Kdo je to?
Kdo je to, byl Zaměstnavatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnavatel? Lidé, různé

Kdo je to Zaměstnavatel?

Co znamená a jaký je význam slova Zaměstnavatel?

Zaměstnavatelem je v pracovněprávním vztahu ten, kdo zaměstnává další osobu. Zaměstnavatelem může být právnická i fyzická osoba. Zaměstnanec je vždy fyzická osoba.Kdo je to, byl Zaměstnavatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zaměstnavatel? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Zaměstnavatel se známými na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Xoxo? Víte co je Reductil? Vzpomněli byste si na význam slova Avantgarda? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pojistný podvod?

Klíčová slova: Zaměstnavatel, kdo to je, kdo je Zaměstnavatel?, původ slova, pojem, vysvětlení, lexikon, přesný výraz, slovo, co znamená, odborný výraz, formulace, wiki, různé, co je to Zaměstnavatel?, popis

Pojem Zaměstnavatel je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Zaměstnavatel doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat pojem Zaměstnavatel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Zaměstnavatel na Youtube

Najít termín Zaměstnavatel ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zaměstnavatel ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zaměstnavatel například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Zaměstnavatel, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Zaměstnavatel? Kdo to byl Zaměstnavatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zaměstnavatel? Definice pojmu Zaměstnavatel je v kategorii různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Zaměstnavatel i v jiné sekci než je kategorie různé.

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.