Kdo je to?
Kdo je to Charlotte Ella Gottová? Životopis Charlotte Ella Gottová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Charlotte Ella Gottová?

Kdo je to Charlotte Ella Gottová? Stručný životopis

Charlotte Ella Gottová je dcerou zpěváka Karla Gotta a Ivany Gottové. Je všestranně nadaná. Věnuje se zpěvu, hraje v divadle a působí i v dabingu. Zde je o ni velký zájem, protože je přirozená, a i přes dětský věk má správnou výslovnost.
Charlotte Ella Gottová dabovala například Oonu v Bojovníkovi, Farrah v Loganových parťácích, její hlas bylo možno slyšet ve Sněhulákovi a ve filmu Rozpolcený.Kdo je to Charlotte Ella Gottová? Životopis Charlotte Ella Gottová, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Charlotte Ella Gottová

Národnost: česká
Datum narození: 30.4.2006
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Charlotte Ella Gottová? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Výsledovka? Víte co je Epigram? Znáte termín Anarchie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dřevomorka?

Klíčová slova: odborný výraz, vysvětlení, Charlotte Ella Gottová, herectví, přesný výraz, co je to Charlotte Ella Gottová?, význam slova, synonymum, co znamená, pojem, kdo to je, slovo, informace, formulace, wiki, etymologie

Pojem Charlotte Ella Gottová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Charlotte Ella Gottová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Charlotte Ella Gottová ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Charlotte Ella Gottová ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Charlotte Ella Gottová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Charlotte Ella Gottová například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Charlotte Ella Gottová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Charlotte Ella Gottová? Kdo to byl Charlotte Ella Gottová? Kdy se narodil Charlotte Ella Gottová? Kde se narodil Charlotte Ella Gottová? Charlotte Ella Gottová je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Charlotte Ella Gottová řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Charlotte Ella Gottová i v jiné kategorii než je herectví.