Kdo je to?
Kdo je to Adam Mišík? Životopis Adam Mišík, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Adam Mišík?

Kdo je to Adam Mišík? Stručný životopis

Adam Mišík, syn hudebníka Vladimíra Mišíka, je znám jako hudebník – zpěvák a kytarista- také herec. Jako herec působí již od dětství, jako zpěvák a kytarista vystupuje sólově od r. 2013. V témže roce získal Českého slavíka jako objev roku. Diváci ho mohli poznat např. ve filmech Kráska v nesnázích, Taková normální rodinka, Strach a dalších, a také v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Soukromé pasti, Zdivočelá země, Cesty domů a jiných.
Adam Mišík vystupuje i v divadelních představeních a věnuje se také dabingu.Kdo je to Adam Mišík? Životopis Adam Mišík, lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Adam Mišík

Národnost: česká
Datum narození: 7.5.1997
Místo narození: Praha

Líbí se stručný životopis s osobou Adam Mišík? Pak se podělte s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Chucpe? Víte co je Variace? Znáte definici termínu Vasektomie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Demence?

Klíčová slova: význam, termín, kdo je Adam Mišík?, formulace, původ slova, přesný výraz, přesný význam, co je to Adam Mišík?, popis, wiki, heslo, co znamená, informace, odborný výraz, Adam Mišík, pojem

Pojem Adam Mišík je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Najít heslo Adam Mišík ve Wikipedii

Vyhledat slovo Adam Mišík ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Adam Mišík na Youtube

Hledat frázi Adam Mišík v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Mišík například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Biografie, životopis, kdo je to Adam Mišík?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Adam Mišík? Kdo to byl Adam Mišík? Kdy se narodil Adam Mišík? Kde se narodil Adam Mišík? Adam Mišík je v kategorii hudba. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Adam Mišík třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Mišík i v jiné kategorii než je hudba.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.