Kdo je to?
Kdo je to, byl Prorektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prorektor? Lidé, Školství

Kdo je to Prorektor?

Co znamená a jaký je význam slova Prorektor?

Tak jako má v případě každé fakulty děkan své proděkany, podobně fungují prorektoři ke vztahu k rektorovi. Rektor je hlavou celé univerzity a prorektoři jsou jeho zástupci pro přesně vymezené oblasti (studijní záležitosti, věda a výzkum, zahraniční styky apod.) Prorektory jmenuje a odvolává rektor.Kdo je to, byl Prorektor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Prorektor? Lidé, Školství

Líbí se vám definice kdo je to Prorektor? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Privatizace? Vzpomněli byste si na význam slova OSVČ? Znáte termín Fungicid? Znáte definici termínu Eupnoe?

Klíčová slova: heslo, původ slova, Školství, definice, význam, přesný výraz, popis, slovo, Prorektor, termín, formulace, přesný význam, wiki, odborný výraz, kdo je Prorektor?, popis

Pojem Prorektor je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít slovo Prorektor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Prorektor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Prorektor na Youtube

Vyhledat pojem Prorektor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Prorektor například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Prorektor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Prorektor? Kdo to byl Prorektor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Prorektor? Definice pojmu Prorektor je v kategorii Školství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Prorektor hledat i v jiných kategoriích (než Školství).

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?