Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedel? Lidé, Školství

Kdo je to Pedel?

Jaký je význam slova Pedel? Co to znamená?

Ne, v tomto slově opravdu není chyba a jeho první samohláska nemá být nahrazena souhláskou "r". Titul pedel je dnes už jen pozůstatkem z minulosti, určitou tradicí dodržovanou při univerzitních ceremoniích (promoce, imatrikulace). Pedel má za úkol nosit žezlo nebo jiné insignie školy. Dříve to byl člověk, jehož bychom mohli nazvat sluhou nebo školníkem.Kdo je to, byl Pedel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedel? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pedel s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Anarchie? Znáte definici termínu Korfbal? Rozumíte pojmu Eroze? Pamatujete si definici pojmu Rasca?

Klíčová slova: slovo, význam, přesný význam, původ slova, formulace, popis, odborný výraz, přesný výraz, etymologie, kdo je Pedel?, heslo, synonymum, Pedel, definice, kdo to je, Školství

Pojem Pedel je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Pedel lze najít v následujících zdrojích

Najít termín Pedel ve Wikipedii

Hledat frázi Pedel ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Pedel ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Pedel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedel například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pedel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Pedel? Kdo to byl Pedel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedel? Definice pojmu Pedel patří do sekce Školství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se také najít pojem, výraz, termín, heslo kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Pedel hledat i v jiných kategoriích (než Školství).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.