Kdo je to?
Kdo je to, byl Prorektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prorektor? Lidé, Školství

Kdo je to Prorektor?

Co znamená a jaký je význam slova Prorektor?

Tak jako má v případě každé fakulty děkan své proděkany, podobně fungují prorektoři ke vztahu k rektorovi. Rektor je hlavou celé univerzity a prorektoři jsou jeho zástupci pro přesně vymezené oblasti (studijní záležitosti, věda a výzkum, zahraniční styky apod.) Prorektory jmenuje a odvolává rektor.Kdo je to, byl Prorektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prorektor? Lidé, Školství

Definici slova Prorektor můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Privatizace? Rozumíte pojmu Deviza? Znáte termín Demi-glace? Znáte pojem Status quo?

Klíčová slova: původ slova, formulace, přesný výraz, informace, kdo to je, kdo je Prorektor?, co je to Prorektor?, popis, synonymum, odborný výraz, wiki, etymologie, význam slova, pojem, co znamená, slovo

Pojem Prorektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít výraz Prorektor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Prorektor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Prorektor ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Prorektor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Prorektor například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Prorektor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Prorektor? Kdo to byl Prorektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prorektor? Definice pojmu Prorektor se nachází v sekci Školství. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, text, definici, řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v Školství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?