Kdo je to?
Kdo byl Bud Spencer? Životopis Bud Spencer, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Bud Spencer?

Kdo to byl Bud Spencer? Stručný životopis

Bud Spencer byl slavný italský herec a sportovec. Bud Spencer jehož rodné jméno je Carlo Pedersoli byl v mládí vrcholovým sportovcem - plavcem a hráčem vodního póla. Stal se několikanásobným mistrem Itálie v plavání a zúčastnil se olympijských her v roce 1952 a 1956. Ve světě však Buda Spencera proslavily především role ve filmech. S hereckým kolegou Terence Hillem natočili několik komedií a spaghetti westernů. Jejich nejznámější filmy jsou Jestli se rozzlobíme, budeme zlí; Šerif a mimozemšťan; Banánový Joe a Pes a kočka.
Bud Spencer nebyl jen úspěšným hercem, ale i pilotem a podnikatelem.Kdo byl Bud Spencer? Životopis Bud Spencer, slavní lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Bud Spencer

Národnost: italská
Datum narození: 31. října 1929
Místo narození: Neapol
Datum úmrtí: 27. června 2016

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Bud Spencer sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Ledové víno? Víte co je Kvasnice? Víte co je Defenestrace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Solamyl?

Klíčová slova: popis, informace, co znamená, přesný výraz, význam, etymologie, herectví, vysvětlení, přesný význam, odborný výraz, slovo, synonymum, kdo to je, význam slova, význam pojmu, wiki

Pojem Bud Spencer je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít frázi Bud Spencer ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Bud Spencer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Bud Spencer ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Bud Spencer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Bud Spencer například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Bud Spencer?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Bud Spencer? Kdo to byl Bud Spencer? Kdy se narodil Bud Spencer? Kde se narodil Bud Spencer? Kdy zemřel Bud Spencer? Bud Spencer patří do sekce herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Bud Spencer kupř. v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bud Spencer i v jiné kategorii než je herectví.