Kdo je to?
Kdo je to Animírka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Animírka? Lidé, profese

Animírka

Co znamená a jaký je význam slova Animírka?

Animírka je placená společnice. Obvykle pracuje v nočních podnicích - oficiálně se uvádí, že je jejím úkolem bavit hosty, nicméně ve většině případů se předpokládá, že bude poskytovat erotické a sexuální služby.
Jde o slangové slovo, které se v češtině objevuje jen zřídka. Má podobný či stejný význam jako prostitutka či nevěstka, běžné jsou též vulgární označení typu děvka, šlapka, štětka, coura, běhna atd.Kdo je to Animírka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Animírka? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Animírka sdílet s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Muzikoterapie? Víte, co je to Kreativita? Víte co je Google disk? Rozumíte pojmu Archeologie?

Klíčová slova: profese, co znamená, wiki, Animírka, informace, původ slova, lexikon, formulace, heslo, popis, definice, wikipedie, přesný význam, odborný výraz, význam pojmu, termín

Pojem Animírka je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít frázi Animírka ve Wikislovníku

Vyhledat termín Animírka na Google.cz

Najít slovo Animírka ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Animírka ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Animírka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Animírka například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Animírka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Animírka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Animírka? Definice pojmu Animírka patří do sekce Profese

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat informace pojem, termín, výraz,heslo například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Animírka hledat i v jiných kategoriích (než profese).