Kdo je to?
Kdo je to Zlobr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zlobr? Lidé, fikce

Zlobr

Co znamená a jaký je význam slova Zlobr?

Zlobr je bytost, která se objevuje především v žánru fantasy, případně v moderních pohádkách.
Jde o velkého humanoidního tvora, který má rozměry obra a vyznačuje se svou ošklivostí. Obvykle jsou mu přičítány velmi negativní vlastnosti - je hloupý, zlý, někdy může být dokonce lidožravý. Ve fantasy příbězích často stojí v cestě kladným hlavním hrdinům.
Zlobři se do obecného povědomí dostali díky dílu J.R.R. Tolkiena, rozšířili se však i do dalších děl.
Slovo zlobr vzniklo překladem a je složeninou slov zlo (či zlý) a obr. V cizích jazycích jsou pro tyto tvory používány například výraz troll či orc (ork).Kdo je to Zlobr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Zlobr? Lidé, fikce

Zaujala vás definice slova Zlobr? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Pulzní oxymetr? Vzpomněli byste si na význam slova PSPad? Víte co je Halta? Znáte definici termínu Semifinále?

Klíčová slova: definice, lexikon, pojem, význam pojmu, formulace, popis, původ slova, slovo, etymologie, význam, vysvětlení, přesný výraz, přesný výraz, význam slova, co znamená, odborný výraz

Pojem Zlobr je v kategorii Fikce, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít pojem Zlobr ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Zlobr ve Wikislovníku

Hledat heslo Zlobr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Zlobr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zlobr ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Zlobr například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zlobr

Z předchozího textu jste se dozvěděli Kdo je to Zlobr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zlobr? Definice pojmu Zlobr je v kategorii Fikce

Kategorie fikce, město fikce , zlobr, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat informace výraz,heslo, text, pojem třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Fikce.