Kdo je to?
Kdo je Adam Mišík? Životopis Adam Mišík, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Adam Mišík?

Kdo je Adam Mišík? Životopis, informace, biografie, hudba

Adam Mišík, syn hudebníka Vladimíra Mišíka, je znám jako hudebník – zpěvák a kytarista- také herec. Jako herec působí již od dětství, jako zpěvák a kytarista vystupuje sólově od r. 2013. V témže roce získal Českého slavíka jako objev roku. Diváci ho mohli poznat např. ve filmech Kráska v nesnázích, Taková normální rodinka, Strach a dalších, a také v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Soukromé pasti, Zdivočelá země, Cesty domů a jiných.
Adam Mišík vystupuje i v divadelních představeních a věnuje se také dabingu.Kdo je Adam Mišík? Životopis Adam Mišík, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Adam Mišík

Národnost: česká
Datum narození: 7.5.1997
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Adam Mišík sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu HTTP? Znáte definici termínu Řehole? Znáte definici termínu Řečnická otázka? Pamatujete si definici pojmu Singltrek?

Klíčová slova: životopis, hudba, osobnost, kde se narodil Adam Mišík?, narození, lexikon, wikipedie, hudba, popis, kdy se narodil Adam Mišík?, zajímavosti, osobnosti, kdo je Adam Mišík?, datum narození, biografie, informace

Pojem Adam Mišík je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Adam Mišík ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Adam Mišík na Youtube

Hledat heslo Adam Mišík ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Adam Mišík ve Wikislovníku

Najít výraz Adam Mišík na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Mišík například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Adam Mišík?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Adam Mišík? Kdy se narodil Adam Mišík? Kde se narodil Adam Mišík? Adam Mišík se nachází v sekci Hudba

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Vyzkoušejte nalézt osobnost, osobu, člověka Adam Mišík řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Mišík i v jiné kategorii než je hudba.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.