Kdo je to?
Kdo je to, byl Hacker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hacker? Lidé, profese

Kdo je to Hacker?

Co znamená a jaký je význam slova Hacker?

Hacker je počítačový odborník, programátor, specialista ve svém oboru, který dokáže napadnout ("hacknout") cizí webové stránky nebo servery a záměrně změnit jejich obsah. To se často děje kvůli tomu, aby hackeři upozornili na nedostatky zabezpečení. Proniknutí na cizí stránky za účelem získání citlivých dat provádějí crackeři.Kdo je to, byl Hacker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hacker? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Hacker? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Difúze? Vzpomněli byste si na význam slova Check in? Znáte termín Deprivace? Znáte definici termínu Abeceda?

Klíčová slova: profese, heslo, pojem, význam, lexikon, přesný význam, termín, přesný výraz, původ slova, definice, kdo je Hacker?, wiki, popis, slovo, význam pojmu, synonymum

Pojem Hacker je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít pojem Hacker v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Hacker ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Hacker ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Hacker ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Hacker například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Hacker, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hacker? Kdo to byl Hacker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hacker? Definice pojmu Hacker je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.