Kdo je to?
Kdo byl Bud Spencer? Životopis Bud Spencer, slavní lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Bud Spencer?

Kdo to byl Bud Spencer? Stručný životopis

Bud Spencer byl slavný italský herec a sportovec. Bud Spencer jehož rodné jméno je Carlo Pedersoli byl v mládí vrcholovým sportovcem - plavcem a hráčem vodního póla. Stal se několikanásobným mistrem Itálie v plavání a zúčastnil se olympijských her v roce 1952 a 1956. Ve světě však Buda Spencera proslavily především role ve filmech. S hereckým kolegou Terence Hillem natočili několik komedií a spaghetti westernů. Jejich nejznámější filmy jsou Jestli se rozzlobíme, budeme zlí; Šerif a mimozemšťan; Banánový Joe a Pes a kočka.
Bud Spencer nebyl jen úspěšným hercem, ale i pilotem a podnikatelem.Kdo byl Bud Spencer? Životopis Bud Spencer, slavní lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Bud Spencer

Národnost: italská
Datum narození: 31. října 1929
Místo narození: Neapol
Datum úmrtí: 27. června 2016

Zaujala vás biografie osobnosti Bud Spencer? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Želírovací cukr? Vzpomněli byste si co označuje výraz OCD? Víte co je Badoo? Znáte termín Aniont?

Klíčová slova: význam, lexikon, wiki, heslo, přesný výraz, význam slova, Bud Spencer, informace, odborný výraz, popis, kdo je Bud Spencer?, formulace, kdo to je, synonymum, slovo, co je to Bud Spencer?

Pojem Bud Spencer je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Bud Spencer ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Bud Spencer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Bud Spencer ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Bud Spencer na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Bud Spencer například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Bud Spencer? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Bud Spencer? Kdo to byl Bud Spencer? Kdy se narodil Bud Spencer? Kde se narodil Bud Spencer? Kdy zemřel Bud Spencer? Bud Spencer se nachází v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Bud Spencer dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bud Spencer i v jiné kategorii než je herectví.