Kdo je to?
Kdo je to, byl Svatoušek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Svatoušek? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Svatoušek?

Co znamená a jaký je význam slova Svatoušek?

Svatoušek je pojmenování takového člověka, který se tváří jako ctnostná a vrcholně čestná osoba pevných morálních zásad. V soukromí se však často chová přesně opačným způsobem.
Svatoušek navíc často kritizuje ostatní lidi a vyžívá se ve zdůrazňování jejich nedostatků a prohřešků, zvláště pokud je může srovnávat sám se sebou a svou bezchybností a zdánlivě ctnostným způsobem života.Kdo je to, byl Svatoušek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Svatoušek? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Svatoušek s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Závazek? Víte, co je to Reálná mzda? Vzpomenete si na definici slova Antispyware? Rozumíte pojmu Ravioly?

Klíčová slova: wiki, formulace, pojem, heslo, význam pojmu, co je to Svatoušek?, informace, vysvětlení, etymologie, synonymum, přesný význam, co znamená, lexikon, popis, význam slova, vlastnosti

Pojem Svatoušek je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat výraz Svatoušek ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Svatoušek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Svatoušek ve Wikipedii

Hledat pojem Svatoušek ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Svatoušek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Svatoušek

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Svatoušek? Kdo to byl Svatoušek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Svatoušek? Definice pojmu Svatoušek patří do sekce vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba v české Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Svatoušek i v jiné kategorii než v vlastnosti.