Kdo je to?
Kdo je Tereza Těžká? Životopis Tereza Těžká, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Tereza Těžká

Kdo je Tereza Těžká? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Tereza Těžká je česká herečka.
Studovala Janáčkovu konzervatoř v Ostravě a též pražskou DAMU.
Na divadle se objevila v Městských divadlech pražských, například ve Vánočním příběhu A osel na něj funěl.
Na televizních obrazovkách si zatím zahrála spíše jen epizodní seriálové role - například v Případech 1. oddělení, v Doktoru Martinovi nebo Specialistech. V roce 2014 se podílela na natáčení německého válečného snímku Die Himmelsleiter.
Do veřejného povědomí vstoupila poté, co se objevila v dokumentu Víta Klusáka V síti. Spolu s dalšími herečkami zde představovaly dvanáctileté dívky, na nichž snímek dokument ukazoval, jaká nebezpečí, především sexuálního charakteru, hrozí dívkám v internetovém prostředí. Dokument vzbudil bouřlivé reakce a celospolečenskou debatu. Za tuto roli byla také nominována na Českého lva za ženský herecký výkon v hlavní roli, nominaci však neproměnila.
Otevřeně prezentuje svůj polyamorní vztah.Kdo je Tereza Těžká? Životopis Tereza Těžká, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Tereza Těžká

Národnost: česká
Datum narození: 11. ledna 1996
Místo narození: Opava

Popis osobnosti Tereza Těžká můžete sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Rula? Pamatujete si definici pojmu Genealogie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Relativismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Živáňská pečeně?

Klíčová slova: vysvětlení, herectví, informace, osobnost, popis, život, narození, lexikon, datum narození, životopis, herectví, biografie, osobnosti, místo narození, kde se narodila Tereza Těžká?, národnost

Pojem Tereza Těžká je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat heslo Tereza Těžká ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Tereza Těžká ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Tereza Těžká ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít slovo Tereza Těžká v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Tereza Těžká na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Těžká například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tereza Těžká

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Tereza Těžká? Kdy se narodila Tereza Těžká? Kde se narodila Tereza Těžká? Tereza Těžká je v sekci Herectví

Kategorie herectví, mladík herec, tereza Těžká, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost údajů uveřejněných na webu. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Doporučujeme vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Tereza Těžká řekněme na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Těžká i v jiné kategorii než je herectví.