Kdo je to?
Kdo je to, byl Frajírek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Frajírek? Lidé, hanlivé

Kdo je to Frajírek?

Jaký je význam slova Frajírek? Co to znamená?

Za frajírka či frajera bývá považován takový (zejména mladý) muž, který je namyšlený, lehkomyslný a má nepatřičně vysoké sebevědomí. Považuje se za něco mnohem lepšího, než čím ve skutečnosti je a neopomene to dát při každé (i nevhodné) příležitosti najevo. Inteligentní ženy takový jedinec spíše odpuzuje, ty méně chytré, hanlivě řečeno jednodušší, může sebeprezentace frajírka oslovit, ovšem jen do doby, než ho prokouknou. Od frajírka nelze čekat žádnou zodpovědnost a nelze mu důvěřovat. V situacích, kdy je potřeba projevit skutečný charakter nebo odvahu, frajírek obrazně řečeno úplně vybouchne.


Kdo je to, byl Frajírek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Frajírek? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Frajírek? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Ašvaganda? Znáte definici termínu Ripple? Vzpomněli byste si co znamená slovo Quo vadis? Pamatujete si definici pojmu Zelňačka?

Klíčová slova: popis, lexikon, formulace, definice, synonymum, kdo je Frajírek?, heslo, etymologie, hanlivé, co znamená, význam, původ slova, wiki, Frajírek, informace, kdo to je

Pojem Frajírek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít slovo Frajírek ve Wikislovníku

Hledat výraz Frajírek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Frajírek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Frajírek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Frajírek například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Frajírek

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Frajírek? Kdo to byl Frajírek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Frajírek? Definice pojmu Frajírek patří do sekce hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Frajírek i v jiné sekci než v hanlivé.