Kdo je to?
Kdo je to, byl Kněžka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžka? Lidé, náboženství

Kdo je to Kněžka?

Jaký je význam slova Kněžka? Co to znamená?

Kněžka je v určitém smyslu ženským protějškem kněze. Je profesionálkou v umění rituálních náboženských obřadů a působí jako zprostředkovatelka kontaktu s bohy. Kněžky byly typické pro většinu starověkých náboženství.
Často se jednalo o panny z vyšších společenských kruhů. V pozdějších dobách byla činnost kněžek omezena, vyskytují se pouze v některých náboženstvích a většinou jako farářky.Kdo je to, byl Kněžka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžka? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Kněžka? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Boršč? Pamatujete si definici pojmu Kalus? Znáte termín Perex? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rizoto?

Klíčová slova: termín, co je to Kněžka?, vysvětlení, definice, popis, lexikon, původ slova, co znamená, odborný výraz, formulace, Kněžka, synonymum, slovo, pojem, význam slova, význam

Pojem Kněžka je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat slovo Kněžka ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Kněžka ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Kněžka na Youtube

Vyhledat pojem Kněžka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Kněžka například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Kněžka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kněžka? Kdo to byl Kněžka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kněžka? Definice pojmu Kněžka se nachází v kategorii náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Kněžka i jinde než v sekci než v náboženství.