Kdo je to?
Kdo je to, byl Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asociál? Lidé, poruchy

Kdo je to Asociál?

Jaký je význam slova Asociál? Co to znamená?

Jako asociál bývá označován jedinec, který se není schopen začlenit do lidské společnosti. Pro to může existovat celá řada důvodů, ale nejčastěji je na vině nějaké duševní onemocnění, deviace, porucha osobnosti, psychopatie, sociopatie. Asociál není schopen sdílet mravní hodnoty většinové společnosti, chybí mu sociální cítění, je bezohledný, netrápí ho výčitky svědomí.


Kdo je to, byl Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asociál? Lidé, poruchy

Líbí se vám definice kdo je to Asociál? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je FTP? Víte, co je to Úzkost? Rozumíte pojmu Apartmán? Rozumíte pojmu Flegmatik?

Klíčová slova: popis, význam pojmu, popis, původ slova, wiki, synonymum, formulace, poruchy, definice, odborný výraz, co je to Asociál?, slovo, etymologie, termín, Asociál, přesný význam

Pojem Asociál je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Asociál v následujících zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Asociál ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Asociál na Youtube

Zkusit najít slovo Asociál ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít frázi Asociál ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Asociál například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Asociál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Asociál? Kdo to byl Asociál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asociál? Definice pojmu Asociál je v sekci poruchy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Asociál i v jiné kategorii než je sekce poruchy.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.