Kdo je to?
Kdo je to, byl Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asociál? Lidé, poruchy

Kdo je to Asociál?

Jaký je význam slova Asociál? Co to znamená?

Jako asociál bývá označován jedinec, který se není schopen začlenit do lidské společnosti. Pro to může existovat celá řada důvodů, ale nejčastěji je na vině nějaké duševní onemocnění, deviace, porucha osobnosti, psychopatie, sociopatie. Asociál není schopen sdílet mravní hodnoty většinové společnosti, chybí mu sociální cítění, je bezohledný, netrápí ho výčitky svědomí.


Kdo je to, byl Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asociál? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Asociál s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Ekologie? Znáte definici termínu Rabat? Rozumíte pojmu Národní park? Pamatujete si definici pojmu Steak?

Klíčová slova: formulace, vysvětlení, význam pojmu, popis, původ slova, odborný výraz, kdo je Asociál?, lexikon, přesný význam, Asociál, heslo, definice, význam, etymologie, pojem, kdo to je

Pojem Asociál je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Asociál ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Asociál na Youtube

Najít výraz Asociál ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Asociál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Asociál například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Asociál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Asociál? Kdo to byl Asociál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asociál? Definice pojmu Asociál se nachází v kategorii poruchy. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, termín, heslo, výraz kupříkladu v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Asociál i v jiné sekci než v poruchy.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.