Kdo je to?
Kdo je to, byl Izák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Izák? Lidé, náboženství

Kdo je to Izák?

Jaký je význam slova Izák? Co to znamená?

Izák je biblická postava, jeden z patriarchů. Jeho rodiče byli Abrahám a Sára. I když měl Abrahám další děti, Izák byl jeho dědicem. Narodil se rodičům v pozdním věku a Bůh ho použil ke zkoušce Abrahámovy víry.
Požadoval, aby Abrahám syna obětoval. Ten tak učinil, ale těsně před samotnou obětí byl Izák zachráněn a místo něj obětován beran. Izák se oženil s Rebekou, se kterou zplodil dvojčata Ezaua a Jákoba.Kdo je to, byl Izák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Izák? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Izák? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz PPL? Vzpomněli byste si co znamená slovo Masopust? Znáte pojem Ešus? Víte co je Rotunda?

Klíčová slova: synonymum, co je to Izák?, co znamená, vysvětlení, přesný význam, informace, slovo, přesný výraz, etymologie, pojem, Izák, formulace, lexikon, význam pojmu, význam slova, význam

Pojem Izák je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Izák v následujících vyhledávačích

Hledejte bez špehování slovo Izák ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Izák ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Izák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Izák ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Izák například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Izák, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Izák? Kdo to byl Izák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Izák? Definice pojmu Izák se nachází v sekci náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, text, definici, dejme tomu např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v náboženství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.