Kdo je to?
Kdo je to, byl Kněžka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžka? Lidé, náboženství

Kdo je to Kněžka?

Jaký je význam slova Kněžka? Co to znamená?

Kněžka je v určitém smyslu ženským protějškem kněze. Je profesionálkou v umění rituálních náboženských obřadů a působí jako zprostředkovatelka kontaktu s bohy. Kněžky byly typické pro většinu starověkých náboženství.
Často se jednalo o panny z vyšších společenských kruhů. V pozdějších dobách byla činnost kněžek omezena, vyskytují se pouze v některých náboženstvích a většinou jako farářky.Kdo je to, byl Kněžka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžka? Lidé, náboženství

Zaujalo vás slovo, termín Kněžka? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Luteální fáze? Pamatujete si definici pojmu Afinita? Znáte termín RIP? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kolonoskopie?

Klíčová slova: popis, lexikon, kdo to je, pojem, synonymum, Kněžka, popis, informace, wiki, význam pojmu, heslo, původ slova, přesný výraz, odborný výraz, formulace, kdo je Kněžka?

Pojem Kněžka je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat videa s názvem Kněžka na Youtube

Vyhledat heslo Kněžka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Kněžka na Google.cz

Vyhledat termín Kněžka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kněžka například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Kněžka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kněžka? Kdo to byl Kněžka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kněžka? Definice pojmu Kněžka se nachází v kategorii náboženství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Kněžka i v jiných kategoriích (než náboženství).