Kdo je to?
Kdo je to, byl Prorektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prorektor? Lidé, Školství

Kdo je to Prorektor?

Co znamená a jaký je význam slova Prorektor?

Tak jako má v případě každé fakulty děkan své proděkany, podobně fungují prorektoři ke vztahu k rektorovi. Rektor je hlavou celé univerzity a prorektoři jsou jeho zástupci pro přesně vymezené oblasti (studijní záležitosti, věda a výzkum, zahraniční styky apod.) Prorektory jmenuje a odvolává rektor.Kdo je to, byl Prorektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prorektor? Lidé, Školství

Zaujalo vás slovo, termín Prorektor? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Privatizace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Etika? Znáte termín Demi-glace? Víte co je Líná pěna?

Klíčová slova: popis, etymologie, přesný výraz, definice, původ slova, kdo je Prorektor?, heslo, popis, lexikon, informace, co znamená, význam slova, wiki, kdo to je, co je to Prorektor?, slovo

Pojem Prorektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prorektor ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Prorektor na Google.cz

Zkusit najít Prorektor ve Wikipedii

Hledat heslo Prorektor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Prorektor například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Prorektor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Prorektor? Kdo to byl Prorektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prorektor? Definice pojmu Prorektor patří do sekce Školství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Prorektor i v jiné sekci než je kategorie Školství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?