Kdo je to?
Kdo je Leona König? Životopis Leona König, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Leona König

Kdo je Leona König? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Leona König je česká autorka, moderátorka a televizní herečka. König se narodila v Prostějově. Po maturitě na střední škole studovala Vysokou školu ekonomickou v Praze. Po absolvování vysoké školy se přestěhovala do Vídně, kde založila sdružení a hudební sponzorskou cenu s názvem Goldene Note, která se věnuje talentovaným mladým muzikantům v oblasti vážné hudby. Tomuto sdružení taktéž předsedá.
V roce 2016 začala König podporovat propagaci talentovaných lidí. Za její podporu mladým talentům získala cenu na soutěži Rakousko 20 v kategorii Kulturní dědictví. Ve stejném roce založila asociaci pro podporu a hudební rozvoj pro nadané děti ve věku 5-18 let s názvem IMF – International Association for the Advancement of Gifted Children. Díky této asociaci se pořádají mistrovské kurzy, konkurzy a koncerty pro nadané hudebníky.
Roku 2022 začala na rakouské televizní stanici ORF moderovat vlastní pořad Stars und Talente von a mit Leona König. V tomto pořadu vystupují mladé vycházející hvězdy s hudebními hvězdami současnosti. Ve stejném roce obdržela ocenění Žena roku v kategorii Vášeň a styl za její nasazení a podporu pro mladé hudebníky a také za svůj životní styl.
Od roku 2022 hraje matku autistického syna v rakouském televizním seriálu Vídeňská krev.Kdo je Leona König? Životopis Leona König, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Leona König

Národnost: česká
Datum narození: 17. 6. 1981
Místo narození: Prostějov, Československo

Popis osobnosti Leona König můžete sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Placebo? Pamatujete si definici pojmu OEM? Znáte definici termínu Menstruace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Oxidační stres?

Klíčová slova: informace, datum narození, život, vysvětlení, Leona König, lexikon, popis, biografie, narození, kdo je Leona König?, zajímavosti, kde se narodila Leona König?, wiki, wikipedie, národnost, Leona König

Pojem Leona König je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Leona König ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít heslo Leona König ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Leona König v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Leona König ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Leona König ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Leona König například ve fulltextu Yahoo.com, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Leona König?

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Leona König? Kdy se narodila Leona König? Kde se narodila Leona König? Leona König je v sekci Herectví

Kategorie herectví, dlouhovlasý starý muž, leona König, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Aktuální informace lze většinou nalézt osobnost, osobu, člověka Leona König kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Leona König i v jiné kategorii než je herectví.