Kdo je to?
Kdo je to, byl Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asociál? Lidé, poruchy

Kdo je to Asociál?

Jaký je význam slova Asociál? Co to znamená?

Jako asociál bývá označován jedinec, který se není schopen začlenit do lidské společnosti. Pro to může existovat celá řada důvodů, ale nejčastěji je na vině nějaké duševní onemocnění, deviace, porucha osobnosti, psychopatie, sociopatie. Asociál není schopen sdílet mravní hodnoty většinové společnosti, chybí mu sociální cítění, je bezohledný, netrápí ho výčitky svědomí.Kdo je to, byl Asociál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Asociál? Lidé, poruchy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Asociál s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je FTP? Rozumíte pojmu Indemnita? Rozumíte pojmu Power bank? Znáte pojem Movitá věc?

Klíčová slova: odborný výraz, heslo, význam, význam pojmu, termín, přesný výraz, definice, popis, informace, slovo, co je to Asociál?, význam slova, poruchy, formulace, kdo je Asociál?, lexikon

Pojem Asociál je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Asociál

Hledat videa s názvem Asociál na Youtube

Najít výraz Asociál ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Asociál ve vyhledávači Qwant

Najít termín Asociál na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Asociál například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Asociál, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Asociál? Kdo to byl Asociál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Asociál? Definice pojmu Asociál se nachází v sekci poruchy. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat pojem, text, definici, dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Asociál i v jiné sekci než v poruchy.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.