Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedel? Lidé, Školství

Kdo je to Pedel?

Jaký je význam slova Pedel? Co to znamená?

Ne, v tomto slově opravdu není chyba a jeho první samohláska nemá být nahrazena souhláskou "r". Titul pedel je dnes už jen pozůstatkem z minulosti, určitou tradicí dodržovanou při univerzitních ceremoniích (promoce, imatrikulace). Pedel má za úkol nosit žezlo nebo jiné insignie školy. Dříve to byl člověk, jehož bychom mohli nazvat sluhou nebo školníkem.Kdo je to, byl Pedel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedel? Lidé, Školství

Definici slova Pedel můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Korupce? Pamatujete si definici pojmu Suflé? Rozumíte pojmu Globální oteplování? Vzpomněli byste si co znamená slovo Prdelačka?

Klíčová slova: kdo to je, co znamená, Školství, wiki, kdo je Pedel?, popis, formulace, význam, heslo, lexikon, význam slova, definice, odborný výraz, Pedel, přesný výraz, slovo

Pojem Pedel je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Pedel v následujících vyhledávačích

Najít výraz Pedel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Pedel ve Wikislovníku

Vyhledat termín Pedel na Google.cz

Vyhledat pojem Pedel ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedel například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Pedel, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pedel? Kdo to byl Pedel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedel? Definice pojmu Pedel se nachází v sekci Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Pedel i v jiné sekci než v Školství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.