Kdo je to?
Kdo je to, byl Zaměstnavatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnavatel? Lidé, různé

Kdo je to Zaměstnavatel?

Co znamená a jaký je význam slova Zaměstnavatel?

Zaměstnavatelem je v pracovněprávním vztahu ten, kdo zaměstnává další osobu. Zaměstnavatelem může být právnická i fyzická osoba. Zaměstnanec je vždy fyzická osoba.Kdo je to, byl Zaměstnavatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnavatel? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Zaměstnavatel? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Xoxo? Znáte definici termínu Creative Commons? Vzpomněli byste si na význam slova Avantgarda? Pamatujete si definici pojmu Kontušovka?

Klíčová slova: přesný výraz, synonymum, slovo, wiki, termín, popis, význam pojmu, vysvětlení, informace, definice, kdo to je, odborný výraz, lexikon, kdo je Zaměstnavatel?, heslo, formulace

Pojem Zaměstnavatel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít slovo Zaměstnavatel na Google.cz

Hledat termín Zaměstnavatel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Zaměstnavatel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Zaměstnavatel ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zaměstnavatel například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zaměstnavatel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Zaměstnavatel? Kdo to byl Zaměstnavatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zaměstnavatel? Definice pojmu Zaměstnavatel patří do sekce různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat výraz, text, termín, pojem například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než různé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.