Kdo je to?
Kdo je to, byl Zoufalec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zoufalec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Zoufalec?

Co znamená a jaký je význam slova Zoufalec?

Zoufalec je osoba, která sama vyjadřuje pocit bezmoci a zoufalství nebo vypadá jako zoufalý. Jde tedy o člověka, který se dostal do nějaké obtížné situace a neví, jak ji vyřešit.
Jako zoufalec bývá označován i takový jedinec, o kterém si to jeho okolí myslí a za takového ho považuje. Ve skutečnosti tento člověk nemusí trpět pocitem zoufalství, ale může tak pouze vypadat.Kdo je to, byl Zoufalec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zoufalec? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Zoufalec s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Lyceum? Znáte pojem Kondenzované mléko? Znáte pojem Exekuce? Vzpomenete si na definici slova Fejt?

Klíčová slova: co znamená, kdo to je, lexikon, popis, původ slova, význam pojmu, přesný výraz, synonymum, pojem, význam slova, etymologie, význam, vlastnosti, vysvětlení, heslo, odborný výraz

Pojem Zoufalec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat heslo Zoufalec ve Wikislovníku

Hledat termín Zoufalec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Zoufalec na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Zoufalec ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Zoufalec například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Zoufalec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zoufalec? Kdo to byl Zoufalec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zoufalec? Definice pojmu Zoufalec je v sekci vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Zoufalec i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.