Kdo je to?
Kdo je to Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asociál? Lidé, poruchy

Kdo je to Asociál?

Jaký je význam slova Asociál? Co to znamená?

Jako asociál bývá označován jedinec, který se není schopen začlenit do lidské společnosti. Pro to může existovat celá řada důvodů, ale nejčastěji je na vině nějaké duševní onemocnění, deviace, porucha osobnosti, psychopatie, sociopatie. Asociál není schopen sdílet mravní hodnoty většinové společnosti, chybí mu sociální cítění, je bezohledný, netrápí ho výčitky svědomí.


Kdo je to Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asociál? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Asociál s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte co je Ekologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Podstatné jméno? Rozumíte pojmu Národní park? Znáte termín Circa?

Klíčová slova: poruchy, přesný výraz, pojem, Asociál, definice, termín, vysvětlení, heslo, etymologie, význam slova, wiki, přesný výraz, odborný výraz, synonymum, původ slova, wikipedie

Pojem Asociál je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Asociál

Hledat frázi Asociál ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Asociál ve Wikimedia Commons

Najít termín Asociál na Google obrázcích

Vyhledat pojem Asociál ve Wikipedii

Zkusit najít výraz Asociál ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Asociál například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Asociál, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Asociál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asociál? Definice pojmu Asociál je v kategorii Poruchy

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat informace pojem, výraz, termín, heslo řekněme například v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v poruchy.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.