Kdo je to?
Kdo je to, byl Svatoušek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Svatoušek? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Svatoušek?

Co znamená a jaký je význam slova Svatoušek?

Svatoušek je pojmenování takového člověka, který se tváří jako ctnostná a vrcholně čestná osoba pevných morálních zásad. V soukromí se však často chová přesně opačným způsobem.
Svatoušek navíc často kritizuje ostatní lidi a vyžívá se ve zdůrazňování jejich nedostatků a prohřešků, zvláště pokud je může srovnávat sám se sebou a svou bezchybností a zdánlivě ctnostným způsobem života.Kdo je to, byl Svatoušek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Svatoušek? Lidé, vlastnosti

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Svatoušek? s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Mikrocefalie? Vzpomenete si na definici slova Cholesterol? Vzpomenete si na definici slova Afekce? Vzpomněli byste si na význam slova Epos?

Klíčová slova: popis, co znamená, vlastnosti, definice, Svatoušek, slovo, význam, informace, heslo, formulace, synonymum, lexikon, přesný výraz, termín, etymologie, co je to Svatoušek?

Pojem Svatoušek je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Svatoušek

Najít pojem Svatoušek ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Svatoušek ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Svatoušek na Google.cz

Najít heslo Svatoušek ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Svatoušek například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Svatoušek

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Svatoušek? Kdo to byl Svatoušek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Svatoušek? Definice pojmu Svatoušek je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Svatoušek v jiné sekci než vlastnosti.