Kdo je to?
Kdo je to, byl Izák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Izák? Lidé, náboženství

Kdo je to Izák?

Jaký je význam slova Izák? Co to znamená?

Izák je biblická postava, jeden z patriarchů. Jeho rodiče byli Abrahám a Sára. I když měl Abrahám další děti, Izák byl jeho dědicem. Narodil se rodičům v pozdním věku a Bůh ho použil ke zkoušce Abrahámovy víry.
Požadoval, aby Abrahám syna obětoval. Ten tak učinil, ale těsně před samotnou obětí byl Izák zachráněn a místo něj obětován beran. Izák se oženil s Rebekou, se kterou zplodil dvojčata Ezaua a Jákoba.Kdo je to, byl Izák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Izák? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Izák? s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Síla? Rozumíte pojmu Fabule? Znáte pojem Jantar? Znáte pojem Konzervatismus?

Klíčová slova: wiki, formulace, etymologie, náboženství, popis, pojem, přesný výraz, heslo, popis, synonymum, kdo to je, termín, význam slova, slovo, co je to Izák?, význam

Pojem Izák je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Izák lze najít v následujících zdrojích

Najít heslo Izák na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Izák ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Izák ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Izák na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Izák například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Izák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Izák? Kdo to byl Izák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Izák? Definice pojmu Izák je v sekci náboženství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se vyhledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci náboženství.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.