Kdo je to?
Kdo je to, byl Atopik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Atopik? Lidé, lékařství

Kdo je to Atopik?

Jaký je význam slova Atopik? Co to znamená?

Atopik je člověk, který má dědičný sklon k alergickým projevům. Může trpět například atopickým ekzémem, alergickou rýmou nebo zánětem spojivek, které způsobuje pylová alergie, i alergickým astmatem.
Atopik disponuje vrozenou schopností vytvářet zvýšené množství protilátky imunoglobulinu E. Tyto protilátky jsou citlivé na vnější alergeny jako plísně, roztoči, prach, pyl a podobně a reagují na ně.Kdo je to, byl Atopik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Atopik? Lidé, lékařství

Definici slova Atopik můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Online hra? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hypotéka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Krajní levice? Víte co je Manga?

Klíčová slova: heslo, formulace, vysvětlení, lékařství, wiki, co je to Atopik?, přesný výraz, Atopik, odborný výraz, kdo to je, význam pojmu, význam, kdo je Atopik?, definice, původ slova, synonymum

Pojem Atopik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Atopik

Zkusit najít frázi Atopik ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Atopik ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Atopik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Atopik ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Atopik například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Atopik

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Atopik? Kdo to byl Atopik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Atopik? Definice pojmu Atopik patří do sekce lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Atopik i jinde než v sekci než v lékařství.