Kdo je to?
Kdo je to, byl Respondent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Respondent? Lidé, různé

Kdo je to Respondent?

Co znamená a jaký je význam slova Respondent?

Respondent je člověk, který se účastní nějakého dotazníkového šetření nebo ankety a odpovídá na otázky.Kdo je to, byl Respondent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Respondent? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Respondent s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Referát? Rozumíte pojmu Cmunda? Znáte definici termínu Průměr? Znáte pojem Estetika?

Klíčová slova: Respondent, slovo, informace, různé, odborný výraz, vysvětlení, etymologie, formulace, synonymum, význam pojmu, pojem, kdo je Respondent?, heslo, popis, původ slova, lexikon

Pojem Respondent je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Respondent

Najít heslo Respondent ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Respondent ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Respondent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Respondent ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Respondent například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Respondent, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Respondent? Kdo to byl Respondent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Respondent? Definice pojmu Respondent se nachází v sekci různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Respondent i v jiné sekci než je kategorie různé.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.