Kdo je to?
Kdo je to, byl Hacker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hacker? Lidé, profese

Kdo je to Hacker?

Co znamená a jaký je význam slova Hacker?

Hacker je počítačový odborník, programátor, specialista ve svém oboru, který dokáže napadnout ("hacknout") cizí webové stránky nebo servery a záměrně změnit jejich obsah. To se často děje kvůli tomu, aby hackeři upozornili na nedostatky zabezpečení. Proniknutí na cizí stránky za účelem získání citlivých dat provádějí crackeři.Kdo je to, byl Hacker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hacker? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Hacker se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Diskriminace? Pamatujete si definici pojmu Manga? Znáte termín Dualita? Vzpomněli byste si co znamená slovo Potaš?

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, původ slova, definice, význam slova, přesný výraz, slovo, vysvětlení, etymologie, co je to Hacker?, popis, termín, co znamená, pojem, profese, Hacker

Pojem Hacker je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Hacker zkuste tyto odkazy

Zkusit najít Hacker ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Hacker ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Hacker ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Hacker ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Hacker například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Hacker, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Hacker? Kdo to byl Hacker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hacker? Definice pojmu Hacker je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.