Kdo je to?
Kdo je to Keira Knightley? Životopis Keira Knightley, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Keira Knightley?

Kdo je to Keira Knightley? Stručný životopis

Keira Knightley je britská filmová herečka, řadící se k nejlépe placeným herečkám světa. Svou kariéru začala ve filmech Blafuj jako Beckham, Piráti z Karibiku nebo Láska nebeská. Nominace na nejvýznamnější herecká ocenění získala především za výkony ve filmech Pýcha a předsudek a Pokání.
Keira Knightley vystupuje i v divadle, například v Comedy Theatre v Londýně ve hře Misantrop.Kdo je to Keira Knightley? Životopis Keira Knightley, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Keira Knightley

Národnost: britská
Datum narození: 26. 3. 1985
Místo narození: Teddington

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Keira Knightley? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je SEPA platba? Znáte termín Majáles? Rozumíte pojmu Stres? Víte, co je to Hornina?

Klíčová slova: synonymum, kdo je Keira Knightley?, význam slova, wiki, význam pojmu, definice, pojem, termín, popis, přesný význam, význam, slovo, heslo, co znamená, Keira Knightley, původ slova

Pojem Keira Knightley je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat termín Keira Knightley ve Wikislovníku

Najít heslo Keira Knightley ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Keira Knightley ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Keira Knightley na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Keira Knightley například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Keira Knightley

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Keira Knightley? Kdo to byl Keira Knightley? Kdy se narodil Keira Knightley? Kde se narodil Keira Knightley? Keira Knightley je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Keira Knightley dejme tomu např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Keira Knightley i v jiné kategorii než je herectví.