Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedel? Lidé, Školství

Kdo je to Pedel?

Jaký je význam slova Pedel? Co to znamená?

Ne, v tomto slově opravdu není chyba a jeho první samohláska nemá být nahrazena souhláskou "r". Titul pedel je dnes už jen pozůstatkem z minulosti, určitou tradicí dodržovanou při univerzitních ceremoniích (promoce, imatrikulace). Pedel má za úkol nosit žezlo nebo jiné insignie školy. Dříve to byl člověk, jehož bychom mohli nazvat sluhou nebo školníkem.Kdo je to, byl Pedel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedel? Lidé, Školství

Definici slova Pedel můžete sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Korupce? Pamatujete si definici pojmu Borax? Rozumíte pojmu Ibalgin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Správní delikt?

Klíčová slova: vysvětlení, etymologie, význam slova, Školství, význam pojmu, heslo, původ slova, wiki, Pedel, přesný výraz, kdo je Pedel?, formulace, termín, pojem, kdo to je, co znamená

Pojem Pedel je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat videa s názvem Pedel na Youtube

Hledat heslo Pedel ve Wikislovníku

Najít heslo Pedel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Pedel ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedel například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pedel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pedel? Kdo to byl Pedel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedel? Definice pojmu Pedel patří do sekce Školství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než Školství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.