Kdo je to?
Kdo je to, byl Zbabělec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zbabělec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Zbabělec?

Jaký je význam slova Zbabělec? Co to znamená?

Zbabělec je pojmenování takového člověka, který má nedostatek odvahy. Bývá označován také jako bázlivec, nesmělec, strašpytel, třasořitka, bačkora, vulgárně například jako posera. Někdy se o něm říká, že má plné kalhoty nebo nadělán v kalhotách.
Zbabělec se nedokáže prosadit, ubránit svou osobu nebo názor, neustále se něčeho bojí, a pokud je postrašený, lze ho snadno ovlivnit a vyhrát nad ním, protože se vždy raději vzdá, než by bojoval.Kdo je to, byl Zbabělec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zbabělec? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Zbabělec s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Heliograf? Víte, co je to ASR? Víte, co je to Vinylová podlaha? Rozumíte pojmu Bipolární porucha?

Klíčová slova: vlastnosti, co je to Zbabělec?, kdo je Zbabělec?, termín, význam slova, definice, vysvětlení, slovo, původ slova, synonymum, etymologie, popis, informace, kdo to je, přesný význam, wiki

Pojem Zbabělec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat pojem Zbabělec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Zbabělec ve Wikipedii

Hledat výraz Zbabělec ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Zbabělec ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Zbabělec například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zbabělec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zbabělec? Kdo to byl Zbabělec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zbabělec? Definice pojmu Zbabělec je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledat odborný výraz Zbabělec i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.