Kdo je to?
Kdo je to, byl Prorektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prorektor? Lidé, Školství

Kdo je to Prorektor?

Co znamená a jaký je význam slova Prorektor?

Tak jako má v případě každé fakulty děkan své proděkany, podobně fungují prorektoři ke vztahu k rektorovi. Rektor je hlavou celé univerzity a prorektoři jsou jeho zástupci pro přesně vymezené oblasti (studijní záležitosti, věda a výzkum, zahraniční styky apod.) Prorektory jmenuje a odvolává rektor.Kdo je to, byl Prorektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prorektor? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Prorektor? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Privatizace? Vzpomněli byste si na význam slova Reiki? Znáte termín Demi-glace? Znáte definici termínu Absolutno?

Klíčová slova: definice, etymologie, kdo to je, Prorektor, informace, odborný výraz, co znamená, slovo, popis, přesný výraz, wiki, lexikon, pojem, co je to Prorektor?, kdo je Prorektor?, význam

Pojem Prorektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat videa s názvem Prorektor na Youtube

Hledat výraz Prorektor ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Prorektor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Prorektor na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Prorektor například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Prorektor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Prorektor? Kdo to byl Prorektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prorektor? Definice pojmu Prorektor je v sekci Školství. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Školství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?