Kdo je to?
Kdo je to Manekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Manekýn? Lidé, profese

Kdo je to Manekýn?

Co znamená a jaký je význam slova Manekýn?

Manekýn je muž, který propaguje určitou módu nebo módní směr, věnuje se reklamě a působí i na různých významných akcích. Populární manekýn bývá označován také jako supermodel a mnohdy se stává sexuálním symbolem.
Významní manekýni často rozšiřují své pole působnosti i do dalších oblastí a stávají se například herci.Kdo je to Manekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Manekýn? Lidé, profese

Tento text (Manekýn) můžete sdílet s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Spandex? Vzpomněli byste si co znamená slovo Twitter? Vzpomenete si na definici slova Debaras? Víte co je Logopedie?

Klíčová slova: profese, wiki, lexikon, definice, termín, význam pojmu, profese, popis, vysvětlení, význam slova, formulace, informace, původ slova, přesný výraz, přesný výraz, Manekýn

Pojem Manekýn je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledejte bez špehování slovo Manekýn ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Manekýn na Google obrázcích

Najít pojem Manekýn ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Manekýn ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Manekýn ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Manekýn například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Manekýn? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Manekýn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Manekýn? Definice pojmu Manekýn se nachází v sekci Profese

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat informace pojem, definici, text, výraz třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Manekýn hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.