Kdo je to?
Kdo je to Keira Knightley? Životopis Keira Knightley, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Keira Knightley?

Kdo je to Keira Knightley? Stručný životopis

Keira Knightley je britská filmová herečka, řadící se k nejlépe placeným herečkám světa. Svou kariéru začala ve filmech Blafuj jako Beckham, Piráti z Karibiku nebo Láska nebeská. Nominace na nejvýznamnější herecká ocenění získala především za výkony ve filmech Pýcha a předsudek a Pokání.
Keira Knightley vystupuje i v divadle, například v Comedy Theatre v Londýně ve hře Misantrop.Kdo je to Keira Knightley? Životopis Keira Knightley, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Keira Knightley

Národnost: britská
Datum narození: 26. 3. 1985
Místo narození: Teddington

Tento text (Keira Knightley) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Zaručená mzda? Vzpomněli byste si na význam slova BRICS? Rozumíte pojmu Sushi? Znáte definici termínu Burleska?

Klíčová slova: přesný význam, herectví, slovo, význam pojmu, informace, synonymum, Keira Knightley, heslo, wiki, pojem, co je to Keira Knightley?, co znamená, formulace, definice, význam slova, význam

Pojem Keira Knightley je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Keira Knightley

Najít termín Keira Knightley v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Keira Knightley ve Wikislovníku

Najít heslo Keira Knightley ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Keira Knightley ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Keira Knightley například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Keira Knightley? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Keira Knightley? Kdo to byl Keira Knightley? Kdy se narodil Keira Knightley? Kde se narodil Keira Knightley? Keira Knightley je v sekci herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Keira Knightley kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Keira Knightley i v jiné kategorii než je herectví.