Kdo je to?
Kdo je to, byl Hacker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hacker? Lidé, profese

Kdo je to Hacker?

Co znamená a jaký je význam slova Hacker?

Hacker je počítačový odborník, programátor, specialista ve svém oboru, který dokáže napadnout ("hacknout") cizí webové stránky nebo servery a záměrně změnit jejich obsah. To se často děje kvůli tomu, aby hackeři upozornili na nedostatky zabezpečení. Proniknutí na cizí stránky za účelem získání citlivých dat provádějí crackeři.Kdo je to, byl Hacker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hacker? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Hacker sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Difúze? Znáte pojem SAP? Znáte termín Dualita? Vzpomenete si na definici slova Ragú?

Klíčová slova: formulace, kdo je Hacker?, význam pojmu, popis, etymologie, pojem, termín, přesný význam, vysvětlení, co znamená, heslo, význam slova, wiki, odborný výraz, původ slova, profese

Pojem Hacker je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat heslo Hacker ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Hacker ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Hacker ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Hacker v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Hacker například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Hacker, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hacker? Kdo to byl Hacker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hacker? Definice pojmu Hacker se nachází v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Hacker i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.