Kdo je to?
Kdo je to, byl Údržbář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Údržbář? Lidé, profese

Kdo je to Údržbář?

Co znamená a jaký je význam slova Údržbář?

Údržbář je profese, jejíž hlavní náplní je udržení čistoty a pořádku ve smluvených objektech. Pokud údržbář zjistí závady, je oprávněn najmout odborníky na další údržbářské práce nebo stavební úpravy. Je zodpovědný za dodržování domovního řádu a bezpečnosti, případně i dalších předpisů.
Údržbář jedná podle pokynů majitele, provozovatele nebo správce objektu. Je objednavatelem odborných oprav, revizí, a tuto činnost také kontroluje.Kdo je to, byl Údržbář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Údržbář? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Údržbář s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Disperzní? Víte co je Levice? Znáte definici termínu Firewall? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kánoe?

Klíčová slova: termín, etymologie, přesný výraz, synonymum, heslo, co je to Údržbář?, popis, Údržbář, odborný výraz, informace, slovo, formulace, vysvětlení, wiki, přesný význam, profese

Pojem Údržbář je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit najít frázi Údržbář ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Údržbář na Youtube

Najít výraz Údržbář ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Údržbář ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Údržbář například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Údržbář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Údržbář? Kdo to byl Údržbář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Údržbář? Definice pojmu Údržbář se nachází v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v profese.