Kdo je to?
Kdo je to, byl Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asociál? Lidé, poruchy

Kdo je to Asociál?

Jaký je význam slova Asociál? Co to znamená?

Jako asociál bývá označován jedinec, který se není schopen začlenit do lidské společnosti. Pro to může existovat celá řada důvodů, ale nejčastěji je na vině nějaké duševní onemocnění, deviace, porucha osobnosti, psychopatie, sociopatie. Asociál není schopen sdílet mravní hodnoty většinové společnosti, chybí mu sociální cítění, je bezohledný, netrápí ho výčitky svědomí.


Kdo je to, byl Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asociál? Lidé, poruchy

Definici slova Asociál můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je FTP? Pamatujete si definici pojmu Hemofilie? Rozumíte pojmu Apartmán? Vzpomněli byste si co znamená slovo Tiráž?

Klíčová slova: wiki, Asociál, přesný výraz, co je to Asociál?, slovo, odborný výraz, definice, etymologie, vysvětlení, formulace, co znamená, lexikon, původ slova, význam pojmu, přesný význam, synonymum

Pojem Asociál je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Asociál

Vyhledat výraz Asociál ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Asociál ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Asociál ve Wikimedia Commons

Najít pojem Asociál v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Asociál například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Asociál

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Asociál? Kdo to byl Asociál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asociál? Definice pojmu Asociál patří do sekce poruchy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Asociál v jiné sekci než poruchy.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.