Kdo je to?
Kdo je to Frajírek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Frajírek? Lidé, hanlivé

Frajírek

Co znamená a jaký je význam slova Frajírek?

Za frajírka či frajera bývá považován takový (zejména mladý) muž, který je namyšlený, lehkomyslný a má nepatřičně vysoké sebevědomí. Považuje se za něco mnohem lepšího, než čím ve skutečnosti je a neopomene to dát při každé (i nevhodné) příležitosti najevo. Inteligentní ženy takový jedinec spíše odpuzuje, ty méně chytré, hanlivě řečeno jednodušší, může sebeprezentace frajírka oslovit, ovšem jen do doby, než ho prokouknou. Od frajírka nelze čekat žádnou zodpovědnost a nelze mu důvěřovat. V situacích, kdy je potřeba projevit skutečný charakter nebo odvahu, frajírek obrazně řečeno úplně vybouchne.


Kdo je to Frajírek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Frajírek? Lidé, hanlivé

Tento text (Frajírek) můžete sdílet s dalšími lidmi na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Check in? Pamatujete si definici pojmu Vikýř? Vzpomněli byste si co znamená slovo GPU? Vzpomněli byste si co znamená slovo Předdůchod?

Klíčová slova: původ slova, lexikon, slovo, wiki, význam, informace, hanlivé, odborný výraz, Frajírek, co znamená, wikipedie, přesný výraz, heslo, termín, vysvětlení, popis

Pojem Frajírek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Frajírek doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat termín Frajírek na Google.cz

Hledat slovo Frajírek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Frajírek ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít Frajírek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít termín Frajírek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Frajírek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Frajírek

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Frajírek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Frajírek? Definice pojmu Frajírek patří do kategorie Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Hanlivé.