Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedel? Lidé, Školství

Kdo je to Pedel?

Jaký je význam slova Pedel? Co to znamená?

Ne, v tomto slově opravdu není chyba a jeho první samohláska nemá být nahrazena souhláskou "r". Titul pedel je dnes už jen pozůstatkem z minulosti, určitou tradicí dodržovanou při univerzitních ceremoniích (promoce, imatrikulace). Pedel má za úkol nosit žezlo nebo jiné insignie školy. Dříve to byl člověk, jehož bychom mohli nazvat sluhou nebo školníkem.Kdo je to, byl Pedel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedel? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Pedel? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Korupce? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kurděje? Rozumíte pojmu Ibalgin? Znáte termín Ex offo?

Klíčová slova: popis, formulace, co znamená, termín, význam slova, etymologie, slovo, popis, Pedel, původ slova, definice, význam, synonymum, přesný význam, lexikon, odborný výraz

Pojem Pedel je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat termín Pedel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Pedel ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Pedel ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Pedel na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedel například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Pedel, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pedel? Kdo to byl Pedel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedel? Definice pojmu Pedel je v kategorii Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu např. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v Školství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.