Kdo je to?
Kdo je to, byl Atopik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Atopik? Lidé, lékařství

Kdo je to Atopik?

Jaký je význam slova Atopik? Co to znamená?

Atopik je člověk, který má dědičný sklon k alergickým projevům. Může trpět například atopickým ekzémem, alergickou rýmou nebo zánětem spojivek, které způsobuje pylová alergie, i alergickým astmatem.
Atopik disponuje vrozenou schopností vytvářet zvýšené množství protilátky imunoglobulinu E. Tyto protilátky jsou citlivé na vnější alergeny jako plísně, roztoči, prach, pyl a podobně a reagují na ně.Kdo je to, byl Atopik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Atopik? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Atopik s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Adiktologie? Znáte termín Úvodník? Vzpomněli byste si co znamená slovo Herpes? Víte, co je to Genofond?

Klíčová slova: lékařství, Atopik, slovo, význam pojmu, co znamená, lexikon, formulace, význam, odborný výraz, synonymum, etymologie, původ slova, heslo, pojem, popis, kdo to je

Pojem Atopik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Atopik v následujících vyhledávačích

Najít heslo Atopik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Atopik ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Atopik ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Atopik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Atopik například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Atopik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Atopik? Kdo to byl Atopik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Atopik? Definice pojmu Atopik se nachází v sekci lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství.