Kdo je to?
Kdo je to Keira Knightley? Životopis Keira Knightley, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Keira Knightley?

Kdo je to Keira Knightley? Stručný životopis

Keira Knightley je britská filmová herečka, řadící se k nejlépe placeným herečkám světa. Svou kariéru začala ve filmech Blafuj jako Beckham, Piráti z Karibiku nebo Láska nebeská. Nominace na nejvýznamnější herecká ocenění získala především za výkony ve filmech Pýcha a předsudek a Pokání.
Keira Knightley vystupuje i v divadle, například v Comedy Theatre v Londýně ve hře Misantrop.Kdo je to Keira Knightley? Životopis Keira Knightley, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Keira Knightley

Národnost: britská
Datum narození: 26. 3. 1985
Místo narození: Teddington

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Keira Knightley? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Minimální mzda? Víte, co je to Uloženka? Rozumíte pojmu Oddenek? Rozumíte pojmu Ecce homo?

Klíčová slova: termín, lexikon, kdo to je, definice, přesný význam, kdo je Keira Knightley?, synonymum, formulace, herectví, informace, odborný výraz, popis, Keira Knightley, heslo, vysvětlení, etymologie

Pojem Keira Knightley je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít frázi Keira Knightley na Google.cz

Najít heslo Keira Knightley v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Keira Knightley ve Wikipedii

Hledat výraz Keira Knightley ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Keira Knightley například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Keira Knightley?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Keira Knightley? Kdo to byl Keira Knightley? Kdy se narodil Keira Knightley? Kde se narodil Keira Knightley? Keira Knightley je v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Keira Knightley například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Keira Knightley i v jiné kategorii než je herectví.