Kdo je to?
Kdo je to, byl Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asociál? Lidé, poruchy

Kdo je to Asociál?

Jaký je význam slova Asociál? Co to znamená?

Jako asociál bývá označován jedinec, který se není schopen začlenit do lidské společnosti. Pro to může existovat celá řada důvodů, ale nejčastěji je na vině nějaké duševní onemocnění, deviace, porucha osobnosti, psychopatie, sociopatie. Asociál není schopen sdílet mravní hodnoty většinové společnosti, chybí mu sociální cítění, je bezohledný, netrápí ho výčitky svědomí.Kdo je to, byl Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asociál? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Asociál? s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je FTP? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sepse? Rozumíte pojmu Power bank? Znáte termín Erektilní dysfunkce?

Klíčová slova: Asociál, vysvětlení, popis, formulace, termín, význam slova, význam, synonymum, původ slova, etymologie, definice, wiki, popis, heslo, lexikon, informace

Pojem Asociál je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít frázi Asociál ve Wikislovníku

Zkusit najít Asociál na Google.cz

Hledat videa s názvem Asociál na Youtube

Hledat termín Asociál ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Asociál například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Asociál

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Asociál? Kdo to byl Asociál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asociál? Definice pojmu Asociál je v kategorii poruchy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Asociál i v jiných kategoriích (než poruchy).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.