Kdo je to?
Kdo je Adam Mišík? Životopis Adam Mišík, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Adam Mišík?

Kdo je Adam Mišík? Životopis, informace, biografie, hudba

Adam Mišík, syn hudebníka Vladimíra Mišíka, je znám jako hudebník – zpěvák a kytarista- také herec. Jako herec působí již od dětství, jako zpěvák a kytarista vystupuje sólově od r. 2013. V témže roce získal Českého slavíka jako objev roku. Diváci ho mohli poznat např. ve filmech Kráska v nesnázích, Taková normální rodinka, Strach a dalších, a také v seriálech Ordinace v růžové zahradě, Soukromé pasti, Zdivočelá země, Cesty domů a jiných.
Adam Mišík vystupuje i v divadelních představeních a věnuje se také dabingu.Kdo je Adam Mišík? Životopis Adam Mišík, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Adam Mišík

Národnost: česká
Datum narození: 7.5.1997
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Adam Mišík? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu HTTP? Znáte definici termínu Hemoglobin? Znáte definici termínu Psychopatie? Pamatujete si definici pojmu No-go zóna?

Klíčová slova: osobnosti, vysvětlení, biografie, životopis, informace, datum narození, kdy se narodil Adam Mišík?, místo narození, kde se narodil Adam Mišík?, wikipedie, Adam Mišík, osobnost, zajímavosti, kdo je Adam Mišík?, hudba, popis

Pojem Adam Mišík je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít termín Adam Mišík ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít heslo Adam Mišík ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Adam Mišík ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Adam Mišík na Google obrázcích

Najít heslo Adam Mišík ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Adam Mišík například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Adam Mišík?

Právě jste zjistili Kdo je to Adam Mišík? Kdy se narodil Adam Mišík? Kde se narodil Adam Mišík? Adam Mišík se nachází v kategorii Hudba

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme.Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Adam Mišík třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Adam Mišík i v jiné kategorii než je hudba.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.