Kdo je to?
Kdo byl Bud Spencer? Životopis Bud Spencer, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Bud Spencer?

Kdo to byl Bud Spencer? Stručný životopis

Bud Spencer byl slavný italský herec a sportovec. Bud Spencer jehož rodné jméno je Carlo Pedersoli byl v mládí vrcholovým sportovcem - plavcem a hráčem vodního póla. Stal se několikanásobným mistrem Itálie v plavání a zúčastnil se olympijských her v roce 1952 a 1956. Ve světě však Buda Spencera proslavily především role ve filmech. S hereckým kolegou Terence Hillem natočili několik komedií a spaghetti westernů. Jejich nejznámější filmy jsou Jestli se rozzlobíme, budeme zlí; Šerif a mimozemšťan; Banánový Joe a Pes a kočka.
Bud Spencer nebyl jen úspěšným hercem, ale i pilotem a podnikatelem.Kdo byl Bud Spencer? Životopis Bud Spencer, slavní lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Bud Spencer

Národnost: italská
Datum narození: 31. října 1929
Místo narození: Neapol
Datum úmrtí: 27. června 2016

Sdílejte tuto stránku s osobností Bud Spencer se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Mass storage? Vzpomněli byste si co znamená slovo Korfbal? Víte co je VGA? Víte co je Hlezno?

Klíčová slova: formulace, kdo je Bud Spencer?, popis, popis, význam slova, odborný výraz, vysvětlení, wiki, informace, přesný význam, pojem, přesný výraz, synonymum, herectví, význam, heslo

Pojem Bud Spencer je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat pojem Bud Spencer na Google.cz

Zkusit najít frázi Bud Spencer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Bud Spencer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Bud Spencer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Bud Spencer například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bud Spencer

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Bud Spencer? Kdo to byl Bud Spencer? Kdy se narodil Bud Spencer? Kde se narodil Bud Spencer? Kdy zemřel Bud Spencer? Bud Spencer je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Bud Spencer řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bud Spencer i v jiné kategorii než je herectví.