Kdo je to?
Kdo je to Kverulant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kverulant? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kverulant?

Co znamená a jaký je význam slova Kverulant?

Kverulant je takový člověk, jehož největší zálibou je neustálé stěžování si na věci, které rozhodně vhodným předmětem pro stížnost nejsou. Je neustále nespokojený, na všem hledá nedostatky, na které by si mohl postěžovat.
Kverulant je vyhledavačem sporů, velmi rád se také soudí, nejde mu ani tak o výsledek, jako o proces samotný, kdy si může stěžovat a je mu věnována pozornost.


Kdo je to Kverulant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kverulant? Lidé, hanlivé

Text můžete velmi jednoduše sdílet s rodinou a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Piperin? Víte co je Squash? Vzpomněli byste si co označuje výraz Noktovizor? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vřesoviště?

Klíčová slova: přesný význam, hanlivé, wikipedie, formulace, etymologie, Kverulant, informace, lexikon, význam slova, původ slova, přesný výraz, slovo, definice, význam, přesný výraz, odborný výraz

Pojem Kverulant je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít heslo Kverulant ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Kverulant ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Kverulant na Google obrázcích

Najít pojem Kverulant ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Kverulant na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kverulant například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Kverulant? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Kverulant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kverulant? Definice pojmu Kverulant se nachází v sekci Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat informace pojem, definici, text, výrazdejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než hanlivé.