Kdo je to?
Kdo je to, byl Prorektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prorektor? Lidé, Školství

Kdo je to Prorektor?

Co znamená a jaký je význam slova Prorektor?

Tak jako má v případě každé fakulty děkan své proděkany, podobně fungují prorektoři ke vztahu k rektorovi. Rektor je hlavou celé univerzity a prorektoři jsou jeho zástupci pro přesně vymezené oblasti (studijní záležitosti, věda a výzkum, zahraniční styky apod.) Prorektory jmenuje a odvolává rektor.Kdo je to, byl Prorektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prorektor? Lidé, Školství

Zaujalo vás slovo, termín Prorektor? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Privatizace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bourbon? Znáte termín Fungicid? Znáte termín Dlouhodobý majetek?

Klíčová slova: Školství, co znamená, popis, původ slova, synonymum, vysvětlení, pojem, etymologie, termín, wiki, význam slova, přesný význam, kdo to je, význam pojmu, definice, co je to Prorektor?

Pojem Prorektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat heslo Prorektor ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Prorektor ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Prorektor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Prorektor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Prorektor například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Co znamená Prorektor? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Prorektor? Kdo to byl Prorektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prorektor? Definice pojmu Prorektor se nachází v kategorii Školství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Prorektor i v jiné sekci než je kategorie Školství.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?