Kdo je to?
Kdo je Petr Kratochvíl? Životopis Petr Kratochvíl, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Petr Kratochvíl

Kdo je Petr Kratochvíl? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Petr Kratochvíl se narodil 23. července 1951 v Praze a jeho jméno je spojeno s Lucií Bílou.
Po nějakou dobu žil v USA a získal i americké občanství. Je vlastníkem sídla na Floridě, kam se rád vrací.
Po svém návratu do Česka se věnoval podnikání a seznámil se se zpěvačkou Lucií Bílou, s níž nedlouho poté začal tvořit pár. Ze vztahu se zpěvačkou Lucíí Bílou má Petr Kratochvíl syna Filipa, který se po vzoru svých rodičů také pohybuje v umělecké branži.
Po několika letech se ale cesty Petra a Lucie rozešly a společný syn zůstal v péči matky. Stále však mají společné divadlo Ta Fantastika, kde Lucie Bílá vystupuje v muzikálových představeních.
Má zkušenosti s herectvím, přestože spíš okrajové. Například ztvárnil číšníka v československé krimikomedii Holka na zabití z roku 1975. Zahrál si také v divadelním představení Studia Ypsilon Michelangelo Buonarroti. V roce 1979 jej mohli diváci vidět v roli dělníka z komedie Panelstory aneb Jak se rodí sídliště či jako barmana v romantickém filmu Láska mezi kapkami deště.
Podílel se také na vzniku filmu Kalamita, kde vystupoval jako opravář a roli si střihl také v šestidílné fantasy minisérii Pochodeň. Vystoupil také ve filmu Lucie Bílá: Život je zebra z roku 2000.
Petr Kratochvíl se v roce 2002 oženil s o více než dvacet let mladší bývalou modelkou, Miss Československa 1992, Pavlínou Babůrkovou, se kterou založil početnou rodinu. Společně mají čtyři děti. Nejstaršího syna Pavla a dcery Petru, Ilonu a Julii.
Kromě společných dětí vychovává pár ještě syna Babůrkové Jana z prvního manželství a z prvního manželství má Petr navíc i dceru Julii. Petr má tedy kolem sebe sedm potomků a je tedy otcem velké rodiny.Kdo je Petr Kratochvíl? Životopis Petr Kratochvíl, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Petr Kratochvíl

Národnost: československá, česká, americká
Datum narození: 23. července 1951
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Petr Kratochvíl můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Víte co je Kucmoch? Pamatujete si definici pojmu Laparoskopie? Rozumíte pojmu Chrlič? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sladěnka?

Klíčová slova: život, životopis, kde se narodil Petr Kratochvíl?, popis, herectví, kdo je Petr Kratochvíl?, osobnost, vysvětlení, datum narození, Petr Kratochvíl, osobnosti, biografie, národnost, wikipedie, místo narození, kdy se narodil Petr Kratochvíl?

Pojem Petr Kratochvíl je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít termín Petr Kratochvíl ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít výraz Petr Kratochvíl na Google obrázcích

Hledat frázi Petr Kratochvíl ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít výraz Petr Kratochvíl na Google.cz

Najít slovo Petr Kratochvíl ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Petr Kratochvíl například ve Wikislovníku, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Petr Kratochvíl?

Právě nyní již víte Kdo je to Petr Kratochvíl? Kdy se narodil Petr Kratochvíl? Kde se narodil Petr Kratochvíl? Petr Kratochvíl je v sekci Herectví

Kategorie herectví, brunet kudrny, petr Kratochvíl, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Petr Kratochvíl kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Petr Kratochvíl i v jiné kategorii než je herectví.