Kdo je to?
Kdo je to Monika Štiková? Životopis Monika Štiková, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Monika Štiková?

Kdo je to Monika Štiková? Stručný životopis

Monika Štiková je poněkud komická postavička českého bulváru. Je to odbarvená korpulentní blondýna, matka někdejší modelky a "celebrity" Ornelly Štikové, současné partnerky podnikatele Josefa Kokty. Štiková se "proslavila" tím, že svou dceru Ornellu "cpala" do bulváru, jak to šlo, sama měla potřebu komentovat na svém Facebooku kdeco, její módní kreace připomínaly róby bohatých ruských paniček. Kromě Ornelly se snažila protlačit i svou mladší dceru Charlotte, která s matkou sdílí kyprou postavu a impozantní vnady. Nakonec se ukázalo, že na rodinu Štikových bylo vypsáno několik exekucí, načež se celá rodina kromě Ornelly, která žije s Koktou, odstěhovala neznámo kam a Štiková se přestala v médiích objevovat (přestala je sama kontaktovat).Kdo je to Monika Štiková? Životopis Monika Štiková, lidé, osobnosti z různé

Hlavní informace o osobě Monika Štiková

Národnost: česká
Datum narození: 42 let

Popis osobnosti Monika Štiková můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Glamour? Vzpomněli byste si co znamená slovo Bezúčelová hypotéka? Vzpomněli byste si co znamená slovo MDŽ? Víte co je Fazeta?

Klíčová slova: popis, termín, pojem, přesný výraz, definice, heslo, význam slova, wiki, kdo to je, kdo je Monika Štiková?, přesný význam, co znamená, slovo, formulace, Monika Štiková, různé

Pojem Monika Štiková je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít výraz Monika Štiková ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Monika Štiková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Monika Štiková ve Wikislovníku

Hledat pojem Monika Štiková ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Monika Štiková například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Monika Štiková? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Monika Štiková? Kdo to byl Monika Štiková? Kdy se narodil Monika Štiková? Monika Štiková se nachází v kategorii různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Monika Štiková dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Monika Štiková i v jiné kategorii než je různé.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?