Kdo je to?
Kdo je Tereza Těžká? Životopis Tereza Těžká, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Tereza Těžká?

Kdo je Tereza Těžká? Životopis, informace, biografie, herectví

Tereza Těžká je česká herečka.
Studovala Janáčkovu konzervatoř v Ostravě a též pražskou DAMU.
Na divadle se objevila v Městských divadlech pražských, například ve Vánočním příběhu A osel na něj funěl.
Na televizních obrazovkách si zatím zahrála spíše jen epizodní seriálové role - například v Případech 1. oddělení, v Doktoru Martinovi nebo Specialistech. V roce 2014 se podílela na natáčení německého válečného snímku Die Himmelsleiter.
Do veřejného povědomí vstoupila poté, co se objevila v dokumentu Víta Klusáka V síti. Spolu s dalšími herečkami zde představovaly dvanáctileté dívky, na nichž snímek dokument ukazoval, jaká nebezpečí, především sexuálního charakteru, hrozí dívkám v internetovém prostředí. Dokument vzbudil bouřlivé reakce a celospolečenskou debatu. Za tuto roli byla také nominována na Českého lva za ženský herecký výkon v hlavní roli, nominaci však neproměnila.
Otevřeně prezentuje svůj polyamorní vztah.Kdo je Tereza Těžká? Životopis Tereza Těžká, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Tereza Těžká

Národnost: česká
Datum narození: 11. ledna 1996
Místo narození: Opava

Líbí se stručný životopis s osobou Tereza Těžká? Pak se podělte s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Čepel? Pamatujete si definici pojmu Křišťál? Vzpomněli byste si co označuje výraz CCleaner? Vzpomněli byste si co znamená slovo Efedrin?

Klíčová slova: biografie, kdy se narodila Tereza Těžká?, Tereza Těžká, osobnosti, narození, národnost, wiki, kde se narodila Tereza Těžká?, wikipedie, místo narození, kdo je Tereza Těžká?, životopis, herectví, datum narození, zajímavosti, popis

Pojem Tereza Těžká je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít pojem Tereza Těžká ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Tereza Těžká ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Tereza Těžká ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Tereza Těžká ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Tereza Těžká v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Tereza Těžká například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Tereza Těžká? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Tereza Těžká? Kdy se narodila Tereza Těžká? Kde se narodila Tereza Těžká? Tereza Těžká patří do sekce Herectví

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Tereza Těžká kupříkladu v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Těžká i v jiné kategorii než je herectví.