Kdo je to?
Kdo je to Anna Linhartová? Životopis Anna Linhartová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Anna Linhartová?

Kdo je to Anna Linhartová? Stručný životopis

Anna Linhartová, nyní Kameníková, je česká herečka, nominovaná na některé z filmových cen – Českého lva a Cenu české filmové kritiky. Vynikla ve vedlejších i hlavních rolích. Hrála ve filmech Nevinnost, Pohádkář, Cesta do lesa, Zatím dobrý.
Je také seriálovou herečkou – účinkovala v seriálech Život je ples a Případy 1.oddělení. Anna Linhartová je dcerou herečky Jitky Asterové.Kdo je to Anna Linhartová? Životopis Anna Linhartová, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Anna Linhartová

Národnost: česká
Datum narození: 21. března 1994
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Anna Linhartová sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín MDF deska? Víte, co je to Babí léto? Vzpomenete si na definici slova Aleluja? Rozumíte pojmu Amen?

Klíčová slova: význam, slovo, wiki, význam slova, heslo, význam pojmu, formulace, popis, původ slova, lexikon, přesný význam, popis, synonymum, etymologie, kdo je Anna Linhartová?, co znamená

Pojem Anna Linhartová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Anna Linhartová zkuste tyto odkazy

Najít heslo Anna Linhartová ve Wikislovníku

Hledat výraz Anna Linhartová ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Anna Linhartová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Anna Linhartová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Linhartová například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Anna Linhartová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Anna Linhartová? Kdo to byl Anna Linhartová? Kdy se narodil Anna Linhartová? Kde se narodil Anna Linhartová? Anna Linhartová patří do sekce herectví. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Anna Linhartová řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Linhartová i v jiné kategorii než je herectví.