Kdo je to?
Kdo je to, byl Sekerník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sekerník? Lidé, profese

Kdo je to Sekerník?

Jaký je význam slova Sekerník? Co to znamená?

Sekerník je povolání, jehož název se odvozuje od pracovního nástroje, který se používá nejčastěji – sekery. Jedná se o druh řemesla, specializovaného tesaře, vyrábějící zařízení a stroje ze dřeva.
Sekerníci se uplatňovali především v mlýnech nebo hamrech, kde stavěli kola a mlýnské stroje. Za prací putovali od jednoho zařízení k druhému. Uměli postavit nejrůznější zařízení na míru. S rozvojem průmyslové výroby a inovací součástek toto řemeslo postupně zaniklo.Kdo je to, byl Sekerník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Sekerník? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Sekerník sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Whatsapp? Znáte termín Retail? Víte co je Ultrabook? Víte, co je to BTW?

Klíčová slova: wiki, lexikon, odborný výraz, formulace, heslo, definice, původ slova, význam slova, přesný význam, pojem, kdo je Sekerník?, termín, význam pojmu, přesný výraz, vysvětlení, slovo

Pojem Sekerník je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat pojem Sekerník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Sekerník ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Sekerník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Sekerník ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Sekerník například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Sekerník? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Sekerník? Kdo to byl Sekerník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Sekerník? Definice pojmu Sekerník se nachází v kategorii profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Sekerník hledat i v jiných kategoriích (než profese).