Kdo je to?
Kdo je Adam Mišík? Životopis Adam Mišík, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Adam Mišík

Kdo je Adam Mišík? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Adam Mišík, syn hudebníka Vladimíra Mišíka, je znám jako hudebník – zpěvák a kytarista- také herec. Jako herec působí již od dětství, jako zpěvák a kytarista vystupuje sólově od r. 2013. V témže roce získal Českého slavíka jako objev roku. Diváci ho mohli poznat např. ve filmech Kráska v nesnázích, Taková normální rodinka, Strach a dalších, a také v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Soukromé pasti, Zdivočelá země, Cesty domů a jiných.
Adam Mišík vystupuje i v divadelních představeních a věnuje se také dabingu.Kdo je Adam Mišík? Životopis Adam Mišík, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní data o osobě Adam Mišík

Národnost: česká
Datum narození: 7.5.1997
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Adam Mišík s přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Koliformní bakterie? Rozumíte pojmu Niveleta? Znáte definici termínu Futurismus? Znáte pojem Iontový nápoj?

Klíčová slova: osobnosti, lexikon, zajímavosti, kde se narodil Adam Mišík?, biografie, datum narození, národnost, kdy se narodil Adam Mišík?, wiki, osobnost, narození, Adam Mišík, popis, vysvětlení, hudba, životopis

Pojem Adam Mišík je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat termín Adam Mišík ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Adam Mišík na Google.cz

Hledat videa s názvem Adam Mišík na Youtube

Zkusit najít frázi Adam Mišík ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Adam Mišík ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Mišík například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Adam Mišík?

Nyní již víte Kdo je to Adam Mišík? Kdy se narodil Adam Mišík? Kde se narodil Adam Mišík? Adam Mišík patří do kategorie Hudba

Kategorie hudba, varhany velké, adam Mišík, ilustrační obrázek

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Adam Mišík kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Mišík i v jiné kategorii než je hudba.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.