Kdo je to?
Kdo je to Ryan Gosling? Životopis Ryan Gosling, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ryan Gosling?

Kdo je to Ryan Gosling? Stručný životopis

Ryan Gosling je herec, který svou filmovou kariéru začal již v dětství v pořadu Mickey Mouse Club a rodinných pořadech. Po rolích v televizních seriálech dostal větší prostor ve filmech Svatý boj, Vzorec pro vraždu či Svět podle Lelanda.
Popularitu mu přinesl film Zápisník jedné lásky, nominaci na Oscara získal za film Half Nelson a nominaci na Zlatý glóbus za film Lars a jeho vážná známost. Po menší pauze následovaly filmy Blue Valentine a další nominace na Zlatý glóbus, stejně jako u filmů Den zrady a Bláznivá, zatracená láska a Drive. Prvním režisérským pokusem Ryana Goslinga byl film Lost River. Zlatý globus pak získal za roli ve filmu La La Land.



Kdo je to Ryan Gosling? Životopis Ryan Gosling, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Ryan Gosling

Národnost: Kanada
Datum narození: 12. listopadu 1980
Místo narození: London

Sdílejte tuto stránku s osobností Ryan Gosling s přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Zpětná vazba? Víte, co je to Předčíslí účtu? Vzpomněli byste si co znamená slovo Potaš? Rozumíte pojmu Hřebenáč?

Klíčová slova: pojem, význam, informace, význam pojmu, kdo je Ryan Gosling?, Ryan Gosling, lexikon, přesný význam, přesný výraz, původ slova, slovo, význam slova, odborný výraz, popis, formulace, co je to Ryan Gosling?

Pojem Ryan Gosling je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Ryan Gosling zkuste tyto odkazy

Najít slovo Ryan Gosling v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Ryan Gosling ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Ryan Gosling na Google.cz

Najít termín Ryan Gosling ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Ryan Gosling například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Ryan Gosling?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Ryan Gosling? Kdo to byl Ryan Gosling? Kdy se narodil Ryan Gosling? Kde se narodil Ryan Gosling? Ryan Gosling je v kategorii herectví. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Ryan Gosling řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ryan Gosling i v jiné kategorii než je herectví.