Kdo je to?
Kdo je to, byl Atopik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Atopik? Lidé, lékařství

Kdo je to Atopik?

Jaký je význam slova Atopik? Co to znamená?

Atopik je člověk, který má dědičný sklon k alergickým projevům. Může trpět například atopickým ekzémem, alergickou rýmou nebo zánětem spojivek, které způsobuje pylová alergie, i alergickým astmatem.
Atopik disponuje vrozenou schopností vytvářet zvýšené množství protilátky imunoglobulinu E. Tyto protilátky jsou citlivé na vnější alergeny jako plísně, roztoči, prach, pyl a podobně a reagují na ně.Kdo je to, byl Atopik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Atopik? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Atopik? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Online hra? Rozumíte pojmu Sokl? Vzpomněli byste si co znamená slovo Krajní levice? Znáte pojem Tryzna?

Klíčová slova: slovo, popis, heslo, etymologie, lékařství, wiki, kdo je Atopik?, termín, pojem, definice, odborný výraz, Atopik, původ slova, co je to Atopik?, přesný význam, význam pojmu

Pojem Atopik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Atopik v následujících zdrojích

Vyhledat slovo Atopik ve Wikipedii

Najít výraz Atopik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Atopik ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Atopik ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Atopik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Atopik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Atopik? Kdo to byl Atopik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Atopik? Definice pojmu Atopik je v sekci lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Atopik hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).