Kdo je to?
Kdo je to Manekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Manekýn? Lidé, profese

Kdo je to Manekýn?

Jaký je význam slova Manekýn? Co to znamená?

Manekýn je muž, který propaguje určitou módu nebo módní směr, věnuje se reklamě a působí i na různých významných akcích. Populární manekýn bývá označován také jako supermodel a mnohdy se stává sexuálním symbolem.
Významní manekýni často rozšiřují své pole působnosti i do dalších oblastí a stávají se například herci.Kdo je to Manekýn? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Manekýn? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Manekýn? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte termín Spandex? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rukola? Vzpomenete si na definici slova Zpronevěra? Víte co je Zubní váček?

Klíčová slova: termín, heslo, profese, wiki, lexikon, původ slova, synonymum, význam pojmu, co znamená, význam slova, přesný význam, Manekýn, informace, význam, etymologie, wikipedie

Pojem Manekýn je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Manekýn doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Manekýn ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Manekýn na Youtube

Najít termín Manekýn v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Manekýn na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Manekýn například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Manekýn

Právě jste zjistili Kdo je to Manekýn? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Manekýn? Definice pojmu Manekýn se nachází v kategorii Profese

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Manekýn i v jiných kategoriích (než profese).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.