Kdo je to?
Kdo je to, byl Kyborg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kyborg? Lidé, fikce

Kdo je to Kyborg?

Jaký je význam slova Kyborg? Co to znamená?

Kyborg je pojmenování pocházející ze slov kybernetický organizmus. Jde o stvoření, které v sobě spojuje jak organické, tak mechanické části. Mechanické součástky nejsou volně uložené a přístupné jsou pouze prostřednictvím operace. Označení kyborg bylo použito poprvé v roce 1960. Kyborgové s velkým počtem mechanických součástek a elektroniky se zatím vyskytují pouze v oblasti vědeckofantastických románů, filmů a her.
Jako kyborg by mohl být označen i člověk, který je vybaven nějakou mechanickou částí jako stimulátorem, protézou a podobně. Na vývoji kybernetických protéz se stále pracuje.Kdo je to, byl Kyborg? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kyborg? Lidé, fikce

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kyborg? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Odchodné? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rýmovník? Víte co je Kybernetika? Víte co je EKG?

Klíčová slova: heslo, vysvětlení, původ slova, termín, Kyborg, lexikon, odborný výraz, etymologie, přesný výraz, význam slova, popis, význam pojmu, kdo to je, popis, přesný význam, wiki

Pojem Kyborg je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Kyborg ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Kyborg ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat termín Kyborg ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Kyborg ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kyborg například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Kyborg, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Kyborg? Kdo to byl Kyborg? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kyborg? Definice pojmu Kyborg je v kategorii fikce. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Kyborg i v jiné sekci než je kategorie fikce.