Kdo je to?
Kdo je to, byl Patriot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patriot? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Patriot?

Jaký je význam slova Patriot? Co to znamená?

Patriot je člověk, který zastává společenský i politický postoj, který vychází z kladného a podporujícího cítění jedinců nebo skupin k vlasti, otčině, domovině. Samotný výraz pochází z řečtiny a latiny – patria, patrida, většinou je jím míněna vlast jako stát určitého národ.
V českém jazyce lze patriotizmus nahradit výrazem vlastenectví. Jde tedy o určitý stupeň oddanosti vlastní zemi, hrdost na národní příslušnost. Patriot však může mít v úctě i jiné země nebo národy.Kdo je to, byl Patriot? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Patriot? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Patriot? s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Příroda? Víte co je Kiteboarding? Rozumíte pojmu All inclusive? Vzpomněli byste si co označuje výraz Demence?

Klíčová slova: popis, informace, přesný výraz, lexikon, termín, pojem, přesný význam, původ slova, kdo to je, odborný výraz, formulace, popis, kdo je Patriot?, vlastnosti, význam slova, slovo

Pojem Patriot je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít frázi Patriot ve Wikislovníku

Najít slovo Patriot v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Patriot ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Patriot ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Patriot například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Co znamená Patriot? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Patriot? Kdo to byl Patriot? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Patriot? Definice pojmu Patriot je v sekci vlastnosti. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Patriot v jiné sekci než vlastnosti.