Kdo je to?
Kdo je to Keira Knightley? Životopis Keira Knightley, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Keira Knightley?

Kdo je to Keira Knightley? Stručný životopis

Keira Knightley je britská filmová herečka, řadící se k nejlépe placeným herečkám světa. Svou kariéru začala ve filmech Blafuj jako Beckham, Piráti z Karibiku nebo Láska nebeská. Nominace na nejvýznamnější herecká ocenění získala především za výkony ve filmech Pýcha a předsudek a Pokání.
Keira Knightley vystupuje i v divadle, například v Comedy Theatre v Londýně ve hře Misantrop.Kdo je to Keira Knightley? Životopis Keira Knightley, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Keira Knightley

Národnost: britská
Datum narození: 26. 3. 1985
Místo narození: Teddington

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Keira Knightley s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Minimální mzda? Vzpomenete si na definici slova Jedlá soda? Rozumíte pojmu Oddenek? Vzpomněli byste si na význam slova Vinkulace?

Klíčová slova: vysvětlení, význam pojmu, přesný výraz, co znamená, odborný výraz, informace, definice, co je to Keira Knightley?, pojem, wiki, termín, význam, formulace, původ slova, význam slova, přesný význam

Pojem Keira Knightley je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Keira Knightley zkuste tyto odkazy

Najít výraz Keira Knightley ve Wikislovníku

Hledat slovo Keira Knightley ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Keira Knightley ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Keira Knightley ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Keira Knightley například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Keira Knightley

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Keira Knightley? Kdo to byl Keira Knightley? Kdy se narodil Keira Knightley? Kde se narodil Keira Knightley? Keira Knightley se nachází v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Keira Knightley např. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Keira Knightley i v jiné kategorii než je herectví.