Kdo je to?
Kdo je to Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asociál? Lidé, poruchy

Kdo je to Asociál?

Co znamená a jaký je význam slova Asociál?

Jako asociál bývá označován jedinec, který se není schopen začlenit do lidské společnosti. Pro to může existovat celá řada důvodů, ale nejčastěji je na vině nějaké duševní onemocnění, deviace, porucha osobnosti, psychopatie, sociopatie. Asociál není schopen sdílet mravní hodnoty většinové společnosti, chybí mu sociální cítění, je bezohledný, netrápí ho výčitky svědomí.


Kdo je to Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asociál? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Asociál? s přáteli a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Ekologie? Vzpomenete si na definici slova Psyllium? Rozumíte pojmu Národní park? Vzpomněli byste si na význam slova CreepyPasta?

Klíčová slova: co znamená, wikipedie, přesný výraz, přesný význam, poruchy, poruchy, termín, vysvětlení, přesný výraz, wiki, synonymum, Asociál, Asociál, etymologie, význam, slovo

Pojem Asociál je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Asociál v následujících vyhledávačích

Zkusit najít Asociál v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Asociál ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Asociál ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Asociál ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Asociál na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Asociál například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Asociál, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Asociál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asociál? Definice pojmu Asociál je v kategorii Poruchy

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za úplnost, správnost, přesnost ani aktuálnost zde uvedených informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Poruchy.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.