Kdo je to?
Kdo byl Bud Spencer? Životopis Bud Spencer, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Bud Spencer?

Kdo to byl Bud Spencer? Stručný životopis

Bud Spencer byl slavný italský herec a sportovec. Bud Spencer jehož rodné jméno je Carlo Pedersoli byl v mládí vrcholovým sportovcem - plavcem a hráčem vodního póla. Stal se několikanásobným mistrem Itálie v plavání a zúčastnil se olympijských her v roce 1952 a 1956. Ve světě však Buda Spencera proslavily především role ve filmech. S hereckým kolegou Terence Hillem natočili několik komedií a spaghetti westernů. Jejich nejznámější filmy jsou Jestli se rozzlobíme, budeme zlí; Šerif a mimozemšťan; Banánový Joe a Pes a kočka.
Bud Spencer nebyl jen úspěšným hercem, ale i pilotem a podnikatelem.Kdo byl Bud Spencer? Životopis Bud Spencer, slavní lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Bud Spencer

Národnost: italská
Datum narození: 31. října 1929
Místo narození: Neapol
Datum úmrtí: 27. června 2016

Sdílejte tuto stránku s osobností Bud Spencer s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Ledové víno? Znáte definici termínu Učební plán? Víte co je Defenestrace? Pamatujete si definici pojmu Chudokrevnost?

Klíčová slova: popis, definice, vysvětlení, synonymum, etymologie, Bud Spencer, formulace, slovo, co znamená, pojem, odborný výraz, přesný výraz, kdo je Bud Spencer?, přesný význam, původ slova, heslo

Pojem Bud Spencer je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít výraz Bud Spencer ve Wikipedii

Vyhledat pojem Bud Spencer ve vyhledávači Yandex

Najít termín Bud Spencer ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Bud Spencer ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bud Spencer například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Bud Spencer? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Bud Spencer? Kdo to byl Bud Spencer? Kdy se narodil Bud Spencer? Kde se narodil Bud Spencer? Kdy zemřel Bud Spencer? Bud Spencer je v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Bud Spencer kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bud Spencer i v jiné kategorii než je herectví.