Kdo je to?
Kdo je to, byl Prorektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prorektor? Lidé, Školství

Kdo je to Prorektor?

Co znamená a jaký je význam slova Prorektor?

Tak jako má v případě každé fakulty děkan své proděkany, podobně fungují prorektoři ke vztahu k rektorovi. Rektor je hlavou celé univerzity a prorektoři jsou jeho zástupci pro přesně vymezené oblasti (studijní záležitosti, věda a výzkum, zahraniční styky apod.) Prorektory jmenuje a odvolává rektor.Kdo je to, byl Prorektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prorektor? Lidé, Školství

Tento text (Prorektor) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Činohra? Vzpomenete si na definici slova Sendvič? Znáte termín Ekvitermní regulace? Vzpomněli byste si na význam slova Loch?

Klíčová slova: přesný výraz, význam slova, kdo je Prorektor?, co je to Prorektor?, co znamená, heslo, původ slova, lexikon, Školství, kdo to je, popis, význam pojmu, synonymum, pojem, etymologie, slovo

Pojem Prorektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít termín Prorektor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Prorektor na Google.cz

Hledat heslo Prorektor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Prorektor ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Prorektor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Prorektor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Prorektor? Kdo to byl Prorektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prorektor? Definice pojmu Prorektor je v sekci Školství. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v Školství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?