Kdo je to?
Kdo je Tereza Pergnerová? Životopis Tereza Pergnerová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Kdo je Tereza Pergnerová?

Kdo je Tereza Pergnerová? Životopis, informace, biografie, hudba

Tereza Pergnerová je herečka, zpěvačka a moderátorka. Studium hudebně-dramatického oboru na konzervatoři nedokončila a věnovala se práci moderátorky. Začínala na rádiu Golem, populární se stala především moderováním hitparády Eso a typickým pozdravem Čágo belo. Moderování musela ukončit pro svou drogovou závislost.
Tereza Pergnerová podstoupila léčbu a znovu se stala moderátorkou. V televizi vystupovala v reality show VyVolení a Farma a v rádiu Frekvence 1 Rande. V současnosti spolupracuje v projektu Mise nový domov.Kdo je Tereza Pergnerová? Životopis Tereza Pergnerová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Tereza Pergnerová

Národnost: česká
Datum narození: 25. června 1974
Místo narození: Praha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tereza Pergnerová s kolegy na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Želatina? Pamatujete si definici pojmu Meditace? Znáte termín Lustrace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Slovo složené?

Klíčová slova: wiki, osobnosti, hudba, životopis, kde se narodila Tereza Pergnerová?, wikipedie, narození, Tereza Pergnerová, datum narození, osobnost, život, Tereza Pergnerová, místo narození, hudba, informace, lexikon

Pojem Tereza Pergnerová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Tereza Pergnerová na Youtube

Zkusit najít slovo Tereza Pergnerová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Tereza Pergnerová ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Tereza Pergnerová na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Tereza Pergnerová ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Pergnerová například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Tereza Pergnerová?

Právě jste zjistili Kdo je to Tereza Pergnerová? Kdy se narodila Tereza Pergnerová? Kde se narodila Tereza Pergnerová? Tereza Pergnerová patří do kategorie Hudba

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Tereza Pergnerová kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Pergnerová i v jiné kategorii než je hudba.