Kdo je to?
Kdo je to, byl Zaměstnavatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnavatel? Lidé, různé

Kdo je to Zaměstnavatel?

Co znamená a jaký je význam slova Zaměstnavatel?

Zaměstnavatelem je v pracovněprávním vztahu ten, kdo zaměstnává další osobu. Zaměstnavatelem může být právnická i fyzická osoba. Zaměstnanec je vždy fyzická osoba.Kdo je to, byl Zaměstnavatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnavatel? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Zaměstnavatel sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Xoxo? Víte, co je to Chrlič? Vzpomněli byste si na význam slova Avantgarda? Rozumíte pojmu Atika?

Klíčová slova: Zaměstnavatel, různé, definice, význam pojmu, synonymum, slovo, informace, vysvětlení, etymologie, co je to Zaměstnavatel?, lexikon, kdo to je, heslo, odborný výraz, popis, přesný význam

Pojem Zaměstnavatel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat slovo Zaměstnavatel ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Zaměstnavatel ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zaměstnavatel ve Wikimedia Commons

Najít slovo Zaměstnavatel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zaměstnavatel například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Zaměstnavatel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Zaměstnavatel? Kdo to byl Zaměstnavatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zaměstnavatel? Definice pojmu Zaměstnavatel se nachází v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci různé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.