Kdo je to?
Kdo je to Romuald Kopún? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Romuald Kopún? Lidé, podnikání

Kdo je to Romuald Kopún?

Co znamená a jaký je význam slova Romuald Kopún?

Romuald Kopún je český podnikatel a miliardář, jeden z nejbohatších Čechů.
Jedná se o podnikatele slovensko-maďarského původu, který zůstává striktně mimo veřejné dění a důkladně si střeží soukromí. Ve veřejných zdrojích je o něm k dohledání jen velmi málo informací.
Mezi nejúspěšnější byznysmeny v tuzemsku Romuald Kopún vstoupil prostřednictvím Fio banky, v níž vlastní poloviční podíl a předsedá dozorčí radě. Je také vlastníkem společnosti VVISS, která obchoduje s ovocem.
V roce 2021 byl podle žebříčku časopisu Forbes 66. nejbohatším Čechem.Kdo je to Romuald Kopún? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Romuald Kopún? Lidé, podnikání

Líbí se vám definice kdo je to Romuald Kopún? Pak se podělte s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Ricochet? Víte co je Curling? Vzpomenete si na definici slova OCD? Vzpomněli byste si co označuje výraz Prána?

Klíčová slova: co znamená, slovo, definice, vysvětlení, popis, přesný výraz, informace, Romuald Kopún, přesný výraz, lexikon, podnikání, význam pojmu, přesný význam, Romuald Kopún, pojem, formulace

Pojem Romuald Kopún je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít termín Romuald Kopún v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Romuald Kopún ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Romuald Kopún na Google.cz

Zkusit najít Romuald Kopún ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Romuald Kopún ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Romuald Kopún například ve Wikislovníku, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Romuald Kopún

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Romuald Kopún? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Romuald Kopún? Definice pojmu Romuald Kopún je v kategorii Podnikání

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto webových stránkách. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Podnikání.