Kdo je to?
Kdo je to Izák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Izák? Lidé, náboženství

Kdo je to Izák?

Jaký je význam slova Izák? Co to znamená?

Izák je biblická postava, jeden z patriarchů. Jeho rodiče byli Abrahám a Sára. I když měl Abrahám další děti, Izák byl jeho dědicem. Narodil se rodičům v pozdním věku a Bůh ho použil ke zkoušce Abrahámovy víry.
Požadoval, aby Abrahám syna obětoval. Ten tak učinil, ale těsně před samotnou obětí byl Izák zachráněn a místo něj obětován beran. Izák se oženil s Rebekou, se kterou zplodil dvojčata Ezaua a Jákoba.Kdo je to Izák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Izák? Lidé, náboženství

Tento text (Izák) můžete sdílet s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz PPL? Znáte pojem Kasační stížnost? Znáte pojem Kvetoucí čaj? Vzpomenete si na definici slova Graviola?

Klíčová slova: význam pojmu, definice, slovo, wiki, co znamená, náboženství, význam slova, wikipedie, náboženství, etymologie, přesný výraz, lexikon, Izák, přesný výraz, přesný význam, popis

Pojem Izák je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít Izák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Izák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Izák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Izák ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Izák například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Izák, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Izák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Izák? Definice pojmu Izák patří do kategorie Náboženství

Napsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Doporučujeme taktéž hledat výraz, slovo, definici, slovíčko např. na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Izák i v jiné kategorii než v náboženství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.