Kdo je to?
Kdo je to Anna Linhartová? Životopis Anna Linhartová, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Anna Linhartová?

Kdo je to Anna Linhartová? Stručný životopis

Anna Linhartová, nyní Kameníková, je česká herečka, nominovaná na některé z filmových cen – Českého lva a Cenu české filmové kritiky. Vynikla ve vedlejších i hlavních rolích. Hrála ve filmech Nevinnost, Pohádkář, Cesta do lesa, Zatím dobrý.
Je také seriálovou herečkou – účinkovala v seriálech Život je ples a Případy 1.oddělení. Anna Linhartová je dcerou herečky Jitky Asterové.Kdo je to Anna Linhartová? Životopis Anna Linhartová, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Anna Linhartová

Národnost: česká
Datum narození: 21. března 1994
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Anna Linhartová? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín MDF deska? Vzpomenete si na definici slova Protonová léčba? Vzpomenete si na definici slova Aleluja? Vzpomněli byste si na význam slova Logistika?

Klíčová slova: přesný výraz, informace, slovo, lexikon, přesný význam, význam, synonymum, popis, termín, co znamená, wiki, heslo, význam pojmu, vysvětlení, Anna Linhartová, formulace

Pojem Anna Linhartová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat termín Anna Linhartová ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Anna Linhartová ve Wikislovníku

Vyhledat termín Anna Linhartová ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Anna Linhartová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Anna Linhartová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Anna Linhartová

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Anna Linhartová? Kdo to byl Anna Linhartová? Kdy se narodil Anna Linhartová? Kde se narodil Anna Linhartová? Anna Linhartová je v kategorii herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Anna Linhartová dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anna Linhartová i v jiné kategorii než je herectví.