Kdo je to?
Kdo je to Frajírek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Frajírek? Lidé, hanlivé

Kdo je to Frajírek?

Jaký je význam slova Frajírek? Co to znamená?

Za frajírka či frajera bývá považován takový (zejména mladý) muž, který je namyšlený, lehkomyslný a má nepatřičně vysoké sebevědomí. Považuje se za něco mnohem lepšího, než čím ve skutečnosti je a neopomene to dát při každé (i nevhodné) příležitosti najevo. Inteligentní ženy takový jedinec spíše odpuzuje, ty méně chytré, hanlivě řečeno jednodušší, může sebeprezentace frajírka oslovit, ovšem jen do doby, než ho prokouknou. Od frajírka nelze čekat žádnou zodpovědnost a nelze mu důvěřovat. V situacích, kdy je potřeba projevit skutečný charakter nebo odvahu, frajírek obrazně řečeno úplně vybouchne.


Kdo je to Frajírek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Frajírek? Lidé, hanlivé

Uvedený text s definicí slova Frajírek můžete samozřejmě sdílet s kolegy na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Ašvaganda? Víte, co je to Šnaps? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pesimismus? Rozumíte pojmu Parafín?

Klíčová slova: wikipedie, synonymum, pojem, hanlivé, hanlivé, vysvětlení, wiki, heslo, lexikon, Frajírek, co znamená, termín, původ slova, formulace, odborný výraz, přesný význam

Pojem Frajírek je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Frajírek ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Frajírek ve Wikislovníku

Zkusit najít heslo Frajírek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Frajírek ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Frajírek na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Frajírek například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve fulltextu Yahoo.com, ve fulltextu Google.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Frajírek, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Frajírek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Frajírek? Definice pojmu Frajírek je v sekci Hanlivé

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste hledat informace pojem, slovo, termín, definici např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Hanlivé.