Kdo je to?
Kdo je to, byl Kyborg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kyborg? Lidé, fikce

Kdo je to Kyborg?

Jaký je význam slova Kyborg? Co to znamená?

Kyborg je pojmenování pocházející ze slov kybernetický organizmus. Jde o stvoření, které v sobě spojuje jak organické, tak mechanické části. Mechanické součástky nejsou volně uložené a přístupné jsou pouze prostřednictvím operace. Označení kyborg bylo použito poprvé v roce 1960. Kyborgové s velkým počtem mechanických součástek a elektroniky se zatím vyskytují pouze v oblasti vědeckofantastických románů, filmů a her.
Jako kyborg by mohl být označen i člověk, který je vybaven nějakou mechanickou částí jako stimulátorem, protézou a podobně. Na vývoji kybernetických protéz se stále pracuje.Kdo je to, byl Kyborg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kyborg? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kyborg? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Moruše? Víte, co je to Arkáda? Víte co je Myom? Rozumíte pojmu Naturopatie?

Klíčová slova: vysvětlení, pojem, etymologie, informace, přesný význam, popis, lexikon, fikce, kdo je Kyborg?, přesný výraz, wiki, termín, co je to Kyborg?, definice, synonymum, kdo to je

Pojem Kyborg je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat slovo Kyborg ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Kyborg na Youtube

Hledat slovo Kyborg ve Wikipedii

Najít heslo Kyborg ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kyborg například ve ruském vyhledávači Yandex, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kyborg

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kyborg? Kdo to byl Kyborg? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kyborg? Definice pojmu Kyborg je v kategorii fikce. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Kyborg i v jiných kategoriích (než fikce).