Kdo je to?
Kdo je to, byl Fundraiser? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fundraiser? Lidé, profese

Kdo je to Fundraiser?

Co znamená a jaký je význam slova Fundraiser?

Fundraiser je osoba, jejíž náplní práce je fundraising. Výsledkem takové činnosti bývá především získání financí na obecně prospěšnou činnost. Týká se většinou neziskových, rozpočtových a příspěvkových organizací, popřípadě obcí, obchodních společností nebo jednotlivých osob. Podmínkou je splnění obecně prospěšného účelu.
Fundraiser může být zaměstnancem organizace nebo externím pracovníkem. Tuto funkci někdy vykonává některý z pracovníků organizace nebo smlouvou vázaná právnická či fyzická osoba.Kdo je to, byl Fundraiser? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fundraiser? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Fundraiser sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Forex? Víte co je Sociologie? Víte co je VoIP? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kreatin?

Klíčová slova: popis, co je to Fundraiser?, význam pojmu, formulace, synonymum, lexikon, význam, slovo, význam slova, heslo, wiki, kdo to je, kdo je Fundraiser?, co znamená, odborný výraz, definice

Pojem Fundraiser je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Fundraiser na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Fundraiser ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Fundraiser na Google.cz

Hledat termín Fundraiser ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Fundraiser například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Fundraiser? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Fundraiser? Kdo to byl Fundraiser? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fundraiser? Definice pojmu Fundraiser se nachází v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než profese.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?