Kdo je to?
Kdo je to, byl Manekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manekýn? Lidé, profese

Kdo je to Manekýn?

Jaký je význam slova Manekýn? Co to znamená?

Manekýn je muž, který propaguje určitou módu nebo módní směr, věnuje se reklamě a působí i na různých významných akcích. Populární manekýn bývá označován také jako supermodel a mnohdy se stává sexuálním symbolem.
Významní manekýni často rozšiřují své pole působnosti i do dalších oblastí a stávají se například herci.Kdo je to, byl Manekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Manekýn? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Manekýn sdílet s kolegy na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Longboard? Znáte pojem Creative Commons? Vzpomenete si na definici slova IronKey? Vzpomenete si na definici slova QR kód?

Klíčová slova: wiki, co znamená, přesný výraz, pojem, přesný význam, definice, slovo, synonymum, význam slova, původ slova, význam, lexikon, vysvětlení, informace, kdo je Manekýn?, popis

Pojem Manekýn je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat heslo Manekýn ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Manekýn na Google.cz

Hledat videa s názvem Manekýn na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Manekýn ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Manekýn například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Manekýn

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Manekýn? Kdo to byl Manekýn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Manekýn? Definice pojmu Manekýn patří do sekce profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Manekýn i jinde než v sekci než v profese.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.