Kdo je to?
Kdo je to Izák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Izák? Lidé, náboženství

Kdo je to Izák?

Co znamená a jaký je význam slova Izák?

Izák je biblická postava, jeden z patriarchů. Jeho rodiče byli Abrahám a Sára. I když měl Abrahám další děti, Izák byl jeho dědicem. Narodil se rodičům v pozdním věku a Bůh ho použil ke zkoušce Abrahámovy víry.
Požadoval, aby Abrahám syna obětoval. Ten tak učinil, ale těsně před samotnou obětí byl Izák zachráněn a místo něj obětován beran. Izák se oženil s Rebekou, se kterou zplodil dvojčata Ezaua a Jákoba.Kdo je to Izák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Izák? Lidé, náboženství

Tento text (Izák) můžete sdílet se známými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co označuje výraz PPL? Víte, co je to Kolísavý tlak? Znáte pojem Elektrolyt? Rozumíte pojmu Gmail?

Klíčová slova: etymologie, pojem, přesný výraz, význam pojmu, vysvětlení, odborný výraz, termín, popis, význam, lexikon, wikipedie, synonymum, Izák, Izák, formulace, slovo

Pojem Izák je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít pojem Izák na Google obrázcích

Zkusit najít Izák ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Izák ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Izák ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Izák na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Izák například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Izák

Nyní již víte Kdo je to Izák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Izák? Definice pojmu Izák patří do kategorie Náboženství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v náboženství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.