Kdo je to?
Kdo je to Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asociál? Lidé, poruchy

Kdo je to Asociál?

Jaký je význam slova Asociál? Co to znamená?

Jako asociál bývá označován jedinec, který se není schopen začlenit do lidské společnosti. Pro to může existovat celá řada důvodů, ale nejčastěji je na vině nějaké duševní onemocnění, deviace, porucha osobnosti, psychopatie, sociopatie. Asociál není schopen sdílet mravní hodnoty většinové společnosti, chybí mu sociální cítění, je bezohledný, netrápí ho výčitky svědomí.


Kdo je to Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Asociál? Lidé, poruchy

Tento text (Asociál) můžete sdílet s dalšími osobami na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Ekologie? Znáte pojem Utopené náklady? Rozumíte pojmu Národní park? Vzpomenete si na definici slova Discord?

Klíčová slova: význam slova, informace, lexikon, význam pojmu, Asociál, wiki, etymologie, poruchy, popis, poruchy, pojem, synonymum, Asociál, formulace, původ slova, wikipedie

Pojem Asociál je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Asociál ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Asociál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Asociál na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Asociál ve Wikimedia Commons

Najít slovo Asociál ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Asociál například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Asociál

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Asociál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asociál? Definice pojmu Asociál patří do kategorie Poruchy

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Asociál hledat i v jiných kategoriích (než poruchy).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.