Kdo je to?
Kdo je to, byl Zaměstnavatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnavatel? Lidé, různé

Kdo je to Zaměstnavatel?

Co znamená a jaký je význam slova Zaměstnavatel?

Zaměstnavatelem je v pracovněprávním vztahu ten, kdo zaměstnává další osobu. Zaměstnavatelem může být právnická i fyzická osoba. Zaměstnanec je vždy fyzická osoba.Kdo je to, byl Zaměstnavatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnavatel? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Zaměstnavatel sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Xoxo? Rozumíte pojmu Epigram? Vzpomněli byste si na význam slova Rayon? Znáte pojem Likvidita?

Klíčová slova: informace, co znamená, význam slova, význam, termín, popis, synonymum, pojem, význam pojmu, Zaměstnavatel, přesný význam, kdo je Zaměstnavatel?, etymologie, heslo, kdo to je, vysvětlení

Pojem Zaměstnavatel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat heslo Zaměstnavatel ve Wikislovníku

Zkusit najít Zaměstnavatel ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Zaměstnavatel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Zaměstnavatel ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Zaměstnavatel například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Zaměstnavatel, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Zaměstnavatel? Kdo to byl Zaměstnavatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zaměstnavatel? Definice pojmu Zaměstnavatel se nachází v sekci různé. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, text, definici, dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé).

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.