Kdo je to?
Kdo je to Kněžka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kněžka? Lidé, náboženství

Kdo je to Kněžka?

Jaký je význam slova Kněžka? Co to znamená?

Kněžka je v určitém smyslu ženským protějškem kněze. Je profesionálkou v umění rituálních náboženských obřadů a působí jako zprostředkovatelka kontaktu s bohy. Kněžky byly typické pro většinu starověkých náboženství.
Často se jednalo o panny z vyšších společenských kruhů. V pozdějších dobách byla činnost kněžek omezena, vyskytují se pouze v některých náboženstvích a většinou jako farářky.Kdo je to Kněžka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kněžka? Lidé, náboženství

Definici slova Kněžka můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Boršč? Znáte definici termínu Celé číslo? Znáte termín Habilitace? Pamatujete si definici pojmu Konkubinát?

Klíčová slova: wiki, etymologie, náboženství, definice, přesný význam, význam slova, význam, co znamená, lexikon, pojem, původ slova, Kněžka, slovo, formulace, vysvětlení, přesný výraz

Pojem Kněžka je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Kněžka

Vyhledat výraz Kněžka ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kněžka ve Wikimedia Commons

Najít termín Kněžka ve Wikipedii

Zkusit najít pojem Kněžka ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Kněžka ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Kněžka například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Kněžka, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Kněžka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kněžka? Definice pojmu Kněžka se nachází v sekci Náboženství

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Náboženství).