využívá násilí. Nicméně agrese může být i verbální, kdy agresor oběti nadává a vyhrožuje - i takové jednání však může vzbuzovat obavy a pocit ohrožení.
Agresivní chování není v lidské společnosti obvykle tolerováno a bývá postihováno zákonem.
Agrese může být cílená - její snahou je dosáhnout určitého výsledku. Může být ale také způsobena psychickou poruchou, naučeným chováním z rodinného prostředí, vlivem návykových látek a mnoha dalšími podněty. Chronické agresivní jednání se často řeší terapeutickými postupy, případně medikací.
Slovo agrese pochází z latiny a znamená útok.Kdo je to Agresor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Agresor? Lidé, psychologie

Zaujalo vás slovo, termín Agresor? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Kánoe? Znáte termín Poslední soud? Znáte definici termínu Obligátní? Víte, co je to Indiánská rýže?

Klíčová slova: význam pojmu, popis, wikipedie, informace, přesný výraz, pojem, Agresor, co znamená, význam, etymologie, termín, definice, vysvětlení, slovo, wiki, formulace

Pojem Agresor je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat heslo Agresor na Google.cz

Zkusit najít frázi Agresor ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Agresor ve Wikipedii

Hledat termín Agresor ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Agresor ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Agresor například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Google obrázcích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Agresor

Právě jste zjistili Kdo je to Agresor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Agresor? Definice pojmu Agresor se nachází v sekci Psychologie

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Agresor v jiné sekci než psychologie.