Kdo je to?
Kdo je to, byl Atopik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Atopik? Lidé, lékařství

Kdo je to Atopik?

Jaký je význam slova Atopik? Co to znamená?

Atopik je člověk, který má dědičný sklon k alergickým projevům. Může trpět například atopickým ekzémem, alergickou rýmou nebo zánětem spojivek, které způsobuje pylová alergie, i alergickým astmatem.
Atopik disponuje vrozenou schopností vytvářet zvýšené množství protilátky imunoglobulinu E. Tyto protilátky jsou citlivé na vnější alergeny jako plísně, roztoči, prach, pyl a podobně a reagují na ně.Kdo je to, byl Atopik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Atopik? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Atopik? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Adiktologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Omachel? Vzpomněli byste si co znamená slovo Herpes? Víte co je Přídavné jméno?

Klíčová slova: informace, wiki, slovo, význam pojmu, přesný význam, lékařství, popis, heslo, synonymum, význam slova, termín, kdo to je, co znamená, kdo je Atopik?, odborný výraz, definice

Pojem Atopik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Atopik

Zkusit najít frázi Atopik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Atopik ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Atopik ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Atopik ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Atopik například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Atopik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Atopik? Kdo to byl Atopik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Atopik? Definice pojmu Atopik je v kategorii lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, výraz třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než lékařství).