Kdo je to?
Kdo je to, byl Zbabělec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zbabělec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Zbabělec?

Jaký je význam slova Zbabělec? Co to znamená?

Zbabělec je pojmenování takového člověka, který má nedostatek odvahy. Bývá označován také jako bázlivec, nesmělec, strašpytel, třasořitka, bačkora, vulgárně například jako posera. Někdy se o něm říká, že má plné kalhoty nebo nadělán v kalhotách.
Zbabělec se nedokáže prosadit, ubránit svou osobu nebo názor, neustále se něčeho bojí, a pokud je postrašený, lze ho snadno ovlivnit a vyhrát nad ním, protože se vždy raději vzdá, než by bojoval.Kdo je to, byl Zbabělec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zbabělec? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Zbabělec sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Heliograf? Vzpomenete si na definici slova Portfolio? Víte, co je to Vinylová podlaha? Vzpomněli byste si na význam slova Home Office?

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, termín, přesný význam, vlastnosti, informace, význam, popis, Zbabělec, popis, heslo, lexikon, význam pojmu, etymologie, definice, vysvětlení

Pojem Zbabělec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat pojem Zbabělec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Zbabělec ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Zbabělec na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Zbabělec ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Zbabělec například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Zbabělec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Zbabělec? Kdo to byl Zbabělec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zbabělec? Definice pojmu Zbabělec se nachází v sekci vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat výraz, termín, heslo, výraz řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.