Kdo je to?
Kdo je to Monika Štiková? Životopis Monika Štiková, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Monika Štiková?

Kdo je to Monika Štiková? Stručný životopis

Monika Štiková je poněkud komická postavička českého bulváru. Je to odbarvená korpulentní blondýna, matka někdejší modelky a "celebrity" Ornelly Štikové, současné partnerky podnikatele Josefa Kokty. Štiková se "proslavila" tím, že svou dceru Ornellu "cpala" do bulváru, jak to šlo, sama měla potřebu komentovat na svém Facebooku kdeco, její módní kreace připomínaly róby bohatých ruských paniček. Kromě Ornelly se snažila protlačit i svou mladší dceru Charlotte, která s matkou sdílí kyprou postavu a impozantní vnady. Nakonec se ukázalo, že na rodinu Štikových bylo vypsáno několik exekucí, načež se celá rodina kromě Ornelly, která žije s Koktou, odstěhovala neznámo kam a Štiková se přestala v médiích objevovat (přestala je sama kontaktovat).Kdo je to Monika Štiková? Životopis Monika Štiková, lidé, osobnosti z různé

Základní údaje o osobě Monika Štiková

Národnost: česká
Datum narození: 42 let

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Monika Štiková s blízkými na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Glamour? Znáte termín Vernisáž? Vzpomněli byste si co znamená slovo Absolutismus? Víte, co je to Kuplířství?

Klíčová slova: formulace, popis, význam pojmu, různé, původ slova, heslo, lexikon, definice, odborný výraz, popis, co znamená, kdo to je, wiki, význam slova, slovo, co je to Monika Štiková?

Pojem Monika Štiková je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Monika Štiková na Youtube

Zkusit najít slovo Monika Štiková ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Monika Štiková na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Monika Štiková ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Monika Štiková například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Biografie, životopis, kdo je to Monika Štiková?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Monika Štiková? Kdo to byl Monika Štiková? Kdy se narodil Monika Štiková? Monika Štiková patří do sekce různé. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Monika Štiková dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Monika Štiková i v jiné kategorii než je různé.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?