Kdo je to?
Kdo je to Zbabělec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zbabělec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Zbabělec?

Jaký je význam slova Zbabělec? Co to znamená?

Zbabělec je pojmenování takového člověka, který má nedostatek odvahy. Bývá označován také jako bázlivec, nesmělec, strašpytel, třasořitka, bačkora, vulgárně například jako posera. Někdy se o něm říká, že má plné kalhoty nebo nadělán v kalhotách.
Zbabělec se nedokáže prosadit, ubránit svou osobu nebo názor, neustále se něčeho bojí, a pokud je postrašený, lze ho snadno ovlivnit a vyhrát nad ním, protože se vždy raději vzdá, než by bojoval.Kdo je to Zbabělec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zbabělec? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Zbabělec sdílet s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Trvalé bydliště? Znáte pojem Silikon? Víte, co je to URL adresa? Vzpomenete si na definici slova Ionizace?

Klíčová slova: pojem, synonymum, přesný výraz, vlastnosti, Zbabělec, vlastnosti, lexikon, wiki, informace, heslo, termín, popis, odborný výraz, wikipedie, význam pojmu, etymologie

Pojem Zbabělec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat pojem Zbabělec na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Zbabělec ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Zbabělec ve Wikipedii

Najít slovo Zbabělec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Zbabělec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zbabělec například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Co znamená Zbabělec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Zbabělec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zbabělec? Definice pojmu Zbabělec se nachází v kategorii Vlastnosti

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Zbabělec i v jiné sekci než v vlastnosti.