Kdo je to?
Kdo je to, byl Hacker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hacker? Lidé, profese

Kdo je to Hacker?

Co znamená a jaký je význam slova Hacker?

Hacker je počítačový odborník, programátor, specialista ve svém oboru, který dokáže napadnout ("hacknout") cizí webové stránky nebo servery a záměrně změnit jejich obsah. To se často děje kvůli tomu, aby hackeři upozornili na nedostatky zabezpečení. Proniknutí na cizí stránky za účelem získání citlivých dat provádějí crackeři.Kdo je to, byl Hacker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hacker? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hacker sdílet s přáteli a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Diskriminace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Respekt? Znáte termín Dualita? Znáte termín Městys?

Klíčová slova: význam, pojem, odborný výraz, wiki, co znamená, původ slova, termín, kdo je Hacker?, etymologie, co je to Hacker?, Hacker, vysvětlení, synonymum, přesný výraz, význam slova, formulace

Pojem Hacker je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít heslo Hacker ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Hacker ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Hacker ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Hacker ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hacker například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Hacker? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Hacker? Kdo to byl Hacker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hacker? Definice pojmu Hacker se nachází v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Hacker i v jiné kategorii než je sekce profese.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.