Kdo je to?
Kdo je Martina Vrbová Hynková? Životopis Martina Vrbová Hynková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Martina Vrbová Hynková

Kdo je Martina Vrbová Hynková? Životopis, informace, biografie, hudba

Martina Vrbová Hynková je česká moderátorka scénáristka, která se narodila 23. listopadu 1971 v Praze. Kvůli pracovním povinnostem jejího otce strávila dětství v Bolívii. Po návratu do Čech nastoupila na pražskou Státní konzervatoř, kde vystudovala hru na klasickou kytaru.
Její další studijní cesta vedla do Španělska, kde měla možnost navštěvovat Královskou konzervatoř v Madridu. Už ve Španělsku začala pracovat v televizi. Uváděla zde vědomostní soutěž s názvem Waku Waku.
Následně nastoupila do České televize na pozici programové hlasatelky a na této pozici setrvala až do jejího kompletního zrušení. Ve stejné době moderovala množství pořadů včetně Country Express Praha-Nashville s Jiřím Brabcem, Retro, Obrazovka, ČT vize, Co mám dělat když…?, Vypadáš skvěle!, Volejte řediteli s Alešem Cibulkou nebo Sama doma po boku Ester Janečkové.
Kromě toho měla možnost odmoderovat jednu kategorii ankety TýTý 2001. Byla autorkou a spoluscénáristkou ekologických cyklů Kam s nimi a Kam s ní. Stojí také za vznikem vzdělávacího pořadu pro děti Dětská záchranka v akci.
Martina Vrbová Hynková je také spojena s rozhlasovými pořady Noční linka, Česko, země neznámá, s cestopisem Sedmý světadíl a s mnoha dalšími pořady včetně Hudebních návratů, Nebreč, usměj se, V kurzu, Kukátko, Toulavý mikrofon a další.
Jméno Martiny Vrbové Hynkové se objevilo v kontextu aféry s psychiatrem Cimickým, jelikož i moderátorka se zařadila mezi ženy, které hovoří o sexuálně motivovaném násilném chování ze strany tohoto muže. Mělo k němu dojít v době, kdy Martina s Cimickým natáčela rozhovor.
V březnu 2006 se v Austrálii provdala za investigativního novináře Jiřího Hynka. Manželé společně vychovávají tři dcery, s nimi procestovali značnou část světa. K vytouženým potomkům však vedla strastiplná cesta, jelikož moderátorka dlouho nemohla otěhotnět a podstoupila dokonce i opakované pokusy o umělé oplodnění, které selhávaly, rozhodli se manželé pro adopci. Půl roku po tom, co získali do opatrování holčičku, zjistila Martina, že je v očekávání.
Martina Vrbová Hynková se velmi aktivně zajímá o ekologická témata a tradiční medicínu, která vychází ze znalostní původních obyvatel Sibiře, Austrálie a Ameriky.
Je mediální patronkou Dětského krizového centra a pravidelně uvádí květnovou charitativní akci Darujte sebe.Kdo je Martina Vrbová Hynková? Životopis Martina Vrbová Hynková, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Martina Vrbová Hynková

Národnost: česká
Datum narození: 23. listopadu 1971
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Martina Vrbová Hynková s jinými lidmina Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte pojem Armatura? Pamatujete si definici pojmu Lajkovat? Pamatujete si definici pojmu Černý trh? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tabata?

Klíčová slova: zajímavosti, Martina Vrbová Hynková, narození, lexikon, Martina Vrbová Hynková, kdy se narodila Martina Vrbová Hynková?, kdo je Martina Vrbová Hynková?, biografie, hudba, informace, wikipedie, národnost, místo narození, životopis, osobnost, datum narození

Pojem Martina Vrbová Hynková je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat pojem Martina Vrbová Hynková ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Martina Vrbová Hynková na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Martina Vrbová Hynková ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martina Vrbová Hynková ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Martina Vrbová Hynková ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Martina Vrbová Hynková například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martina Vrbová Hynková

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Martina Vrbová Hynková? Kdy se narodila Martina Vrbová Hynková? Kde se narodila Martina Vrbová Hynková? Martina Vrbová Hynková patří do sekce Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Martina Vrbová Hynková řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martina Vrbová Hynková i v jiné kategorii než je hudba.