Kdo je to?
Kdo je to Izák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Izák? Lidé, náboženství

Izák

Jaký je význam slova Izák? Co to znamená?

Izák je biblická postava, jeden z patriarchů. Jeho rodiče byli Abrahám a Sára. I když měl Abrahám další děti, Izák byl jeho dědicem. Narodil se rodičům v pozdním věku a Bůh ho použil ke zkoušce Abrahámovy víry.
Požadoval, aby Abrahám syna obětoval. Ten tak učinil, ale těsně před samotnou obětí byl Izák zachráněn a místo něj obětován beran. Izák se oženil s Rebekou, se kterou zplodil dvojčata Ezaua a Jákoba.Kdo je to Izák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Izák? Lidé, náboženství

Sdílejte tento text s heslem Izák s jinými lidmi na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Chrabrost? Vzpomenete si na definici slova VKontaktě? Znáte pojem Červená knihovna? Vzpomněli byste si na význam slova Marketing?

Klíčová slova: náboženství, wikipedie, přesný výraz, přesný výraz, wiki, slovo, odborný výraz, lexikon, Izák, termín, co znamená, informace, náboženství, formulace, synonymum, pojem

Pojem Izák je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Izák na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Izák ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Izák v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Izák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Izák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Izák například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Izák? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Izák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Izák? Definice pojmu Izák patří do kategorie Náboženství

Kategorie náboženství, hinduismus, izák, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Můžete též zkusit najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než náboženství).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.