Kdo je to?
Kdo je Šárka Vaculíková? Životopis Šárka Vaculíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Šárka Vaculíková

Kdo je Šárka Vaculíková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Šárka Krausová, za svobodna Vaculíková, je česká herečka, která se narodila 25. dubna 1987 v Praze. Do povědomí většiny českých diváků se zapsala díky své roli Adriany Peškové v nekonečném seriálu Ulice. Jejím otcem je skladatel Jaroslav Vaculík a strýcem oblíbený český herec Lukáš Vaculík.
Šárka se věnovala studiu herectví na Pražské konzervatoři a poté nastoupila na DAMU, kterou v roce 2016 úspěšně absolvovala. Po úspěšném ukončení studia získala angažmá v Divadle na Vinohradech, kde si zahrála například v Shakespearově hře Jak se vám líbí nebo v inscenaci Ahoj, krásko!
Ještě během svého studia na DAMU napsala divadelní představení pro jednu herečku s názvem Milena má problém, v němž zároveň hrála i jej režírovala.
Na televizních obrazovkách se objevuje pravidelně již od roku 2005 nejen díky seriálu Ulice, ale také v seriálu Nadměrné maličkosti, Eden, Letiště, Oběti, první krok, Život je pes, Cirkus Bukowsky, Případy 1. oddělení, Vyšehrad, Zločiny Velké Prahy, Osada, Božena, Specialisté a Pod hladinou.
Zároveň má mladá herečka za sebou i plno zkušeností s filmovým štábem. Již v roce 2004 si zahrála v televizním filmu Zakletá třináctka a v roce 2006 se objevila ve filmech Slečna Guru a Rafťáci.
Další filmová role přišla až za šest let, kdy se účastnila natáčení rodinné komedie Tady hlídám já. Od té doby ji mohli diváci vidět i ve snímcích jako je Můj vysvlečenej deník, 10 pravidel jak sbalit holku, Ta pravá, David, Řachanda, Zloději zelených koní, Sezn@mka, Já, Olga Hepnarová, Zakleté pírko, Vyšehrad: Seryjál, Kurz manželské touhy a Vyšehrad: Fylm.
V tomto roce má vyjít film Kruanova dobrodružství v režii Tomáše Krejčího, v němž bude Šárka Krausová hrát, a který je adaptací legendárního českého komiksu z časopisu ABC Příhody Malého boha aj.
V roce 2022 se Šárka provdala za o šest let mladšího Ondřeje Krause, který je hercem a rovněž i bratrem herce Martina Krause. Nově tedy Šárka používá příjmení KrausováKdo je Šárka Vaculíková? Životopis Šárka Vaculíková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Šárka Vaculíková

Národnost: česká
Datum narození: 25. dubna 1987
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Šárka Vaculíková? Pak se podělte se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Xantan E 415? Vzpomněli byste si na význam slova Tempura? Víte, co je to Láska? Znáte definici termínu Nulové pásmo?

Klíčová slova: wikipedie, Šárka Vaculíková, kdy se narodila Šárka Vaculíková?, kde se narodila Šárka Vaculíková?, život, datum narození, místo narození, Šárka Vaculíková, informace, kdo je Šárka Vaculíková?, osobnost, biografie, herectví, životopis, lexikon, wiki

Pojem Šárka Vaculíková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít termín Šárka Vaculíková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Šárka Vaculíková ve Wikipedii

Vyhledat termín Šárka Vaculíková ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Šárka Vaculíková ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Šárka Vaculíková ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Šárka Vaculíková například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Šárka Vaculíková

Text na této internetové stránce vám umožnil zjistit Kdo je to Šárka Vaculíková? Kdy se narodila Šárka Vaculíková? Kde se narodila Šárka Vaculíková? Šárka Vaculíková je v kategorii Herectví

Kategorie herectví, herec zelené oči detail, Šárka Vaculíková, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Šárka Vaculíková řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Šárka Vaculíková i v jiné kategorii než je herectví.