Kdo je to?
Kdo je to Izák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Izák? Lidé, náboženství

Kdo je to Izák?

Co znamená a jaký je význam slova Izák?

Izák je biblická postava, jeden z patriarchů. Jeho rodiče byli Abrahám a Sára. I když měl Abrahám další děti, Izák byl jeho dědicem. Narodil se rodičům v pozdním věku a Bůh ho použil ke zkoušce Abrahámovy víry.
Požadoval, aby Abrahám syna obětoval. Ten tak učinil, ale těsně před samotnou obětí byl Izák zachráněn a místo něj obětován beran. Izák se oženil s Rebekou, se kterou zplodil dvojčata Ezaua a Jákoba.Kdo je to Izák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Izák? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Izák? s vašimi přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz PPL? Víte, co je to Pilíř? Znáte pojem Kvadriatlon? Rozumíte pojmu Rituál?

Klíčová slova: význam, náboženství, přesný výraz, synonymum, co znamená, lexikon, význam pojmu, informace, původ slova, etymologie, odborný výraz, heslo, termín, vysvětlení, popis, wikipedie

Pojem Izák je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Izák doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Vyhledat pojem Izák ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Izák ve fulltextu Seznam.cz

Hledat výraz Izák ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Izák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Izák ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Izák například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Izák

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Izák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Izák? Definice pojmu Izák patří do kategorie Náboženství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Náboženství).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.