Kdo je to?
Kdo je to, byl Zoufalec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zoufalec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Zoufalec?

Co znamená a jaký je význam slova Zoufalec?

Zoufalec je osoba, která sama vyjadřuje pocit bezmoci a zoufalství nebo vypadá jako zoufalý. Jde tedy o člověka, který se dostal do nějaké obtížné situace a neví, jak ji vyřešit.
Jako zoufalec bývá označován i takový jedinec, o kterém si to jeho okolí myslí a za takového ho považuje. Ve skutečnosti tento člověk nemusí trpět pocitem zoufalství, ale může tak pouze vypadat.Kdo je to, byl Zoufalec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zoufalec? Lidé, vlastnosti

Definici slova Zoufalec můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Hip hop? Víte co je Rozhodčí doložka? Znáte pojem Územní rozhodnutí? Vzpomněli byste si co označuje výraz Biosféra?

Klíčová slova: co znamená, vlastnosti, formulace, pojem, co je to Zoufalec?, heslo, Zoufalec, popis, význam slova, kdo je Zoufalec?, význam, přesný význam, wiki, lexikon, původ slova, synonymum

Pojem Zoufalec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Zoufalec

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zoufalec ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Zoufalec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Zoufalec ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Zoufalec ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Zoufalec například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Zoufalec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Zoufalec? Kdo to byl Zoufalec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zoufalec? Definice pojmu Zoufalec se nachází v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než vlastnosti).