Kdo je to?
Kdo je to Ryan Gosling? Životopis Ryan Gosling, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ryan Gosling?

Kdo je to Ryan Gosling? Stručný životopis

Ryan Gosling je herec, který svou filmovou kariéru začal již v dětství v pořadu Mickey Mouse Club a rodinných pořadech. Po rolích v televizních seriálech dostal větší prostor ve filmech Svatý boj, Vzorec pro vraždu či Svět podle Lelanda.
Popularitu mu přinesl film Zápisník jedné lásky, nominaci na Oscara získal za film Half Nelson a nominaci na Zlatý glóbus za film Lars a jeho vážná známost. Po menší pauze následovaly filmy Blue Valentine a další nominace na Zlatý glóbus, stejně jako u filmů Den zrady a Bláznivá, zatracená láska a Drive. Prvním režisérským pokusem Ryana Goslinga byl film Lost River. Zlatý globus pak získal za roli ve filmu La La Land.Kdo je to Ryan Gosling? Životopis Ryan Gosling, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní informace o osobě Ryan Gosling

Národnost: Kanada
Datum narození: 12. listopadu 1980
Místo narození: London

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ryan Gosling sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Zpětná vazba? Vzpomněli byste si na význam slova Gin? Vzpomněli byste si co znamená slovo Potaš? Znáte definici termínu Exodus?

Klíčová slova: co znamená, co je to Ryan Gosling?, pojem, wiki, význam pojmu, popis, lexikon, etymologie, přesný výraz, termín, kdo to je, přesný význam, slovo, Ryan Gosling, synonymum, popis

Pojem Ryan Gosling je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít pojem Ryan Gosling ve Wikipedii

Najít slovo Ryan Gosling ve Wikislovníku

Zkusit najít Ryan Gosling ve vyhledávači Qwant

Hledat výraz Ryan Gosling v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Ryan Gosling například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Ryan Gosling? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ryan Gosling? Kdo to byl Ryan Gosling? Kdy se narodil Ryan Gosling? Kde se narodil Ryan Gosling? Ryan Gosling se nachází v kategorii herectví. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ryan Gosling třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ryan Gosling i v jiné kategorii než je herectví.