Kdo je to?
Kdo je to Atopik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Atopik? Lidé, lékařství

Kdo je to Atopik?

Jaký je význam slova Atopik? Co to znamená?

Atopik je člověk, který má dědičný sklon k alergickým projevům. Může trpět například atopickým ekzémem, alergickou rýmou nebo zánětem spojivek, které způsobuje pylová alergie, i alergickým astmatem.
Atopik disponuje vrozenou schopností vytvářet zvýšené množství protilátky imunoglobulinu E. Tyto protilátky jsou citlivé na vnější alergeny jako plísně, roztoči, prach, pyl a podobně a reagují na ně.Kdo je to Atopik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Atopik? Lidé, lékařství

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Himalájská sůl? Vzpomněli byste si na význam slova Hattrick? Vzpomněli byste si co znamená slovo Demokracie? Znáte definici termínu Uherský rok?

Klíčová slova: Atopik, původ slova, definice, význam, přesný význam, význam slova, heslo, synonymum, význam pojmu, etymologie, přesný výraz, formulace, popis, co znamená, Atopik, wiki

Pojem Atopik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít slovo Atopik ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Atopik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Atopik ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Atopik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Atopik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Atopik například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Atopik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Atopik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Atopik? Definice pojmu Atopik se nachází v kategorii Lékařství

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt informace výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Lékařství.