Kdo je to?
Kdo je to, byl Respondent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Respondent? Lidé, různé

Kdo je to Respondent?

Co znamená a jaký je význam slova Respondent?

Respondent je člověk, který se účastní nějakého dotazníkového šetření nebo ankety a odpovídá na otázky.Kdo je to, byl Respondent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Respondent? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Respondent sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Rasismus? Vzpomenete si na definici slova Ledová káva? Znáte definici termínu Síla? Vzpomněli byste si na význam slova Nekrolog?

Klíčová slova: Respondent, přesný výraz, termín, popis, synonymum, přesný význam, wiki, etymologie, heslo, význam slova, význam, vysvětlení, pojem, odborný výraz, původ slova, popis

Pojem Respondent je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Respondent

Hledat videa s názvem Respondent na Youtube

Hledat výraz Respondent ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Respondent ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Respondent ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Respondent například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Respondent? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Respondent? Kdo to byl Respondent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Respondent? Definice pojmu Respondent se nachází v kategorii různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Respondent i v jiných kategoriích (než různé).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.