Kdo je to?
Kdo je to Atopik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Atopik? Lidé, lékařství

Kdo je to Atopik?

Jaký je význam slova Atopik? Co to znamená?

Atopik je člověk, který má dědičný sklon k alergickým projevům. Může trpět například atopickým ekzémem, alergickou rýmou nebo zánětem spojivek, které způsobuje pylová alergie, i alergickým astmatem.
Atopik disponuje vrozenou schopností vytvářet zvýšené množství protilátky imunoglobulinu E. Tyto protilátky jsou citlivé na vnější alergeny jako plísně, roztoči, prach, pyl a podobně a reagují na ně.Kdo je to Atopik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Atopik? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Atopik s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Himalájská sůl? Vzpomněli byste si co označuje výraz MATLAB? Vzpomněli byste si co znamená slovo BMI? Znáte termín ICT?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, etymologie, informace, heslo, wiki, co znamená, Atopik, synonymum, význam pojmu, význam, formulace, slovo, termín, přesný výraz, odborný výraz

Pojem Atopik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Atopik

Najít heslo Atopik ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Atopik na Google obrázcích

Vyhledat slovo Atopik ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Atopik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Atopik ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Atopik například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Atopik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Atopik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Atopik? Definice pojmu Atopik patří do sekce Lékařství

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít informace výraz, text, termín, pojem řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci lékařství.