Kdo je to?
Kdo je to Tereza Engelová? Životopis Tereza Engelová, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Tereza Engelová?

Kdo je to Tereza Engelová? Stručný životopis

Tereza Engelová je žurnalistka a působí také jako moderátorka. Žurnalistiku absolvovala na FSV UK. Stala se externí spolupracovnicí České televize a následně pracovala jako redaktorka, editorka a moderátorka zahraničního zpravodajství. V Anglii studovala také dokumentární film a své znalosti uplatnila při pobytu v Pákistánu, kde vedla kurzy na ženské univerzitě.
Své zážitky zveřejnila na blogu, psala pro týdeník Respekt a deník Hospodářské noviny, Aktuálně.cz a další. Za reportáže obdržela Tereza Engelová Novinářskou cenu. Nyní je redaktorkou webu HlídacíPes.org.Kdo je to Tereza Engelová? Životopis Tereza Engelová, lidé, osobnosti z novináři

Tento text (Tereza Engelová) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Tereza Engelová

Národnost: česká
Datum narození: 1976
Místo narození: Praha

Znáte pojem Libre Office? Vzpomněli byste si na význam slova Chlamydie? Víte, co je to Kaizen? Znáte pojem Snapchat?

Klíčová slova: kdo to je, popis, Tereza Engelová, informace, novináři, termín, význam, popis, význam slova, co znamená, wiki, kdo je Tereza Engelová?, slovo, přesný význam, heslo

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Tereza Engelová? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tereza Engelová? Kdo to byl Tereza Engelová? Kdy se narodil Tereza Engelová? Kde se narodil Tereza Engelová? Tereza Engelová je v sekci novináři. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Tereza Engelová kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tereza Engelová i v jiné kategorii než je novináři.