Kdo je to?
Kdo je to, byl Údržbář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Údržbář? Lidé, profese

Kdo je to Údržbář?

Co znamená a jaký je význam slova Údržbář?

Údržbář je profese, jejíž hlavní náplní je udržení čistoty a pořádku ve smluvených objektech. Pokud údržbář zjistí závady, je oprávněn najmout odborníky na další údržbářské práce nebo stavební úpravy. Je zodpovědný za dodržování domovního řádu a bezpečnosti, případně i dalších předpisů.
Údržbář jedná podle pokynů majitele, provozovatele nebo správce objektu. Je objednavatelem odborných oprav, revizí, a tuto činnost také kontroluje.Kdo je to, byl Údržbář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Údržbář? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Údržbář? Pak se podělte s vašimi kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Autentické víno? Pamatujete si definici pojmu Magnetická renozance? Znáte definici termínu Lomený oblouk? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ortodoncie?

Klíčová slova: wiki, pojem, vysvětlení, synonymum, kdo je Údržbář?, přesný význam, etymologie, význam, profese, formulace, kdo to je, popis, přesný výraz, co znamená, termín, odborný výraz

Pojem Údržbář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Údržbář

Hledat frázi Údržbář ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Údržbář ve Wikipedii

Najít výraz Údržbář ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Údržbář na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Údržbář například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Údržbář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Údržbář? Kdo to byl Údržbář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Údržbář? Definice pojmu Údržbář je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Údržbář hledat i v jiných kategoriích (než profese).