Kdo je to?
Kdo je to Monika Štiková? Životopis Monika Štiková, lidé, osobnosti z různé

Kdo je to Monika Štiková?

Kdo je to Monika Štiková? Stručný životopis

Monika Štiková je poněkud komická postavička českého bulváru. Je to odbarvená korpulentní blondýna, matka někdejší modelky a "celebrity" Ornelly Štikové, současné partnerky podnikatele Josefa Kokty. Štiková se "proslavila" tím, že svou dceru Ornellu "cpala" do bulváru, jak to šlo, sama měla potřebu komentovat na svém Facebooku kdeco, její módní kreace připomínaly róby bohatých ruských paniček. Kromě Ornelly se snažila protlačit i svou mladší dceru Charlotte, která s matkou sdílí kyprou postavu a impozantní vnady. Nakonec se ukázalo, že na rodinu Štikových bylo vypsáno několik exekucí, načež se celá rodina kromě Ornelly, která žije s Koktou, odstěhovala neznámo kam a Štiková se přestala v médiích objevovat (přestala je sama kontaktovat).Kdo je to Monika Štiková? Životopis Monika Štiková, lidé, osobnosti z různé

Základní informace o osobě Monika Štiková

Národnost: česká
Datum narození: 42 let

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Monika Štiková? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Glamour? Vzpomněli byste si co znamená slovo Charta 77? Vzpomněli byste si co znamená slovo Absolutismus? Víte co je Bliny?

Klíčová slova: přesný význam, lexikon, přesný výraz, popis, etymologie, synonymum, kdo je Monika Štiková?, co znamená, definice, wiki, Monika Štiková, popis, význam, pojem, vysvětlení, slovo

Pojem Monika Štiková je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Monika Štiková v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Monika Štiková ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Monika Štiková ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Monika Štiková na Youtube

Najít heslo Monika Štiková ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Monika Štiková například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Monika Štiková? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Monika Štiková? Kdo to byl Monika Štiková? Kdy se narodil Monika Štiková? Monika Štiková je v sekci různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Monika Štiková dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Monika Štiková i v jiné kategorii než je různé.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?