Kdo je to?
Kdo je to, byl Kněžka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžka? Lidé, náboženství

Kdo je to Kněžka?

Jaký je význam slova Kněžka? Co to znamená?

Kněžka je v určitém smyslu ženským protějškem kněze. Je profesionálkou v umění rituálních náboženských obřadů a působí jako zprostředkovatelka kontaktu s bohy. Kněžky byly typické pro většinu starověkých náboženství.
Často se jednalo o panny z vyšších společenských kruhů. V pozdějších dobách byla činnost kněžek omezena, vyskytují se pouze v některých náboženstvích a většinou jako farářky.Kdo je to, byl Kněžka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kněžka? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Kněžka? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Mgr? Znáte pojem Emoční inteligence? Znáte termín Rotunda? Vzpomenete si na definici slova Percentil?

Klíčová slova: původ slova, popis, synonymum, odborný výraz, Kněžka, náboženství, lexikon, co je to Kněžka?, wiki, význam, heslo, kdo je Kněžka?, pojem, co znamená, popis, přesný význam

Pojem Kněžka je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Kněžka ve Wikipedii

Vyhledat slovo Kněžka ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Kněžka v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Kněžka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Kněžka například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kněžka

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Kněžka? Kdo to byl Kněžka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kněžka? Definice pojmu Kněžka je v kategorii náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než náboženství).