Kdo je to?
Kdo je to Adam Mišík? Životopis Adam Mišík, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Adam Mišík?

Kdo je to Adam Mišík? Stručný životopis

Adam Mišík, syn hudebníka Vladimíra Mišíka, je znám jako hudebník – zpěvák a kytarista- také herec. Jako herec působí již od dětství, jako zpěvák a kytarista vystupuje sólově od r. 2013. V témže roce získal Českého slavíka jako objev roku. Diváci ho mohli poznat např. ve filmech Kráska v nesnázích, Taková normální rodinka, Strach a dalších, a také v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Soukromé pasti, Zdivočelá země, Cesty domů a jiných.
Adam Mišík vystupuje i v divadelních představeních a věnuje se také dabingu.Kdo je to Adam Mišík? Životopis Adam Mišík, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Adam Mišík

Národnost: česká
Datum narození: 7.5.1997
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Adam Mišík se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu HTTP? Znáte definici termínu Retro? Znáte definici termínu Jóga? Pamatujete si definici pojmu DDHM?

Klíčová slova: význam pojmu, termín, vysvětlení, popis, slovo, definice, význam slova, kdo je Adam Mišík?, původ slova, etymologie, co je to Adam Mišík?, formulace, hudba, heslo, přesný výraz, informace

Pojem Adam Mišík je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat výraz Adam Mišík ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Adam Mišík ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Adam Mišík ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Adam Mišík ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Mišík například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Adam Mišík

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Adam Mišík? Kdo to byl Adam Mišík? Kdy se narodil Adam Mišík? Kde se narodil Adam Mišík? Adam Mišík je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Adam Mišík dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Mišík i v jiné kategorii než je hudba.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.