Kdo je to?
Kdo je to, byl Prorektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prorektor? Lidé, Školství

Kdo je to Prorektor?

Co znamená a jaký je význam slova Prorektor?

Tak jako má v případě každé fakulty děkan své proděkany, podobně fungují prorektoři ke vztahu k rektorovi. Rektor je hlavou celé univerzity a prorektoři jsou jeho zástupci pro přesně vymezené oblasti (studijní záležitosti, věda a výzkum, zahraniční styky apod.) Prorektory jmenuje a odvolává rektor.Kdo je to, byl Prorektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prorektor? Lidé, Školství

Definici slova Prorektor můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Činohra? Vzpomněli byste si co znamená slovo Referendum? Znáte termín Ekvitermní regulace? Víte co je Ovarium?

Klíčová slova: etymologie, synonymum, slovo, Školství, Prorektor, význam, význam pojmu, lexikon, informace, co je to Prorektor?, význam slova, co znamená, vysvětlení, kdo to je, přesný výraz, termín

Pojem Prorektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat heslo Prorektor ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Prorektor ve Wikipedii

Hledat heslo Prorektor ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Prorektor na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Prorektor například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Prorektor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Prorektor? Kdo to byl Prorektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prorektor? Definice pojmu Prorektor se nachází v sekci Školství. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, text, definici, dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?