Kdo je to?
Kdo je to Frajírek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Frajírek? Lidé, hanlivé

Kdo je to Frajírek?

Jaký je význam slova Frajírek? Co to znamená?

Za frajírka či frajera bývá považován takový (zejména mladý) muž, který je namyšlený, lehkomyslný a má nepatřičně vysoké sebevědomí. Považuje se za něco mnohem lepšího, než čím ve skutečnosti je a neopomene to dát při každé (i nevhodné) příležitosti najevo. Inteligentní ženy takový jedinec spíše odpuzuje, ty méně chytré, hanlivě řečeno jednodušší, může sebeprezentace frajírka oslovit, ovšem jen do doby, než ho prokouknou. Od frajírka nelze čekat žádnou zodpovědnost a nelze mu důvěřovat. V situacích, kdy je potřeba projevit skutečný charakter nebo odvahu, frajírek obrazně řečeno úplně vybouchne.


Kdo je to Frajírek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Frajírek? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Frajírek se známými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Ašvaganda? Vzpomněli byste si na význam slova Subsidiarita? Vzpomněli byste si co znamená slovo Unsplash? Znáte definici termínu Vesmír?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, formulace, pojem, hanlivé, význam, synonymum, Frajírek, hanlivé, Frajírek, informace, odborný výraz, termín, definice, slovo, popis

Pojem Frajírek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Frajírek ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Frajírek na Youtube

Vyhledat heslo Frajírek ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Frajírek na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Frajírek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Frajírek například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Frajírek

Právě jste zjistili Kdo je to Frajírek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Frajírek? Definice pojmu Frajírek je v kategorii Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo kupř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hanlivé).