Kdo je to?
Kdo je to, byl Hacker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hacker? Lidé, profese

Kdo je to Hacker?

Co znamená a jaký je význam slova Hacker?

Hacker je počítačový odborník, programátor, specialista ve svém oboru, který dokáže napadnout ("hacknout") cizí webové stránky nebo servery a záměrně změnit jejich obsah. To se často děje kvůli tomu, aby hackeři upozornili na nedostatky zabezpečení. Proniknutí na cizí stránky za účelem získání citlivých dat provádějí crackeři.Kdo je to, byl Hacker? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hacker? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hacker? s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Difúze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Creme fraiche? Znáte termín Dualita? Víte co je Islamismus?

Klíčová slova: význam slova, vysvětlení, přesný význam, kdo je Hacker?, odborný výraz, synonymum, termín, heslo, profese, Hacker, význam, kdo to je, popis, informace, pojem, přesný výraz

Pojem Hacker je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít Hacker ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Hacker ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hacker ve Wikimedia Commons

Najít výraz Hacker ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Hacker například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hacker

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hacker? Kdo to byl Hacker? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hacker? Definice pojmu Hacker je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než profese.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.