Kdo je to?
Kdo je to, byl Fanoušek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fanoušek? Lidé, sport

Kdo je to Fanoušek?

Co znamená a jaký je význam slova Fanoušek?

Fanoušek je člověk, který je nadšencem pro určitou osobu, skupinu nebo činnost. Vůči předmětu fandění projevuje náklonnost, vyjadřuje mu svou podporu a snaží se o jeho rozvoj a dosažení úspěchu. Fanoušek dokáže pro předmět obdivu přinášet i oběti.
Podporovat a uctívat lze člověka, hudební skupinu, sportovní tým, sport jako takový a mnohé další. Takto zaměření lidé se sdružují do skupin, fanklubů. Sbírají typické předměty, nosí symboly obdivovaných subjektů.Kdo je to, byl Fanoušek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Fanoušek? Lidé, sport

Líbí se vám definice kdo je to Fanoušek? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je CDS2? Víte co je Genetika? Rozumíte pojmu Back office? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rovnoběžka?

Klíčová slova: význam, popis, informace, přesný výraz, pojem, odborný výraz, lexikon, Fanoušek, heslo, termín, vysvětlení, slovo, wiki, co znamená, etymologie, popis

Pojem Fanoušek je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat videa s názvem Fanoušek na Youtube

Najít pojem Fanoušek ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Fanoušek na Google.cz

Vyhledat termín Fanoušek ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Fanoušek například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Fanoušek, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Fanoušek? Kdo to byl Fanoušek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Fanoušek? Definice pojmu Fanoušek je v kategorii sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Fanoušek i jinde než v sekci než v sport.