Kdo je to?
Kdo je to Kyborg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kyborg? Lidé, fikce

Kdo je to Kyborg?

Co znamená a jaký je význam slova Kyborg?

Kyborg je pojmenování pocházející ze slov kybernetický organizmus. Jde o stvoření, které v sobě spojuje jak organické, tak mechanické části. Mechanické součástky nejsou volně uložené a přístupné jsou pouze prostřednictvím operace. Označení kyborg bylo použito poprvé v roce 1960. Kyborgové s velkým počtem mechanických součástek a elektroniky se zatím vyskytují pouze v oblasti vědeckofantastických románů, filmů a her.
Jako kyborg by mohl být označen i člověk, který je vybaven nějakou mechanickou částí jako stimulátorem, protézou a podobně. Na vývoji kybernetických protéz se stále pracuje.Kdo je to Kyborg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kyborg? Lidé, fikce

Definici slova Kyborg můžete sdílet s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Inkontinence? Vzpomenete si na definici slova NATO? Víte co je Sankce? Vzpomněli byste si na význam slova Lučavka královská?

Klíčová slova: Kyborg, popis, informace, význam slova, heslo, vysvětlení, slovo, etymologie, význam, wikipedie, wiki, přesný výraz, původ slova, fikce, termín, co znamená

Pojem Kyborg je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Kyborg hledejte v níže uvedených zdrojích

Vyhledat výraz Kyborg ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kyborg ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Kyborg ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Kyborg ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Kyborg ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kyborg například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google obrázcích nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Kyborg? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Kyborg? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kyborg? Definice pojmu Kyborg je v kategorii Fikce

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Můžete též zkusit najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než fikce).