Kdo je to?
Kdo je to, byl Kyborg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kyborg? Lidé, fikce

Kdo je to Kyborg?

Jaký je význam slova Kyborg? Co to znamená?

Kyborg je pojmenování pocházející ze slov kybernetický organizmus. Jde o stvoření, které v sobě spojuje jak organické, tak mechanické části. Mechanické součástky nejsou volně uložené a přístupné jsou pouze prostřednictvím operace. Označení kyborg bylo použito poprvé v roce 1960. Kyborgové s velkým počtem mechanických součástek a elektroniky se zatím vyskytují pouze v oblasti vědeckofantastických románů, filmů a her.
Jako kyborg by mohl být označen i člověk, který je vybaven nějakou mechanickou částí jako stimulátorem, protézou a podobně. Na vývoji kybernetických protéz se stále pracuje.Kdo je to, byl Kyborg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kyborg? Lidé, fikce

Zaujalo vás slovo, termín Kyborg? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Odchodné? Vzpomněli byste si co označuje výraz Satisfakce? Víte co je Kybernetika? Znáte termín Esovka?

Klíčová slova: informace, kdo je Kyborg?, fikce, heslo, formulace, termín, význam slova, lexikon, odborný výraz, vysvětlení, co znamená, slovo, přesný výraz, přesný význam, popis, synonymum

Pojem Kyborg je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Kyborg na Youtube

Hledat pojem Kyborg ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat slovo Kyborg ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kyborg ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kyborg například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Kyborg, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kyborg? Kdo to byl Kyborg? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kyborg? Definice pojmu Kyborg se nachází v sekci fikce. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než fikce).