Kdo je to?
Kdo je to Jevgenij Malkin? Životopis Jevgenij Malkin, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jevgenij Malkin?

Kdo je to Jevgenij Malkin? Stručný životopis

Jevgenij Malkin je ruský hokejista, který hraje v kanadsko americké NHL. V Rusku hrál v týmu Metallurg Magnitogorsk. V roce 2004 ho draftoval tým Pittsburgh Penguins a již v první sezóně získal Calder Memorial Trophy. Dostal se až do Stanley Cupu. Několikrát vyhrál kanadské bodování, získal další ocenění a obhájil Stanley Cup.
Jevgenij Malkin hrál také za ruskou reprezentaci, v juniorech byl nejlepším útočníkem turnajů. Z dalších MS má stříbrnou a dvě bronzové medaile.Kdo je to Jevgenij Malkin? Životopis Jevgenij Malkin, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Jevgenij Malkin

Národnost: Rusko
Datum narození: 31. července 1986
Místo narození: Magnitogorsk

Líbí se stručný životopis s osobou Jevgenij Malkin? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to DPČ? Víte, co je to Zánět? Vzpomněli byste si na význam slova Rčení? Rozumíte pojmu Silverlight?

Klíčová slova: definice, wiki, přesný výraz, co znamená, etymologie, kdo je Jevgenij Malkin?, pojem, popis, heslo, co je to Jevgenij Malkin?, termín, význam, sport, Jevgenij Malkin, popis, význam slova

Pojem Jevgenij Malkin je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Jevgenij Malkin zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat výraz Jevgenij Malkin ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Jevgenij Malkin ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Jevgenij Malkin ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Jevgenij Malkin ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jevgenij Malkin například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Jevgenij Malkin? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jevgenij Malkin? Kdo to byl Jevgenij Malkin? Kdy se narodil Jevgenij Malkin? Kde se narodil Jevgenij Malkin? Jevgenij Malkin je v sekci sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Jevgenij Malkin třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jevgenij Malkin i v jiné kategorii než je sport.