Kdo je to?
Kdo je to Adam Mišík? Životopis Adam Mišík, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Adam Mišík?

Kdo je to Adam Mišík? Stručný životopis

Adam Mišík, syn hudebníka Vladimíra Mišíka, je znám jako hudebník – zpěvák a kytarista- také herec. Jako herec působí již od dětství, jako zpěvák a kytarista vystupuje sólově od r. 2013. V témže roce získal Českého slavíka jako objev roku. Diváci ho mohli poznat např. ve filmech Kráska v nesnázích, Taková normální rodinka, Strach a dalších, a také v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Soukromé pasti, Zdivočelá země, Cesty domů a jiných.
Adam Mišík vystupuje i v divadelních představeních a věnuje se také dabingu.Kdo je to Adam Mišík? Životopis Adam Mišík, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Adam Mišík

Národnost: česká
Datum narození: 7.5.1997
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Adam Mišík? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Chinin? Znáte definici termínu Nádivka? Znáte definici termínu Masopust? Pamatujete si definici pojmu Skeč?

Klíčová slova: definice, význam, Adam Mišík, formulace, kdo je Adam Mišík?, přesný význam, informace, vysvětlení, co znamená, původ slova, popis, wiki, pojem, slovo, termín, hudba

Pojem Adam Mišík je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat pojem Adam Mišík v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít slovo Adam Mišík ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Adam Mišík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adam Mišík ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Mišík například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Adam Mišík? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Adam Mišík? Kdo to byl Adam Mišík? Kdy se narodil Adam Mišík? Kde se narodil Adam Mišík? Adam Mišík je v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Adam Mišík třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Mišík i v jiné kategorii než je hudba.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.