Kdo je to?
Kdo je to Adam Mišík? Životopis Adam Mišík, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Adam Mišík?

Kdo je to Adam Mišík? Stručný životopis

Adam Mišík, syn hudebníka Vladimíra Mišíka, je znám jako hudebník – zpěvák a kytarista- také herec. Jako herec působí již od dětství, jako zpěvák a kytarista vystupuje sólově od r. 2013. V témže roce získal Českého slavíka jako objev roku. Diváci ho mohli poznat např. ve filmech Kráska v nesnázích, Taková normální rodinka, Strach a dalších, a také v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Soukromé pasti, Zdivočelá země, Cesty domů a jiných.
Adam Mišík vystupuje i v divadelních představeních a věnuje se také dabingu.Kdo je to Adam Mišík? Životopis Adam Mišík, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Adam Mišík

Národnost: česká
Datum narození: 7.5.1997
Místo narození: Praha

Popis osobnosti Adam Mišík můžete sdílet s přáteli a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Chucpe? Znáte definici termínu Cupcake? Znáte definici termínu Vasektomie? Pamatujete si definici pojmu Roaming?

Klíčová slova: popis, význam pojmu, význam slova, původ slova, hudba, kdo to je, odborný výraz, co je to Adam Mišík?, vysvětlení, synonymum, formulace, termín, co znamená, přesný výraz, význam, definice

Pojem Adam Mišík je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít termín Adam Mišík v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo Adam Mišík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Adam Mišík ve Wikipedii

Vyhledat pojem Adam Mišík ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Mišík například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Adam Mišík? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Adam Mišík? Kdo to byl Adam Mišík? Kdy se narodil Adam Mišík? Kde se narodil Adam Mišík? Adam Mišík se nachází v kategorii hudba. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Adam Mišík dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Mišík i v jiné kategorii než je hudba.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.