Kdo je to?
Kdo je to Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asociál? Lidé, poruchy

Asociál

Co znamená a jaký je význam slova Asociál?

Jako asociál bývá označován jedinec, který se není schopen začlenit do lidské společnosti. Pro to může existovat celá řada důvodů, ale nejčastěji je na vině nějaké duševní onemocnění, deviace, porucha osobnosti, psychopatie, sociopatie. Asociál není schopen sdílet mravní hodnoty většinové společnosti, chybí mu sociální cítění, je bezohledný, netrápí ho výčitky svědomí.


Kdo je to Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asociál? Lidé, poruchy

Sdílejte tento text s heslem Asociál s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte co je Melancholik? Víte co je Glycerin? Rozumíte pojmu Čečetka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Diadém?

Klíčová slova: definice, přesný výraz, význam pojmu, odborný výraz, pojem, popis, wiki, Asociál, Asociál, význam, lexikon, poruchy, přesný výraz, informace, přesný význam, význam slova

Pojem Asociál je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít heslo Asociál ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Asociál na Google.cz

Hledat slovo Asociál ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Asociál na Google obrázcích

Hledat frázi Asociál ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Asociál například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, v metavyhledávači Info.com, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Asociál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Právě nyní již víte Kdo je to Asociál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asociál? Definice pojmu Asociál patří do kategorie Poruchy

Kategorie poruchy, žárlivá dívka, asociál, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme taktéž hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Asociál hledat i v jiných kategoriích (než poruchy).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.