Kdo je to?
Kdo je Tereza Pergnerová? Životopis Tereza Pergnerová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Tereza Pergnerová

Kdo je Tereza Pergnerová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Tereza Pergnerová je herečka, zpěvačka a moderátorka. Studium hudebně-dramatického oboru na konzervatoři nedokončila a věnovala se práci moderátorky. Začínala na rádiu Golem, populární se stala především moderováním hitparády Eso a typickým pozdravem Čágo belo. Moderování musela ukončit pro svou drogovou závislost.
Tereza Pergnerová podstoupila léčbu a znovu se stala moderátorkou. V televizi vystupovala v reality show VyVolení a Farma a v rádiu Frekvence 1 Rande. V současnosti spolupracuje v projektu Mise nový domov.Kdo je Tereza Pergnerová? Životopis Tereza Pergnerová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Základní informace o osobě Tereza Pergnerová

Národnost: česká
Datum narození: 25. června 1974
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Tereza Pergnerová? s vašimi kamarády na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Pamatujete si definici pojmu Aritmetický průměr? Znáte termín Kondenzátor? Znáte termín Prokrastinace? Víte, co je to Inkluzivní vzdělávání?

Klíčová slova: kdy se narodila Tereza Pergnerová?, wikipedie, místo narození, Tereza Pergnerová, kdo je Tereza Pergnerová?, biografie, život, informace, kde se narodila Tereza Pergnerová?, popis, životopis, hudba, wiki, osobnost, Tereza Pergnerová, zajímavosti

Pojem Tereza Pergnerová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Tereza Pergnerová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Tereza Pergnerová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Tereza Pergnerová ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Tereza Pergnerová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tereza Pergnerová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Pergnerová například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Tereza Pergnerová?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tereza Pergnerová? Kdy se narodila Tereza Pergnerová? Kde se narodila Tereza Pergnerová? Tereza Pergnerová je v kategorii Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou pečlivost mohou texty chyby. Za případné faktické nebo pravopisné chyby se dopředu omlouváme. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Tereza Pergnerová řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Pergnerová i v jiné kategorii než je hudba.