Kdo je to?
Kdo je to Keira Knightley? Životopis Keira Knightley, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Keira Knightley?

Kdo je to Keira Knightley? Stručný životopis

Keira Knightley je britská filmová herečka, řadící se k nejlépe placeným herečkám světa. Svou kariéru začala ve filmech Blafuj jako Beckham, Piráti z Karibiku nebo Láska nebeská. Nominace na nejvýznamnější herecká ocenění získala především za výkony ve filmech Pýcha a předsudek a Pokání.
Keira Knightley vystupuje i v divadle, například v Comedy Theatre v Londýně ve hře Misantrop.Kdo je to Keira Knightley? Životopis Keira Knightley, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Keira Knightley

Národnost: britská
Datum narození: 26. 3. 1985
Místo narození: Teddington

Sdílejte tuto stránku s osobností Keira Knightley se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Minimální mzda? Znáte definici termínu Quad core? Rozumíte pojmu Oddenek? Pamatujete si definici pojmu Pravice?

Klíčová slova: odborný výraz, význam slova, význam pojmu, informace, přesný výraz, původ slova, pojem, herectví, popis, formulace, kdo to je, heslo, etymologie, přesný význam, co je to Keira Knightley?, popis

Pojem Keira Knightley je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat videa s názvem Keira Knightley na Youtube

Najít heslo Keira Knightley ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Keira Knightley ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Keira Knightley ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Keira Knightley například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Keira Knightley

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Keira Knightley? Kdo to byl Keira Knightley? Kdy se narodil Keira Knightley? Kde se narodil Keira Knightley? Keira Knightley je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Keira Knightley řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Keira Knightley i v jiné kategorii než je herectví.