Kdo je to?
Kdo je Ishihara Lee Takamasa? Životopis Ishihara Lee Takamasa, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Ishihara Lee Takamasa

Kdo je Ishihara Lee Takamasa? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Takamasa Ishihara, známý pod uměleckým jménem Miyavi, se narodil 14. září 1981 v Konohana-ku v japonské Ósace. Je to známý japonský kytarista, zpěvák a skladatel, hudební producent a herec. Miyavi je známý mimo jiné pro svůj jedinečný styl hry na kytaru, při kterém klape prsty.
Narodil se japonské matce a korejsko-japonskému otci. Během školních let byl nadšeným fotbalistou a dokonce byl přijat do juniorského týmu Cerezo Osaka. Sportovní zranění však jeho cestu přesměrovalo a v patnácti letech se začal učit hrát na kytaru. Jeho hudební kariéra začala v roce 1999, kdy se jako kytarista připojil k vizuální kei rockové skupině Dué le quartz. Po rozpadu kapely v roce 2002 se vydal na sólovou dráhu. V roce 2007 se stal členem rockové superskupiny S.K.I.N. a později, v roce 2009, založil vlastní společnost J-glam. Miyaviho mezinárodní uznání vzrostlo, když si v roce 2014 zahrál ve filmu Nezlomný, který režírovala Angelina Jolie. Přijal také role v dalších amerických produkcích, jako je Kong: Ostrov lebek a Stray.
Během své kariéry vydal Miyavi řadu alb, z nichž za zmínku stojí například Gagaku (2002), Miyavizm (2005), This Iz the Japanese Kabuki Rock (2008) a The Others (2015). Aktivně se také zapojuje do humanitárních aktivit, dobrovolně spolupracuje s UNHCR a navštěvuje uprchlické tábory po celém světě. V roce 2017 byl jmenován oficiálním velvyslancem dobré vůle. V roce 2009 se oženil s japonsko-americkou zpěvačkou Melody. Pár má tři děti. Nějaký čas žil s rodinou v Los Angeles v Kalifornii, ale později se vrátil do Japonska.Kdo je Ishihara Lee Takamasa? Životopis Ishihara Lee Takamasa, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Ishihara Lee Takamasa

Národnost: japonská
Datum narození: 14.9.1981
Místo narození: Konohana-ku, Osaka, Japonsko

Popis osobnosti Ishihara Lee Takamasa můžete sdílet s dalšími osobami prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Rýma? Vzpomenete si na definici slova Zdravá škola? Vzpomněli byste si co znamená slovo Atrofie? Vzpomněli byste si na význam slova 4EVER?

Klíčová slova: Ishihara Lee Takamasa, zajímavosti, biografie, Ishihara Lee Takamasa, životopis, osobnosti, wikipedie, osobnost, hudba, vysvětlení, wiki, hudba, kdy se narodil Ishihara Lee Takamasa?, informace, místo narození, kdo je Ishihara Lee Takamasa?

Pojem Ishihara Lee Takamasa je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledejte bez špehování slovo Ishihara Lee Takamasa ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Ishihara Lee Takamasa ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Ishihara Lee Takamasa ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ishihara Lee Takamasa ve Wikimedia Commons

Najít výraz Ishihara Lee Takamasa ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ishihara Lee Takamasa například ve Wikislovníku, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Ishihara Lee Takamasa?

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Ishihara Lee Takamasa? Kdy se narodil Ishihara Lee Takamasa? Kde se narodil Ishihara Lee Takamasa? Ishihara Lee Takamasa se nachází v kategorii Hudba

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Ishihara Lee Takamasa například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ishihara Lee Takamasa i v jiné kategorii než je hudba.