Kdo je to?
Kdo je to, byl Kyborg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kyborg? Lidé, fikce

Kdo je to Kyborg?

Jaký je význam slova Kyborg? Co to znamená?

Kyborg je pojmenování pocházející ze slov kybernetický organizmus. Jde o stvoření, které v sobě spojuje jak organické, tak mechanické části. Mechanické součástky nejsou volně uložené a přístupné jsou pouze prostřednictvím operace. Označení kyborg bylo použito poprvé v roce 1960. Kyborgové s velkým počtem mechanických součástek a elektroniky se zatím vyskytují pouze v oblasti vědeckofantastických románů, filmů a her.
Jako kyborg by mohl být označen i člověk, který je vybaven nějakou mechanickou částí jako stimulátorem, protézou a podobně. Na vývoji kybernetických protéz se stále pracuje.Kdo je to, byl Kyborg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kyborg? Lidé, fikce

Budeme rádi, pokud budete definici slova Kyborg sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Odchodné? Vzpomněli byste si na význam slova Plast? Víte co je Kybernetika? Znáte definici termínu Ortodoxie?

Klíčová slova: popis, fikce, heslo, přesný význam, vysvětlení, slovo, wiki, kdo to je, definice, co je to Kyborg?, Kyborg, význam, lexikon, formulace, pojem, odborný výraz

Pojem Kyborg je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kyborg ve Wikimedia Commons

Hledat termín Kyborg na Google.cz

Hledat frázi Kyborg ve Wikislovníku

Hledat heslo Kyborg ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kyborg například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kyborg

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Kyborg? Kdo to byl Kyborg? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kyborg? Definice pojmu Kyborg patří do sekce fikce. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než fikce.