Kdo je to?
Kdo je to, byl Prorektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prorektor? Lidé, Školství

Kdo je to Prorektor?

Co znamená a jaký je význam slova Prorektor?

Tak jako má v případě každé fakulty děkan své proděkany, podobně fungují prorektoři ke vztahu k rektorovi. Rektor je hlavou celé univerzity a prorektoři jsou jeho zástupci pro přesně vymezené oblasti (studijní záležitosti, věda a výzkum, zahraniční styky apod.) Prorektory jmenuje a odvolává rektor.Kdo je to, byl Prorektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prorektor? Lidé, Školství

Sdílejte tuto stránku se slovem Prorektor se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Privatizace? Znáte termín Bruxismus? Znáte termín Demi-glace? Víte, co je to Audiokniha?

Klíčová slova: co znamená, informace, odborný výraz, synonymum, význam pojmu, význam slova, popis, formulace, termín, původ slova, vysvětlení, pojem, lexikon, wiki, význam, přesný výraz

Pojem Prorektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Prorektor zkuste tyto odkazy

Hledat videa s názvem Prorektor na Youtube

Hledat výraz Prorektor ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Prorektor ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Prorektor ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Prorektor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Prorektor, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Prorektor? Kdo to byl Prorektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prorektor? Definice pojmu Prorektor je v kategorii Školství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?