Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedel? Lidé, Školství

Kdo je to Pedel?

Jaký je význam slova Pedel? Co to znamená?

Ne, v tomto slově opravdu není chyba a jeho první samohláska nemá být nahrazena souhláskou "r". Titul pedel je dnes už jen pozůstatkem z minulosti, určitou tradicí dodržovanou při univerzitních ceremoniích (promoce, imatrikulace). Pedel má za úkol nosit žezlo nebo jiné insignie školy. Dříve to byl člověk, jehož bychom mohli nazvat sluhou nebo školníkem.Kdo je to, byl Pedel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedel? Lidé, Školství

Zaujalo vás slovo, termín Pedel? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Korupce? Rozumíte pojmu IMAP? Rozumíte pojmu Ibalgin? Znáte pojem Rozvaha?

Klíčová slova: kdo je Pedel?, původ slova, definice, wiki, přesný význam, formulace, co je to Pedel?, význam slova, vysvětlení, význam pojmu, odborný výraz, etymologie, termín, slovo, popis, popis

Pojem Pedel je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat slovo Pedel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Pedel ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Pedel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Pedel ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedel například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Pedel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pedel? Kdo to byl Pedel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedel? Definice pojmu Pedel se nachází v kategorii Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít výraz, text, termín, pojem třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Pedel hledat i v jiných kategoriích (než Školství).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.