Kdo je to?
Kdo je to Kverulant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kverulant? Lidé, hanlivé

Kverulant

Co znamená a jaký je význam slova Kverulant?

Kverulant je takový člověk, jehož největší zálibou je neustálé stěžování si na věci, které rozhodně vhodným předmětem pro stížnost nejsou. Je neustále nespokojený, na všem hledá nedostatky, na které by si mohl postěžovat.
Kverulant je vyhledavačem sporů, velmi rád se také soudí, nejde mu ani tak o výsledek, jako o proces samotný, kdy si může stěžovat a je mu věnována pozornost.


Kdo je to Kverulant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kverulant? Lidé, hanlivé

Tento text (Kverulant) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Červená knihovna? Víte co je DPH? Vzpomněli byste si co označuje výraz Přestupný rok? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pluralita?

Klíčová slova: význam, slovo, hanlivé, původ slova, hanlivé, vysvětlení, přesný výraz, termín, význam slova, synonymum, Kverulant, přesný výraz, wiki, co znamená, odborný výraz, Kverulant

Pojem Kverulant je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat termín Kverulant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Kverulant ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít pojem Kverulant ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Kverulant na Google.cz

Najít termín Kverulant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kverulant například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kverulant

Právě nyní již víte Kdo je to Kverulant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kverulant? Definice pojmu Kverulant patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, jokrové rodina, kverulant, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste hledat informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hanlivé.