Kdo je to?
Kdo je to Ryan Gosling? Životopis Ryan Gosling, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Ryan Gosling?

Kdo je to Ryan Gosling? Stručný životopis

Ryan Gosling je herec, který svou filmovou kariéru začal již v dětství v pořadu Mickey Mouse Club a rodinných pořadech. Po rolích v televizních seriálech dostal větší prostor ve filmech Svatý boj, Vzorec pro vraždu či Svět podle Lelanda.
Popularitu mu přinesl film Zápisník jedné lásky, nominaci na Oscara získal za film Half Nelson a nominaci na Zlatý glóbus za film Lars a jeho vážná známost. Po menší pauze následovaly filmy Blue Valentine a další nominace na Zlatý glóbus, stejně jako u filmů Den zrady a Bláznivá, zatracená láska a Drive. Prvním režisérským pokusem Ryana Goslinga byl film Lost River. Zlatý globus pak získal za roli ve filmu La La Land.Kdo je to Ryan Gosling? Životopis Ryan Gosling, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Ryan Gosling

Národnost: Kanada
Datum narození: 12. listopadu 1980
Místo narození: London

Tento text (Ryan Gosling) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Idea? Vzpomněli byste si co znamená slovo Úvěr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kyretáž? Víte co je Kolísavý tlak?

Klíčová slova: popis, popis, co je to Ryan Gosling?, lexikon, definice, kdo to je, pojem, přesný výraz, formulace, význam pojmu, vysvětlení, Ryan Gosling, odborný výraz, heslo, slovo, původ slova

Pojem Ryan Gosling je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ryan Gosling ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Ryan Gosling na Google.cz

Hledat videa s názvem Ryan Gosling na Youtube

Zkusit najít frázi Ryan Gosling ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ryan Gosling například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Ryan Gosling? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Ryan Gosling? Kdo to byl Ryan Gosling? Kdy se narodil Ryan Gosling? Kde se narodil Ryan Gosling? Ryan Gosling je v sekci herectví. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Ryan Gosling dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ryan Gosling i v jiné kategorii než je herectví.