Kdo je to?
Kdo je to, byl Sekerník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sekerník? Lidé, profese

Kdo je to Sekerník?

Jaký je význam slova Sekerník? Co to znamená?

Sekerník je povolání, jehož název se odvozuje od pracovního nástroje, který se používá nejčastěji – sekery. Jedná se o druh řemesla, specializovaného tesaře, vyrábějící zařízení a stroje ze dřeva.
Sekerníci se uplatňovali především v mlýnech nebo hamrech, kde stavěli kola a mlýnské stroje. Za prací putovali od jednoho zařízení k druhému. Uměli postavit nejrůznější zařízení na míru. S rozvojem průmyslové výroby a inovací součástek toto řemeslo postupně zaniklo.Kdo je to, byl Sekerník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sekerník? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Sekerník? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Monarchie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Alkohol? Víte co je Antikoncepce? Víte co je VGA?

Klíčová slova: informace, definice, etymologie, odborný výraz, kdo je Sekerník?, heslo, Sekerník, pojem, profese, přesný výraz, přesný význam, kdo to je, lexikon, vysvětlení, termín, původ slova

Pojem Sekerník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat výraz Sekerník ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Sekerník ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Sekerník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Sekerník ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Sekerník například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Sekerník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Sekerník? Kdo to byl Sekerník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sekerník? Definice pojmu Sekerník je v sekci profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání odborného pojmu Sekerník i v jiné kategorii než je sekce profese.