Kdo je to?
Kdo je to, byl Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asociál? Lidé, poruchy

Kdo je to Asociál?

Jaký je význam slova Asociál? Co to znamená?

Jako asociál bývá označován jedinec, který se není schopen začlenit do lidské společnosti. Pro to může existovat celá řada důvodů, ale nejčastěji je na vině nějaké duševní onemocnění, deviace, porucha osobnosti, psychopatie, sociopatie. Asociál není schopen sdílet mravní hodnoty většinové společnosti, chybí mu sociální cítění, je bezohledný, netrápí ho výčitky svědomí.Kdo je to, byl Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asociál? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Asociál sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je FTP? Pamatujete si definici pojmu Entuziasmus? Rozumíte pojmu Power bank? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zakázané uvolnění?

Klíčová slova: formulace, přesný výraz, původ slova, popis, termín, význam, vysvětlení, Asociál, lexikon, popis, informace, co znamená, synonymum, etymologie, heslo, poruchy

Pojem Asociál je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Asociál

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Asociál ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Asociál na Youtube

Hledat heslo Asociál na Google.cz

Zkusit najít Asociál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Asociál například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Asociál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Asociál? Kdo to byl Asociál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asociál? Definice pojmu Asociál se nachází v kategorii poruchy. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Asociál i jinde než v sekci než v poruchy.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.