Kdo je to?
Kdo je to Agresor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Agresor? Lidé, psychologie

Agresor

Jaký je význam slova Agresor? Co to znamená?

Agresor je člověk, který vyvolává násilné konflikty a terorizuje své okolí.
Za nebezpečnou agresi považujeme takovou, která je fyzická a využívá násilí. Nicméně agrese může být i verbální, kdy agresor oběti nadává a vyhrožuje - i takové jednání však může vzbuzovat obavy a pocit ohrožení.
Agresivní chování není v lidské společnosti obvykle tolerováno a bývá postihováno zákonem.
Agrese může být cílená - její snahou je dosáhnout určitého výsledku. Může být ale také způsobena psychickou poruchou, naučeným chováním z rodinného prostředí, vlivem návykových látek a mnoha dalšími podněty. Chronické agresivní jednání se často řeší terapeutickými postupy, případně medikací.
Slovo agrese pochází z latiny a znamená útok.Kdo je to Agresor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Agresor? Lidé, psychologie

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu Mašlovačka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pižmo? Znáte definici termínu Enkláva? Víte co je Sanytr?

Klíčová slova: wiki, Agresor, popis, Agresor, původ slova, termín, slovo, význam, heslo, definice, význam pojmu, wikipedie, přesný výraz, synonymum, lexikon, pojem

Pojem Agresor je v kategorii Psychologie, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Najít pojem Agresor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Agresor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Agresor ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Agresor ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Agresor na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Agresor například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Agresor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Agresor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Agresor? Definice pojmu Agresor je v sekci Psychologie

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Doporučujeme vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Agresor hledat i v jiných kategoriích (než psychologie).