Kdo je to?
Kdo je to, byl Zaměstnavatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnavatel? Lidé, různé

Kdo je to Zaměstnavatel?

Co znamená a jaký je význam slova Zaměstnavatel?

Zaměstnavatelem je v pracovněprávním vztahu ten, kdo zaměstnává další osobu. Zaměstnavatelem může být právnická i fyzická osoba. Zaměstnanec je vždy fyzická osoba.Kdo je to, byl Zaměstnavatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnavatel? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zaměstnavatel? s vašimi přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Xoxo? Pamatujete si definici pojmu Pendepon? Vzpomněli byste si na význam slova Rayon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Matematická indukce?

Klíčová slova: vysvětlení, wiki, význam pojmu, přesný význam, význam, co znamená, význam slova, různé, Zaměstnavatel, popis, heslo, kdo je Zaměstnavatel?, pojem, lexikon, synonymum, kdo to je

Pojem Zaměstnavatel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat pojem Zaměstnavatel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Zaměstnavatel ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Zaměstnavatel na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zaměstnavatel ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zaměstnavatel například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zaměstnavatel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zaměstnavatel? Kdo to byl Zaměstnavatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zaměstnavatel? Definice pojmu Zaměstnavatel je v kategorii různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Zaměstnavatel v jiné sekci než různé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.