Kdo je to?
Kdo je Berenika Kohoutová? Životopis Berenika Kohoutová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Berenika Kohoutová

Kdo je Berenika Kohoutová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Berenika Kohoutová je česká filmová, divadelní a seriálová herečka, zpěvačka a spisovatelka. Kohoutová se narodila v Praze do rodiny spisovatelky Ireny Obermannová a hudebníka Daniela Kohouta. Již od pěti let zpívala v pražském pěveckém souboru Bambini di Praga a po dvou letech se připojila do Dismanova rozhlasového souboru. Následovalo vystupování se skupinou OLDstars. Od dětství hrávala také dětské role v divadlech A studio Rubín a Studio DVA. Kohoutová studovala pražské Gymnázium Jana Nerudy (hudební zaměření – obor klasický zpěv) a po maturitě pokračovala studiem herectví na Pražské konzervatoři.
Debutovala ve filmové pohádce Tři srdce (2007) a ve stejném roce získala hlavní cenu v soutěži klasického zpěvu Jarmily Novotné. Dále vystupovala se skupinou DiscoBalls (2008-10), se kterou byla roku 2009 nominovaná na cenu Anděl. Roku 2011 založila vlastní hudební projekt Femme Plastique.
Do povědomí televizních diváků se dostala v jedné epizodě seriálu Soukromé pasti s názvem Tatínkova holčička (2008). Dále si zahrála v seriálech Terapie (2011 a 2013), Život je ples (2012), Místo zločinu Plzeň (2015), Modrý kód (2017-18), Ordinace v růžové zahradě nebo Dabing street (2018).
Po filmové pohádce Tři srdce si zahrála ve filmech Muži v naději (2011), Můj vysvlečenej deník (2012), Nepravděpodobná romance (2013), Fair play (2014), Cesta do Říma (2015), Román pro pokročilé, Marie Terezie II (2019), Moje slunce Mad nebo Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021).
Roku 2017 se Kohoutová zúčastnila 4. řady televizní soutěže Tvoje tvář má známý hlas a stala se dokonce celkovým vítězem této řady.
V roce 2009 propůjčila svůj hlas audioknize Matky to chtěj taky, kterou napsala její matka Irena Obermannová.Kdo je Berenika Kohoutová? Životopis Berenika Kohoutová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Berenika Kohoutová

Národnost: česká
Datum narození: 15. 2. 1991
Místo narození: Praha, Československo

Zaujala vás biografie osobnosti Berenika Kohoutová? Potom se podělte s dalšími osobami na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Teslice? Znáte termín Prvek? Vzpomenete si na definici slova Roztroušená skleróza? Víte, co je to Zadní rýma?

Klíčová slova: osobnost, vysvětlení, datum narození, informace, kde se narodila Berenika Kohoutová?, zajímavosti, místo narození, herectví, wikipedie, Berenika Kohoutová, osobnosti, narození, život, národnost, kdo je Berenika Kohoutová?, wiki

Pojem Berenika Kohoutová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat termín Berenika Kohoutová ve Wikislovníku

Najít výraz Berenika Kohoutová ve Wikipedii

Zkusit najít heslo Berenika Kohoutová na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Berenika Kohoutová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Berenika Kohoutová ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Berenika Kohoutová například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Biografie, životopis, kdo je to Berenika Kohoutová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Berenika Kohoutová? Kdy se narodila Berenika Kohoutová? Kde se narodila Berenika Kohoutová? Berenika Kohoutová se nachází v kategorii Herectví

Kategorie herectví, herec hnědooký, berenika Kohoutová, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Berenika Kohoutová například v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Berenika Kohoutová i v jiné kategorii než je herectví.