Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedel? Lidé, Školství

Kdo je to Pedel?

Jaký je význam slova Pedel? Co to znamená?

Ne, v tomto slově opravdu není chyba a jeho první samohláska nemá být nahrazena souhláskou "r". Titul pedel je dnes už jen pozůstatkem z minulosti, určitou tradicí dodržovanou při univerzitních ceremoniích (promoce, imatrikulace). Pedel má za úkol nosit žezlo nebo jiné insignie školy. Dříve to byl člověk, jehož bychom mohli nazvat sluhou nebo školníkem.Kdo je to, byl Pedel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedel? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Pedel? Pak se podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Korupce? Víte, co je to Microsoft Office? Rozumíte pojmu Globální oteplování? Rozumíte pojmu Grafomanie?

Klíčová slova: co znamená, původ slova, definice, význam, popis, Školství, slovo, lexikon, kdo je Pedel?, pojem, etymologie, termín, vysvětlení, Pedel, informace, wiki

Pojem Pedel je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Pedel na Youtube

Hledat frázi Pedel na Google.cz

Najít pojem Pedel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Pedel ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedel například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pedel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pedel? Kdo to byl Pedel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedel? Definice pojmu Pedel je v kategorii Školství. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v Školství.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.