Kdo je to?
Kdo je to, byl Typograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Typograf? Lidé, profese

Kdo je to Typograf?

Co znamená a jaký je význam slova Typograf?

Typograf je osoba, která se věnuje tiskovému písmu. Může se zabývat buď uměleckou torbou písma, nebo jeho umístěním na stránce, vzhledem titulků a celkovou grafickou úpravou. Za jednoho z prvních typografů je považován vynálezce knihtisku Johannes Gutenberg.
Písmo prošlo značnými proměnami, typograf pracoval s ruční sazbou, která byla postupně nahrazována modernějšími způsoby, nejdříve fototiskem, později digitálním tiskem.Kdo je to, byl Typograf? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Typograf? Lidé, profese

Definici slova Typograf můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Cuckold? Znáte definici termínu Afekce? Víte, co je to Daňová evidence? Pamatujete si definici pojmu Burčák?

Klíčová slova: přesný význam, význam, informace, odborný výraz, synonymum, popis, formulace, význam slova, etymologie, slovo, Typograf, popis, wiki, původ slova, termín, vysvětlení

Pojem Typograf je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Typograf doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Typograf ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Typograf ve Wikislovníku

Hledat výraz Typograf ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Typograf na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Typograf například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Typograf? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Typograf? Kdo to byl Typograf? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Typograf? Definice pojmu Typograf se nachází v kategorii profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Typograf i v jiné kategorii než v profese.