Kdo je to?
Kdo je to, byl Fanoušek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fanoušek? Lidé, sport

Kdo je to Fanoušek?

Co znamená a jaký je význam slova Fanoušek?

Fanoušek je člověk, který je nadšencem pro určitou osobu, skupinu nebo činnost. Vůči předmětu fandění projevuje náklonnost, vyjadřuje mu svou podporu a snaží se o jeho rozvoj a dosažení úspěchu. Fanoušek dokáže pro předmět obdivu přinášet i oběti.
Podporovat a uctívat lze člověka, hudební skupinu, sportovní tým, sport jako takový a mnohé další. Takto zaměření lidé se sdružují do skupin, fanklubů. Sbírají typické předměty, nosí symboly obdivovaných subjektů.Kdo je to, byl Fanoušek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fanoušek? Lidé, sport

Zaujalo vás slovo, termín Fanoušek? Potom se podělte s blízkými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je CDS2? Znáte pojem Žánr? Rozumíte pojmu Back office? Vzpomenete si na definici slova Společenská nebezpečnost?

Klíčová slova: Fanoušek, význam pojmu, přesný význam, sport, informace, popis, wiki, kdo je Fanoušek?, kdo to je, význam, formulace, heslo, vysvětlení, lexikon, synonymum, slovo

Pojem Fanoušek je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Fanoušek ve Wikislovníku

Najít výraz Fanoušek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Fanoušek ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Fanoušek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Fanoušek například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Fanoušek

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Fanoušek? Kdo to byl Fanoušek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fanoušek? Definice pojmu Fanoušek patří do sekce sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Fanoušek hledat i v jiných kategoriích (než sport).